Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Citroën›Citroën Jumpy

Citroën Jumpy (2026)

2.2 BlueHDI 180 S&S L3 DC

€ 52.950
ⓘ Prijsopbouw
Netto €52.950·BTW €11.120
Totaal incl. BTW: €64.070

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 1.041/mnd — vergelijk autoleningen

Netto €52.950·BTW €11.120
Totaal incl. BTW: €64.070
  • Nieuw
  • 2026
  • 10 km
  • Diesel
  • Automaat
  • Bestelauto
  • Grijs

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdWassink Nijmegen
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Citroën Jumpy 2.2 BlueHDI 180 S&S L3 DC uit 2026, 179 pk, tellerstand 10 km, diesel, automaat.

Basisgegevens

Bouwjaar
2026
Kilometerstand
10 km
Brandstof
Diesel
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Bestelauto
Kleur
Grijs

Motor & prestaties

Vermogen
179 pk (132 kW)
Cilinderinhoud
2184 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
8
Koppel
400 Nm
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Tankinhoud
69 l

Afmetingen

Wielbasis
3.280 mm

Verbruik & milieu

CO₂-uitstoot
182 g/km
Emissieklasse
Euro 6d-TEMP

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.979 kg
Laadvermogen
1.121 kg

Historie & RDW

Aangeboden op
13 mei 2026

Prijs & fiscaal

BPM
€ 13.936
Bijtellingspercentage
22%
BTW/Marge
BTW
Prijs
Excl. BTW

Verzekering voor deze Citroën Jumpy

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Citroën Jumpy

Indicatief € 1.041 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 52.950 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 1.628
  • 48 mnd · € 1.261
  • 60 mnd · € 1.041
  • 72 mnd · € 895

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €762/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €21.180 (40% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • ✓10" digitaal kleuren instrumentenpaneel
  • ✓10" Multimedia 3D-kleuren touchscreen (Draadloos Android Auto/Apple CarPlay)
  • ✓2 zitplaatsen rechtsvoor
  • ✓Aanhanger assistent
  • ✓Achterbank 3-persoons
  • ✓Achterdeuren zonder ruit
  • ✓Afneembare trekhaak
  • ✓Airco
  • ✓Alarm klasse 1(startblokkering)
  • ✓Anti Blokkeer Systeem
  • ✓Armsteun achter
  • ✓Armsteun voor

Omschrijving

Citroën Jumpy 2.2 BlueHDI 180 S&S L3 DC Automaat Luxury – Direct uit voorraad leverbaar Ontdek deze zeer compleet uitgevoerde Citroën Jumpy Dubbele Cabine in luxe Luxury-uitvoering. Een representatieve en veelzijdige bedrijfswagen die comfort, uitstraling en functionaliteit moeiteloos combineert. Deze rijk uitgeruste uitvoering beschikt onder meer over navigatie, standkachel, LED koplampen, stuur- en stoelverwarming, trekhaak en een professioneel afgewerkte laadruimte met houtafwerking. Dankzij de krachtige 180 PK BlueHDI motor en comfortabele automaat is iedere rit aangenaam, zowel zakelijk als privé. Van €59.020,- ex. btw Nu tijdelijk voor €52.950,- ex. btw Uitvoering: Citroën Jumpy 2.2 BlueHDI 180 S&S L3 DC Luxury Belangrijkste opties:5-zits dubbele cabineAutomatische transmissieNavigatiesysteemLuxury pakketStandkachelLED koplampenStuurverwarmingStoelverwarmingHoutafwerking laadruimteTrekhaakLange wielbasis (L3)Metallic lak Gris TitaneSpecificaties:Bouwjaar 2026Slechts 10 kmDiesel132 kW / 180 PKBTW-autoDirect beschikbaar en aantrekkelijk geprijsd. Een onderscheidende bedrijfswagen voor ondernemers die waarde hechten aan comfort, uitstraling en kwaliteit. De vermelde verkoopprijzen van onze occasions zijn altijd inclusief de niet vermijdbare kosten, zoals bijvoorbeeld een geldige APK. De (optionele) Wassink Zekerheidspakketten bieden een uitgebreide zekerheid en service gedurende 12 maanden. Daarnaast verzorgen wij direct het onderhoud en houden wij je te allen tijde mobiel met de 24 uur 7 dagen per week pechhulp voor onderweg. Je kunt kiezen tussen ons Wassink Zekerheidspakket standaard (NL dekking) of het PLUS pakket met uitgebreide landelijk en Europese dekking. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden of kijk op onze website www.wassinkautogroep.nl voor meer informatie. Bij Wassink Autogroep kun je ook terecht voor een scherp financieringsvoorstel, een uitgebreide verzekering of Private Lease van een gebruikte auto. Onze verkoopadviseurs vertellen je hier graag meer over. Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg voor je samenstellen, zijn de specificaties in de advertentie zoals, opties en uitrustingsniveaus altijd onder voorbehoud van typefouten. Wij adviseren je daarom om zaken die voor je van invloed zijn op jouw aankoopbeslissing, voor aankoop te controleren.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Citroën Jumpy

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdWassink Nijmegen
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Wassink Nijmegen

Tarweweg 1

6534 AM Nijmegen

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,0
734 reviews · Wassink Nijmegen, Nijmegen
“De mensen die daar werken zijn allemaal even correct en behulpzaam. Als ik voor de beurt ga, dan krijg ik altijd een korte samenvatting wat er aan de auto is vernieuwd. (Ik heb een leaseauto, dus ik zie de rekening nooit)”

Herbert F.

“Ik heb bij de Kia dealer in Nijmegen een uitstekende ervaring gehad. Er was een motorlampje gaan branden in de auto. Ik kon meteen terecht bij de dealer en ze hebben binnen 24 uur een bobine vervangen onder garantie. Vriendelijk geholpen door Collin en zijn vrouwelijke collega (sorry, naam is me ontschoten). Complimenten!”

Erik E.

Over deze dealer

Google-reviews
4,0
734 reviews · Wassink Nijmegen, Nijmegen
“De mensen die daar werken zijn allemaal even correct en behulpzaam. Als ik voor de beurt ga, dan krijg ik altijd een korte samenvatting wat er aan de auto is vernieuwd. (Ik heb een leaseauto, dus ik zie de rekening nooit)”

Herbert F.

“Ik heb bij de Kia dealer in Nijmegen een uitstekende ervaring gehad. Er was een motorlampje gaan branden in de auto. Ik kon meteen terecht bij de dealer en ze hebben binnen 24 uur een bobine vervangen onder garantie. Vriendelijk geholpen door Collin en zijn vrouwelijke collega (sorry, naam is me ontschoten). Complimenten!”

Erik E.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Citroën Jumpy

Wat kost de Citroën Jumpy 2026 bij Wassink Nijmegen?

Deze Citroën Jumpy uit 2026 staat te koop voor € 52.950 bij Wassink Nijmegen in Nijmegen. De kilometerstand bedraagt 10 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Citroën Jumpy uit 2026?

Dit exemplaar heeft 10 km op de teller en is aangeboden als diesel met automatische versnellingsbak bij Wassink Nijmegen in Nijmegen.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Citroën Jumpy?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Citroën Jumpy € 1.041 per maand (6,7% JKP, 60 maanden, € 52.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →