Fiat 500 1.2 Lounge Panoramadak*LMV*MF stuur*Elek.pak uit 2009, 69 pk, 0–100 km/u in 12,9 s, tellerstand 167.207 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 29 juli 2027.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2009
Kilometerstand
167.207 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Wit
Motor & prestaties
6
Vermogen
69 pk (51 kW)
Cilinderinhoud
1242 cc
Aantal cilinders
4
Acceleratie (0-100 km/u)
12.9 s
Topsnelheid
160 km/h
Tankinhoud
35 l
Afmetingen
1
Wielbasis
2.300 mm
Verbruik & milieu
6
Verbruik (gecombineerd)
5,1 l/100km
Verbruik (stedelijk)
6,4 l/100km
Verbruik (buitenweg)
4,3 l/100km
CO₂-uitstoot
119 g/km
Energielabel
A
Emissieklasse
Euro 5
Uitvoering & afwerking
9
Deuren
3
Zitplaatsen
4
Massa
840 kg
Max. trekgewicht geremd
800 kg
Max. trekgewicht ongeremd
400 kg
Bekleding
Stof
Interieurkleur
Grijs
Laksoort
Basis
Aantal sleutels
1
Historie & RDW
3
1e toelating
16 november 2009
APK geldig tot
29 juli 2027
Aangeboden op
5 november 2026
Prijs & fiscaal
2
Bijtelling (indicatie)
35% van de dagwaarde (youngtimer)†indicatie op basis van beschikbare informatie
BTW/Marge
Marge
† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.
Zelf de RDW-gegevens van een auto controleren? Doe de gratis kentekencheck: APK-historie, terugroepacties en wegenbelasting op kenteken.
Verzekering voor deze Fiat 500
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Financiering voor deze Fiat 500
Indicatief € 85 per maand bij 60 maanden, 10,4% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 3.950 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Uitrusting & opties
✓achterbank in delen neerklapbaar
✓airco
✓alarm klasse 1(startblokkering)
✓Anti Blokkeer Systeem
✓bestuurdersairbag
✓bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
✓buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
✓centrale vergrendeling met afstandsbediening
✓elektrische ramen voor
✓hoofd airbag(s) achter
✓hoofd airbag(s) voor
✓knie airbag(s)
Omschrijving
Auto van Gelre biedt u aan, Fiat 500 1.2 Lounge..
Leuke Fiat 500 met een 1.2 Benzinemotor, betrouwbaar en lage maandlasten,
zuinig in verbruik.
Goed rijdende auto met een Nieuwe koppeling! Is voorzien van APK tm 07-2027,
staat rijklaar en kan bij aankoop eventueel direct mee.
Voorzien van o.a.
Panoramadak,
Airco,
Elektrische ramen,
Elektrische buitenspiegels,
Centrale vergrendeling op afstand,
Boordcomputer,
Radio CD speler met MultiMedia,
City Knop (Extra licht sturen),
Multifunctioneel stuurwiel,
Licht metalen velgen,
etc..
Nu aangeboden voor:
PRIJS € 3950,-
Optioneel afleverpakket voor meerprijs van € 495,- incl. afleverbeurt & garantie.
Inruil alleen mogelijk tegen handelsprijzen, gelieve hier rekening mee houden bij het aanbieden van uw auto.
*Welkom bij Auto van Gelre
Met meer dan 15 jaar ervaring zijn wij actief in de autobranche.
Het adres voor al uw "auto"zaken..
Van inkoop tot verkoop, van apk tot groot onderhoud!
Met een eigen werkplaats zijn wij een onafhankelijke universele garage.
U kunt bij ons terecht voor: inkoop, verkoop, onderhoud, reparaties, apk, remmenservice, airco service, etc.
*Open op afspraak
Wij werken uitsluitend op afspraak en hanteren geen vaste openingstijden.
Bij bezichtiging en of proefrit kunt u bellen/appen/mailen om een afspraak in te plannen.
Let op: Om teleurstellingen te voorkomen adviseren wij u altijd om een afspraak te maken, een auto kan namelijk verkocht/gereserveerd zijn of u kunt voor een gesloten deur te komen te staan.
Te
“4 maanden geleden een Toyota Aygo hier gekocht. Inmiddels 30.000 km verder, geen problemen. Paar keer op en neer naar Zwitserland en geen problemen.
Het aankopen zelf was een goede ervaring. De verkoper liet me rustig rondlijken, proefrijden en was lekker no nonsense. Mijn oude barrel heeft hij ook overgenomen voor een meer dan redelijke prijs.
Goede ervaring, goede prijs, goed product en prettige service.
2025 update 210k gelopen en doet het nog steeds goed!”
Joris P.
“Wij hebben de verkoop als zeer prettig ervaren. Het beviel ons uitermate goed. Ze hebben ons in alle rust geholpen en luisterden heel goed naar onze wensen en vragen. Totaal geen druk erop en we hadden gelijk het idee ''hier willen we onze auto kopen''. Nogmaals dank en we gaan van deze prachtige auto nog jaren genieten. We bevelen het iedereen aan!”
Galip T.
Stuur een bericht
Over deze dealer
Google-reviews
4,2
47 reviews · Auto van Gelre, Dieren
“4 maanden geleden een Toyota Aygo hier gekocht. Inmiddels 30.000 km verder, geen problemen. Paar keer op en neer naar Zwitserland en geen problemen.
Het aankopen zelf was een goede ervaring. De verkoper liet me rustig rondlijken, proefrijden en was lekker no nonsense. Mijn oude barrel heeft hij ook overgenomen voor een meer dan redelijke prijs.
Goede ervaring, goede prijs, goed product en prettige service.
2025 update 210k gelopen en doet het nog steeds goed!”
Joris P.
“Wij hebben de verkoop als zeer prettig ervaren. Het beviel ons uitermate goed. Ze hebben ons in alle rust geholpen en luisterden heel goed naar onze wensen en vragen. Totaal geen druk erop en we hadden gelijk het idee ''hier willen we onze auto kopen''. Nogmaals dank en we gaan van deze prachtige auto nog jaren genieten. We bevelen het iedereen aan!”
Deze Fiat 500 uit 2009 staat te koop voor € 3.950 bij Auto van Gelre in Dieren. De kilometerstand bedraagt 167.207 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Fiat 500 uit 2009?
Dit exemplaar heeft 167.207 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Auto van Gelre in Dieren.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Fiat 500?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Fiat 500 € 85 per maand (10,4% JKP, 60 maanden, € 3.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.
Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof): 35% van de dagwaarde (youngtimer). Als youngtimer telt niet de cataloguswaarde maar de dagwaarde; de vraagprijs is daarvoor een indicatie. Geen fiscaal advies; uw eigen bijdrage, privégebruik en belastingschijf bepalen het netto bedrag.