Louwman BYD Breda
GeverifieerdLouwman BYD Breda is een geverifieerd autobedrijf in Breda, Noord-Brabant. Gespecialiseerd in BYD. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.0 op 5, op basis van 510 Google reviews. Op autokopen.nl staan 47 occasions van Louwman BYD Breda.
Openingstijden
- maandag
- dinsdag
- woensdag
- donderdag
- vrijdag
- zaterdag
- zondagGesloten
Aanbod (47 occasions)
Pagina 1 van 2 · 47 occasions beschikbaar
Google reviews over Louwman BYD Breda
- José Dokter
Mijn vader heeft bij Louwman Toyota Breda een Prius gekocht en is vanaf het eerste moment zeer netjes geholpen. In het bijzonder willen we Lauren bedanken voor zijn eerlijke en prettige begeleiding tijdens de aanschaf. Hij dacht goed mee, gaf duidelijke uitleg en nam de tijd om alles netjes door te spreken, zonder opdringerig te zijn. Na thuiskomst en na een paar maanden waren er nog een paar kleine aandachtspunten, maar ook dat is samen met een dealer bij ons in de buurt snel en netjes opgelost door dit bedrijf. Wat vooral opviel is dat er echt wordt meegedacht met de klant en dat ze hun afspraken nakomen. Dankzij de fijne service, eerlijkheid en goede nazorg kijkt mijn vader met een goed gevoel terug op de aankoop. Zeker een aanrader!
- Robert de P
Onbegrijpelijke arrogantie en klantonvriendelijkheid – rijd Breda snel voorbij Op vrijdag 22 mei 2026 zagen we online een prachtige Toyota Corolla te koop staan. We besloten direct te bellen voor een afspraak. De verkoper gaf telefonisch meteen aan dat we uitsluitend om exact 16.00 uur welkom waren; op een ander tijdstip was er absoluut geen tijd voor ons. Dit gaf vooraf al niet echt een welkom gevoel, maar we wilden de auto graag zien. Bij aankomst viel de verkoper direct met de deur in huis: "Aankomende zaterdag komen er nog drie mensen kijken, dus eigenlijk is de auto al verkocht." Dit hadden wij uiteraard graag vooraf telefonisch gehoord. Dan hadden we de zaterdag rustig afgewacht en had het ons een hoop tijd en reiskosten bespaard. Ondanks deze vreemde binnenkomer hebben we een proefrit gemaakt. De auto beviel zo goed dat we direct besloten de auto te kopen. Toen we overgingen tot de onderhandeling (we wilden proberen 1.000 euro van de vraagprijs af hebben), weigerde de verkoper categorisch om überhaupt over de prijs te praten. Een tegenbod kregen we niet. De reden? De verkoper gaf letterlijk aan dat hij bang was dat zijn collega's hem maandag zouden uitlachen, omdat de auto die zaterdag toch wel voor de hoofdprijs verkocht zou worden. Omdat Louwman Breda de auto op dat moment simpelweg niet aan ons wilde verkopen, zijn we met lege handen naar huis gegaan. Onderweg naar huis zijn we online verder gaan zoeken naar vergelijkbare modellen binnen onze prijsklasse. Tot onze verbazing bleken er op dat moment meerdere geschikte auto's bij Louwman Breda te staan waar we prima mee geholpen hadden kunnen worden. De verkoper heeft echter geen enkel moment de moeite genomen om met ons mee te denken of deze alternatieven te laten zien. Vandaag, op 28 mei 2026, staat het tabblad van de Corolla nog open op mijn laptop. Wat schetst mijn verbazing? De auto staat opnieuw te koop. De zogenaamde kopers van de zaterdag waren er dus blijkbaar niet, of de auto is helemaal niet verkocht. Het is mij werkelijk volkomen onduidelijk waarom Louwman Breda deze auto niet aan ons wilde verkopen en ons zo arrogant heeft behandeld. Conclusie: Wij hebben hele fijne ervaringen gehad met Louwman Waalwijk en Louwman Tilburg, waar klantvriendelijkheid gelukkig nog wél hoog in het vaandel staat. Mijn advies is dan ook: rijd de vestiging in Breda snel voorbij en maak je afspraak bij een van de andere filialen. Dit scheelt een hoop frustratie.
- M. M. Gandara Enales
Zeer teleurstellende ervaring. Zonder mijn toestemming is er een diagnose uitgevoerd en vervolgens ook in rekening gebracht, terwijl ik vooraf niet ben geïnformeerd over de kosten. Nog kwalijker vind ik dat mijn auto is opgehaald door een derde partij zonder dat dit met mij is afgestemd of goedgekeurd! Op deze manier kan je een autogarage niet vertrouwen. Pas achteraf werd ik onverwachts verrast met een factuur, terwijl ik geen akkoord heb gegeven voor deze werkzaamheden. Dit wijst op van een gebrek aan transparantie, communicatie en veiligheid. Als klant verwacht je vooraf duidelijkheid en overleg, zeker als er kosten aan verbonden zijn. Voor mij reden genoeg om hier niet meer terug te komen en anderen er op te wijzen om vooraf alles zwart-op-wit vast te leggen.
- Mierlo Van Marij
Eigenlijk wil ik nog minder dan 1 ster geven.op 24-12-2024 heb ik een Toyota procent city verso gekocht via Willem Cornelissen in Beesd,de reden hiervan was omdat ik de auto van mijn keuze, de procedure dus nergens anders kon vinden.Na ongeveer 9 maanden ging ik naar Louwman Breda, omdat er een lampje branden.De auto is de volgende dag geherprogrameerd ,dit was garantie, maar het lampje brandde nog steeds. Daarvoor werd ik gebeld voor nieuwe afspraak ,maar dat werd niet gedaan,moest zelf weer bellen.na 1 week kon ik de auto brengen, met de mededeling dat als ze tijd hadden zouden ze bellen.3 weken later werd ik gebeld met de mededeling dat er een nieuwe moter in moest en het bedrag was 10.000 euro,en er was geen garantie. Op mijn rekening van de auto staat duidelijk 3 jaar fabrieks garantie. Garage Willem Cornelissen uit Beesd, waar ik de auto gekocht had ,heeft de auto opgehaald en naar een Toyota Garage in Zwolle gebracht, dat was Garage van Leussen.Die heeft de auto gratis onder volledige garantie gemaakt. Prima geregeld dus,maar Garage Louwman Breda stuurt mij een rekening van 414,88,voor diagnose storing elektrische aandrijving. Maar naar mijn mening valt dit dus ook onder garantie. Garantie is garantie bij welke Garage ik ook kom. Maar volgens Toyota Breda is dat dus niet.Ik vindt dit een zeer kwalijke zaak
- wim achterberg
Erg te spreken over verkoper James. Al bij binnenkomst schoot hij me aan en vroeg hij of hij me kon helpen. Paar dagen later dus bij hem een Toyota Yaris Cross Economic gekocht. Hij voldoet in alle opzichten aan wat je van een verkoper mag verwachten; vriendelijk, voorkomend, deskundig, luistert naar je, denkt mee en is zeker niet opdringerig. Ook in aftersales heeft hij deze kwaliteiten. Dit was de verkoop en ik hoop dat ik ook later in de werkplaats deze ervaring heb. Groet, Wim























