Prijs getoetstVergeleken met 20 vergelijkbare occasions
Specificaties
CUPRA Leon ST 300 R 2.0 TSI uit 2020, 370 pk, 0–100 km/u in 6 s, tellerstand 79.600 km, benzine, automaat.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2020
Kilometerstand
79.600 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Grijs
Motor & prestaties
7
Vermogen
370 pk (213 kW)
Cilinderinhoud
1984 cc
Aantal cilinders
4
Acceleratie (0-100 km/u)
6 s
Koppel
380 Nm
Topsnelheid
250 km/h
Aandrijving
Vierwielen
Verbruik & milieu
1
Verbruik (gecombineerd)
6,5 l/100km
Uitvoering & afwerking
4
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.331 kg
Aantal sleutels
2
Historie & RDW
1
Aangeboden op
24 augustus 2026
Prijs & fiscaal
1
BTW/Marge
Marge
Marktwaarde
Gebaseerd op 20 vergelijkbare CUPRA Leon occasions
↑ 23% boven marktprijs
€ 23.875 Laag€ 25.950 Mediaan€ 27.895 Hoog
Deze auto staat op € 31.990 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €591/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓Achterruitwisser
✓Adaptief demping systeem
✓Buitenspiegel rechts
✓Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
✓Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
✓Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
✓Buitenspiegels verwarmbaar
✓Centrale vergrendeling
✓Dakspoiler
✓Dimlichten automatisch
✓Elektrisch glazen panorama-dak
✓Extra getint glas achter
Omschrijving
Prachtige Seat Leon 2.0 TSI 4DRIVE CUPRA R. Dit specifieke exemplaar is in nette staat en is altijd volgens schema onderhouden.
Merk: Cupra
Model: Leon ST 300 R
Uitvoering: 2.0 TSI
Bouwjaar: 2020
Kilometers: 79.650
Brandstof: Benzine
Transmissie: Automaat
Vermogen: 370 PK
Motor: 2.0L 4-cilinder
Aandrijving: Vierwielen
De Leon CUPRA R ST biedt de ultieme sportbeleving voor het hele gezin. Je herkent 'm direct aan zijn bronzen accenten en koolstofvezel onderdelen. Ook in het interieur zijn zelfs de luchtroosters in koperkleur uitgevoerd. De versnellingspook en het stuurwiel zijn bekleed met Alcantara-leer en zowel het stuur als de verwarmde 'bucket seats', met CUPRA-letters in de rug, zijn tot in detail afgewerkt met koperen stiksels.
De auto is niet alleen snel, maar door de grote Brembo-remmen achter de 19" bronskleurige velgen laat de CUPRA R ST ook spectaculaire remprestaties zien! De 5 rijprofielen versterken de rij-ervaring: zet de auto in de Comfort-, Sport-, Eco- of Individual-stand. Verlang je naar net dat beetje éxtra adrenaline? Dan is er de CUPRA-modus.
Tevens voorzien van een stage 1 ECU-tuning, gecombineerd met een professionele afstelling van de DSG-versnellingsbak. Rijdt, remt en en voelt zeer goed aan!
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
“Vanuit Nieuw-Vennep ben ik vandaag naar Autobedrijf Van der Ven gereden, in Roosendaal. Met de flinke files die we moesten trotseren was dit een rit van 2:45.
Maar wat fijn om dan in een heel professioneel ogend bedrijf aan te komen, met ontzettend aardig personeel achter de balie! Om dan vervolgens voor een hele goede prijs 2 prima deuren te kunnen kopen! Dikke 5 sterren voor dit bedrijf!!”
Arjen B.
“Snelle levering en het juiste artikel, van schade wagen, zelfde bouwjaar en zelfde type, ben er tot nu toe tevreden over. Alleen de oude spiegel kap overgezet, die was nog net iets beter. Geheel ziet er goed uit.”
Paul D.
Over deze dealer
Google-reviews
4,1
1.352 reviews · Driven Automotive, Roosendaal
“Vanuit Nieuw-Vennep ben ik vandaag naar Autobedrijf Van der Ven gereden, in Roosendaal. Met de flinke files die we moesten trotseren was dit een rit van 2:45.
Maar wat fijn om dan in een heel professioneel ogend bedrijf aan te komen, met ontzettend aardig personeel achter de balie! Om dan vervolgens voor een hele goede prijs 2 prima deuren te kunnen kopen! Dikke 5 sterren voor dit bedrijf!!”
Arjen B.
“Snelle levering en het juiste artikel, van schade wagen, zelfde bouwjaar en zelfde type, ben er tot nu toe tevreden over. Alleen de oude spiegel kap overgezet, die was nog net iets beter. Geheel ziet er goed uit.”
Paul D.
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze CUPRA Leon
Wat kost de CUPRA Leon 2020 bij Driven Automotive?
Deze CUPRA Leon uit 2020 staat te koop voor € 31.990 bij Driven Automotive in Roosendaal. De kilometerstand bedraagt 79.600 km.
Hoeveel kilometer heeft deze CUPRA Leon uit 2020?
Dit exemplaar heeft 79.600 km op de teller en is aangeboden als benzine met automatische versnellingsbak bij Driven Automotive in Roosendaal.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze CUPRA Leon?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze CUPRA Leon € 678 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 31.990 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.