Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Citroën›Citroën DS

Citroën DS (1974)

  • 1974
  • 80.235 km
  • Onbekend
  • Handgeschakeld
  • Sedan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdGallery Aaldering Brummen
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Citroën DS uit 1974, tellerstand 80.235 km, onbekend, handgeschakeld.

Basisgegevens

Bouwjaar
1974
Kilometerstand
80.235 km
Brandstof
Onbekend
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Sedan

Historie & RDW

Aangeboden op
2 oktober 2026

Prijs & fiscaal

BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze Citroën DS

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Citroën DS

Indicatief € 785 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 39.950 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 1.228
  • 48 mnd · € 951
  • 60 mnd · € 785
  • 72 mnd · € 675

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Omschrijving

Toen Citroën de DS in 1955 presenteerde, leek hij uit een andere wereld te komen. De vormgeving van Flaminio Bertoni was allesbehalve traditioneel en ook technisch koos Citroën een compleet andere richting. Hydropneumatische vering, zelfnivellering, stuurbekrachtiging en schijfremmen: oplossingen die destijds bepaald niet alledaags waren. Het resultaat was een auto die niet alleen bijzonder oogde, maar ook anders reed dan vrijwel alles wat er op dat moment rondreed. En dat gevoel is vandaag de dag nog steeds aanwezig. Deze DS20 uit 1974 werd volledig nut-and-bolt gerestaureerd, met veel kennis, geduld en aandacht voor detail. En juist dat ziet u terug in het eindresultaat. Dit is geen auto waarbij alleen de buitenzijde fraai is gemaakt. Ook de details, afwerking en techniek zijn serieus aangepakt. U merkt simpelweg dat degene die deze auto heeft opgebouwd precies wist waar hij mee bezig was. De kleurstelling is misschien wel één van de sterkste punten van deze DS. Gris Palladium vormt samen met Noir en het Rouge velours interieur een bijzonder doordachte combinatie. Chic, typisch Frans en precies opvallend genoeg. Het rode velours geeft het interieur bovendien iets extra’s. En dan hebben we het nog niet over het comfort gehad. Een DS met stoffen bekleding is misschien wel één van de meest comfortabele manieren om klassiek te rijden. U zakt iets weg in de zachte stoelen, de hydropneumatische vering doet de rest en plotseling lijken slechte wegen een stuk minder slecht. Daar komt bij dat dit exemplaar is voorzien van een groot vouwdak. Dak open, comfortabele stoel, de DS rustig voor u uit laten zweven. Veel beter wordt het eigenlijk niet. Deze Citroën staat er bijzonder fraai bij en overtuigt juist door de details. De juiste uitstraling, een prachtig interieur, zorgvuldig restauratiewerk en een kleurencombinatie die de lijnen van de auto volledig tot hun recht laat komen. Is de DS de mooiste auto aller tijden? Dat mag u natuurlijk zelf bepalen. Maar dit exemplaar maakt wel een heel sterk argument.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Citroën DS

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdGallery Aaldering Brummen
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Gallery Aaldering

Arnhemsestraat 47

6971 AP Brummen

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
2.008 reviews · Gallery Aaldering, Brummen
“Een geweldige ervaring! Genoten van ontzettend veel en gave oldtimers. Zeer mooi opgezet in dit pand. Leuk om halverwege lekker koffie te drinken of te lunchen. Het allerleukste was dat Nico Aaldering zelf aanwezig is en je komt begroeten en gezellig een praatje met je komt maken en echt belangstelling voor de bezoeker heeft. Helemaal top!”

Sandra W.

“Fantastisch! Een ongelovelijk mooi aanbod aan klassiekers, zeer vriendelijk personeel. En je kunt er ook heerlijk genieten van goede koffie of zelfs een gehele lunch.”

Jeroen K.

Stuur een bericht

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
2.008 reviews · Gallery Aaldering, Brummen
“Een geweldige ervaring! Genoten van ontzettend veel en gave oldtimers. Zeer mooi opgezet in dit pand. Leuk om halverwege lekker koffie te drinken of te lunchen. Het allerleukste was dat Nico Aaldering zelf aanwezig is en je komt begroeten en gezellig een praatje met je komt maken en echt belangstelling voor de bezoeker heeft. Helemaal top!”

Sandra W.

“Fantastisch! Een ongelovelijk mooi aanbod aan klassiekers, zeer vriendelijk personeel. En je kunt er ook heerlijk genieten van goede koffie of zelfs een gehele lunch.”

Jeroen K.

Veelgestelde vragen over deze Citroën DS

Wat kost de Citroën DS 1974 bij Gallery Aaldering?

Deze Citroën DS uit 1974 staat te koop voor € 39.950 bij Gallery Aaldering in Brummen. De kilometerstand bedraagt 80.235 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Citroën DS uit 1974?

Dit exemplaar heeft 80.235 km op de teller en is aangeboden met handgeschakelde versnellingsbak bij Gallery Aaldering in Brummen.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Citroën DS?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Citroën DS € 785 per maand (6,7% JKP, 60 maanden, € 39.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →