“Onlangs hier een auto gekocht en ik ben erg tevreden. Vriendelijk. De auto zag er netjes uit en rijdt perfect. Fijne service en een betrouwbaar autobedrijf. Zeker een aanrader!”
Romy W.
1.2 Sport Abarth Look Airco NAP Carplay met boekje!
Wat kost verzekeren voor deze auto?
Financieren v.a. € 80/mnd — vergelijk autoleningen
Fiat 500 1.2 Sport Abarth Look Airco NAP Carplay met boekje! uit 2008, 69 pk, 0–100 km/u in 12,9 s, tellerstand 193.793 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 7 februari 2027.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Indicatief € 80 per maand bij 60 maanden, 10,4% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 3.750 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Leuke Fiat 500 1.2 Sport uit 2008, een compacte en stijlvolle auto met precies de uitstraling waar de 500 om bekendstaat. Deze Sport-uitvoering is voorzien van onder andere sportvelgen, airconditioning, een panoramadak en een modern CarPlay-scherm. Het CarPlay-scherm is een mooie toevoeging voor dagelijks gebruik. U kunt eenvoudig uw telefoon koppelen voor navigatie, muziek en handsfree bellen. Het panoramadak zorgt daarnaast voor veel licht in het interieur en geeft de auto een extra leuke uitstraling. De 1.2 benzinemotor is een bewezen en relatief eenvoudige motor en past goed bij het karakter van deze Fiat. De 500 is compact, makkelijk te parkeren en prettig in het dagelijkse verkeer. Daarbij zijn het verbruik en de vaste lasten over het algemeen aantrekkelijk, waardoor het een interessante auto is voor zowel beginnende bestuurders als mensen die gewoon een leuke en betaalbare stadsauto zoeken. De auto wordt geleverd met 2 sleutels en er is onderhoudshistorie aanwezig. Uitvoering en optiesFiat 500 1.2 Sport Bouwjaar 2008 1.2 benzinemotor Sportvelgen Airconditioning CarPlay-scherm Panoramadak 2 sleutels Onderhoudshistorie aanwezig De Fiat 500 is door zijn compacte formaat ideaal voor in de stad, maar ook daarbuiten prima te gebruiken. Vooral de combinatie van het karakteristieke Italiaanse design, de Sport-uitvoering en de moderne toevoeging van CarPlay maakt dit een aantrekkelijke uitvoering. Een leuke 500 voor iemand die niet alleen een praktische auto zoekt, maar ook iets met uitstraling. Bent u geïnteresseerd? Fiat 500, Fiat 500 Sport, 1.2 benzine, 2008, Sportvelgen, Airconditioning, CarPlay, Panoramadak, 2 sleutels, Onderhoudshistorie, Italiaanse auto, Stadsauto, Zuinig, Lage kosten, Compacte auto, Wendbare auto, Sportieve Fiat, Occasion, Benzine, Fiat occasion