“Super fijn geholpen door Tim. De auto heeft een beurt gehad en stond er weer glimmend bij! Kunnen we mooi weer even mee sturen!”
Vincent H.
1.5 T DM-i Design AWD 18,3 kWh
BYD Seal U 1.5 T DM-i Design AWD 18,3 kWh uit 2026, 323 pk, 0–100 km/u in 5,9 s, tellerstand 34 km, hybride, automaat.
Gebaseerd op 174 vergelijkbare BYD Seal U occasions
Deze auto staat op € 39.950 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Vanaf €475/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €13.207 (40% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Bij Autogroep Twente Hengelo hebben we een prachtige BYD SEAL U 1.5 T DM-i Design AWD 18,3 kWh beschikbaar voor Private Lease. Deze hybride benzine SUV in de kleur Zilver is een pareltje op de weg. Met een vermogen van 131 PK en een cilinderinhoud van 1498 CC, biedt deze auto een combinatie van kracht en efficiency die ongeëvenaard is.Wat deze BYD SEAL U zo bijzonder maakt, is de uitgebreide uitrusting die ervoor zorgt dat elke rit een waar genot wordt. Zo beschikt de auto over Apple Carplay/Android Auto, waardoor je gemakkelijk verbonden blijft met je smartphone terwijl je onderweg bent. De cruise control is adaptief en voorzien van Stop&Go functie, waardoor lange ritten een stuk comfortabeler worden.Met de electronic climate control creëer je altijd de perfecte temperatuur in de auto, ongeacht de weersomstandigheden buiten. Het panoramadak zorgt voor een ruimtelijk gevoel en laat veel natuurlijk licht binnen. Daarnaast zijn zowel parkeersensoren voor als achteraan de auto geïnstalleerd, samen met een rondomzicht camera die het parkeren en manoeuvreren een fluitje van een cent maken.Voor extra comfort zijn de voorstoelen voorzien van stoelventilatie en verwarming, zodat je altijd in optimale omstandigheden van je rit kunt genieten. Of het nu zomer of winter is, met deze voorzieningen stap je altijd in een aangenaam klimaat in de auto.De BYD SEAL U 1.5 T DM-i Design AWD 18,3 kWh is een compleet pakket van luxe, comfort en prestaties. En het beste van alles is dat deze auto beschikbaar is voor een scherpe Private Lease prijs per maand.