Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Daimler›Daimler Double Six

Daimler Double Six (1986)

5.3 V12 VandenPlas goed onderhouden

  • 1986
  • 137.996 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Sedan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutoNique Occasions Uden
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Daimler Double Six 5.3 V12 VandenPlas goed onderhouden uit 1986, 287 pk, tellerstand 137.996 km, benzine, automaat.

Basisgegevens

Bouwjaar
1986
Kilometerstand
137.996 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Sedan

Motor & prestaties

Vermogen
287 pk (211 kW)
Cilinderinhoud
5343 cc
Aantal cilinders
12
Aandrijving
Achterwielaandrijving

Uitvoering & afwerking

Deuren
4
Massa
1.900 kg
Bekleding
Leder
Interieurkleur
Beige
Aantal sleutels
2

Historie & RDW

Aangeboden op
14 september 2026

Prijs & fiscaal

BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze Daimler Double Six

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Daimler Double Six

Indicatief € 307 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 15.312 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 476
  • 48 mnd · € 370
  • 60 mnd · € 307
  • 72 mnd · € 265

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Uitrusting & opties

  • ✓Airco
  • ✓Boordcomputer
  • ✓Lederen bekleding
  • ✓****BEZICHTIGING OP AFSPRAAK****
  • ✓** Unieke Auto **
  • ✓airconditioning
  • ✓Belt u voor een afspraak
  • ✓Compleet Onderhouden
  • ✓Cruise control
  • ✓Gecontroleerde Lage Kilometerstand
  • ✓GEEN AFLEVERKOSTEN
  • ✓INRUIL BESPREEKBAAR

Omschrijving

Zeer exclusieve Daimler V12, ex Franse Diplomaten auto, nu uit prive collectie te koop! Voorzien van vele onderhoudsfacturen van de laatste 10 jaar, hieruit is ook de lage km.stand op te maken die door de jaren heen lichtelijk oploopt. Van deze Series 3 is enkele jaren gelden het interieur aangepakt en de buitenzijde is recent geheel opnieuw gespoten. Momenteel met Frans kenteken, NL kenteken mogelijk. Wij verkopen deze V12 in opdracht klant. Mocht u geïnteresseerd zijn in een van onze voertuigen, dan vragen wij u een afspraak te maken. Wij plannen samen met u graag een bezichtiging. Zo kunnen wij ruimschoots de tijd en aandacht schenken aan de potentiële aanschaf van uw nieuwe occasion. Wij werken altijd met All-In prijzen dus zonder afleverkosten! Autonique Loopkantstraat 10a 5405 NB Uden info@autonique.nl Telefoon: 0413-248050 Whatsapp: 06-82484994 Brian Gremmen: 06-53389025 Wij doen onze uiterste best om de advertentie zo compleet mogelijk aan te vullen, echter zijn publicatiefouten nooit uitgesloten. Wij vragen u als consument te allen tijde te controleren of de voor u doorslaggevende opties niet ontbreken. Bij aanvullende vragen/opmerkingen staan wij u graag te woord.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Daimler Double Six

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutoNique Occasions Uden
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

AutoNique Occasions Uden

Loopkantstraat 10a

5405 NB Uden

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,4
207 reviews · AutoNique Occasions Uden, Uden
“Begin juni 2026 een VW Caddy California gekocht bij Autonique. Vriendelijk en snel geholpen. Voor de ontbrekende campingstoeltjes maakten we een goede afspraak. De missende afneembare trekhaak werd zonder gemor nieuw besteld bij Volkswagen. Nieuwe remschijven gekregen en een nieuw interieurfilter.”

Jeroen E.

“Prachtige jonge Kia Proceed gekocht bij Autonique. Was een een eind rijden maar de moeite zeker waard. Heel tevreden met de auto, rijdt fantastisch!”

Mijndert E.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,4
207 reviews · AutoNique Occasions Uden, Uden
“Begin juni 2026 een VW Caddy California gekocht bij Autonique. Vriendelijk en snel geholpen. Voor de ontbrekende campingstoeltjes maakten we een goede afspraak. De missende afneembare trekhaak werd zonder gemor nieuw besteld bij Volkswagen. Nieuwe remschijven gekregen en een nieuw interieurfilter.”

Jeroen E.

“Prachtige jonge Kia Proceed gekocht bij Autonique. Was een een eind rijden maar de moeite zeker waard. Heel tevreden met de auto, rijdt fantastisch!”

Mijndert E.

Veelgestelde vragen over deze Daimler Double Six

Wat kost de Daimler Double Six 1986 bij AutoNique Occasions Uden?

Deze Daimler Double Six uit 1986 staat te koop voor € 15.312 bij AutoNique Occasions Uden in Uden. De kilometerstand bedraagt 137.996 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Daimler Double Six uit 1986?

Dit exemplaar heeft 137.996 km op de teller en is aangeboden als benzine met automatische versnellingsbak bij AutoNique Occasions Uden in Uden.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Daimler Double Six?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Daimler Double Six € 307 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 15.312 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →