Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

Autogroep Twente Hengelo

Geverifieerd
7615 NA Hengelo

Autogroep Twente Hengelo is een geverifieerd autobedrijf in Hengelo, Overijssel. Gespecialiseerd in Hyundai, BYD. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.5 op 5, op basis van 586 Google reviews. Op autokopen.nl staan 216 occasions van Autogroep Twente Hengelo.

Merken:HyundaiBYD
4.5(586 Google reviews)
Openingstijden
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
  • zaterdag
  • zondagGesloten

Aanbod (216 occasions)

Alle merkenHyundai97BYD55Toyota10Volkswagen9Škoda8Kia7Renault5Volvo3CUPRA3Opel3Mercedes-Benz2Fiat2Ford2Genesis2MINI2Peugeot1Nissan1Suzuki1Audi1Lynk & Co1Citroën1
Alle brandstofBenzine69Hybride69Elektrisch48Plug-in hybride29Diesel1

Pagina 1 van 9 · 216 occasions beschikbaar

Google reviews over Autogroep Twente Hengelo

  • Geert Jansen

    Afgelopen Oktober Nissan gekocht bij Autogroep Twente. Nu Autopech op ons vakantieadres, probleem met de remschijven. Dichtsbijzijnde autogarage opgezocht na overleg met Roy en Sven van Autogroep Twente Hengelo. Rekening betaald door Autogroep Twente (valt officieel buiten garantie) en het mooiste is dat Sven van de werkplaats 2x vandaag belt hoe het ervoor staat en hoe het afgelopen is. Ook Roy die persoonlijk appt en buiten werktijd nog reageert op whatsapp. Kortom echte toppers en je kunt met een gerust hart op vakantie gaan wanneer je een auto hebt gekocht bij Autogroep Twente Hengelo. Bedankt Roy en Sven. Wij zijn erg tevreden over jullie service

  • Luuk Niessen

    Toch een wat moeilijke beslissing om zo'n nieuwe chinese BYD Atto2 dm-i boost aan te schaffen. Autogroep Twente heeft mij in verkoop en service zeker niet teleur gesteld!

  • Ronnie Heijnen

    17-07-2026 Gisteren, tijdens de drukke vakantie, periode gebeld met Auto Groep Twente ivm een storingsmelding van mijn Opel, wegens vakantie van mijn reguliere garage. De lokale Opel dealer, die ik ook gebeld had, weigerde mij te helpen. Hadden pas eind augustus tijd om de computer uit te lezen. Vervolgens dus gebeld met Auto Groep Twente. Ondanks dat mijn auto niet bij hun in onderhoud is, waren ze graag bereid mijn auto vandaag al even aan de computer te leggen en de storingsmelding uit te lezen. Na uitlezen konden ze mij gerust stellen. Hetgeen de storing veroorzaakte moest wel verholpen worden, maar het kon geen kwaad er nog even mee verder te rijden. Auto Groep Twente, hartelijk dank.

  • Jeroen Simkens

    Ontzettend prettige garage. Fijne service en ze communiceren erg goed. Dat ervaarden we al bij de aankoop van onze auto vorig jaar en nu bij een reparatie onder garantie. Het is jammer dat we zo ver weg wonen, anders zouden we hier structureel komen voor service.

  • Afshin Esfandiar

    Uitstekend geholpen door Jos Vreeman bij de aanschaf van onze nieuwe auto. Jos is een vakman die afspraken keurig nakomt en zeer transparant is in het hele proces. Vanaf het eerste contact tot de uiteindelijke aflevering was alles tot in de puntjes geregeld. Een verkoopadviseur die echt voor kwaliteit en service staat. Hartelijk dank!

Veelgestelde vragen over Autogroep Twente Hengelo

Wat zijn de openingstijden van Autogroep Twente Hengelo?

De openingstijden van Autogroep Twente Hengelo: maandag: 08:00–18:00; dinsdag: 08:00–18:00; woensdag: 08:00–18:00; donderdag: 08:00–20:00; vrijdag: 08:00–18:00; zaterdag: 09:00–17:00; zondag: Gesloten.

Hoe wordt Autogroep Twente Hengelo beoordeeld?

Autogroep Twente Hengelo heeft een gemiddelde beoordeling van 4.5 op 5, op basis van 586 Google reviews. Alle beoordelingen zijn afkomstig van echte klanten.

Hoeveel occasions heeft Autogroep Twente Hengelo?

Autogroep Twente Hengelo heeft momenteel 216 occasions te koop op autokopen.nl, met vraagprijzen van €6.950 tot €73.990.

Welke brandstoftypen biedt Autogroep Twente Hengelo aan?

In het aanbod van Autogroep Twente Hengelo zijn occasions beschikbaar met de volgende brandstoftypen: Benzine, Hybride, Elektrisch, Plug-in hybride, Diesel.

Welke automerken verkoopt Autogroep Twente Hengelo?

Autogroep Twente Hengelo is gespecialiseerd in Hyundai, BYD. Alle occasions op autokopen.nl zijn afkomstig van geverifieerde dealers.

Hoe neem ik contact op met Autogroep Twente Hengelo?

U kunt Autogroep Twente Hengelo bereiken via 074-242 44 00. Meer informatie vindt u op www.autogroeptwente.nl.