Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Fiat›Fiat 500

Fiat 500 (2009)

1.4-16V Lounge

€ 5.950

Nieuwprijs €20.029 — 70% lager (€14.079 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 128/mnd — vergelijk autoleningen

✓ Tellerstand logisch⚠ APK verlopen (jul 2026)Label C
  • 2009
  • 95.413 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Hatchback
  • Grigio Colosseo (donker grijs)
  • Label C

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdKoene Auto Velserbroek
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 73 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Fiat 500 1.4-16V Lounge uit 2009, 101 pk, tellerstand 95.413 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 7 juli 2026, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2009
Kilometerstand
95.413 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Grigio Colosseo (donker grijs)

Motor & prestaties

Vermogen
101 pk (74 kW)
Cilinderinhoud
1368 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
6
Topsnelheid
182 km/h

Afmetingen

Lengte
3.550 mm
Wielbasis
2.300 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
6,1 l/100km
Verbruik (buitenweg)
5 l/100km
CO₂-uitstoot
140 g/km
Energielabel
C
Emissieklasse
Euro 5

Uitvoering & afwerking

Deuren
3
Zitplaatsen
4
Massa
905 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.370 kg
Max. trekgewicht geremd
800 kg
Max. trekgewicht ongeremd
400 kg
Bekleding
Leder
Interieurkleur
Ivoor/Zwart stof

Historie & RDW

1e toelating
30 september 2009
1e tenaamstelling NL
30 september 2009
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
7 juli 2026
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
30 oktober 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 20.029
BPM
€ 4.066
Bijtelling (indicatie)
35% van de dagwaarde (youngtimer)indicatie op basis van beschikbare informatie
BTW/Marge
Marge

† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.

Zelf de RDW-gegevens van een auto controleren? Doe de gratis kentekencheck: APK-historie, terugroepacties en wegenbelasting op kenteken.

Marktwaarde

Redelijk nauwkeurig

Vergeleken met 73 vergelijkbare Fiat 500 occasions

Zeer scherpe prijs
tot € 4.285
Scherpe prijs
€ 4.285 – € 4.658
Marktconforme prijs
€ 4.658 – € 5.124
Verhoogde prijs
€ 5.124 – € 5.590
Hoge prijs
vanaf € 5.590

Hoge prijs — 28% boven de marktwaarde van € 4.658

Alle bedragen incl. BTW. Indicatie op basis van ons actuele aanbod; geen officiële taxatie, neutraal en niet te koop.

Verzekering voor deze Fiat 500

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Fiat 500

Indicatief € 128 per maand bij 60 maanden, 10,4% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 5.950 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 193
  • 48 mnd · € 152
  • 60 mnd · € 128
  • 72 mnd · € 111

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Uitrusting & opties

  • ✓elektrisch schuif-/kanteldak
  • ✓centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
  • ✓airco (automatisch)
  • ✓lederen bekleding
  • ✓lichtmetalen velgen 15"
  • ✓parkeersensor achter
  • ✓metaalkleur
  • ✓Anti Blokkeer Systeem
  • ✓stuurbekrachtiging
  • ✓buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
  • ✓alarm klasse 1(startblokkering)
  • ✓knie airbag(s)

Omschrijving

Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,1 l/100km (1 op 16,4) Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,2 l/100km (1 op 13,9) Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0) CO₂-uitstoot (NEDC): 140 g/km APK: Nieuwe APK bij aflevering Een Fiat 500 met nét dat beetje extra! Deze bijzondere uitvoering uit 2009 is voorzien van de geliefde 1.4 viercilinder motor met maar liefst 100 pk. Dat maakt hem niet alleen een plaatje om te zien, maar ook een heerlijk vlotte en levendige auto om mee te rijden. Uitgevoerd in de prachtige kleur Grigio Colosseo, gecombineerd met een stijlvol zwart lederen interieur en een glazen panoramisch schuifdak. Een bijzonder fraaie combinatie die het karakter van deze 500 helemaal tot zijn recht laat komen. Met slechts 95.000 kilometer op de teller en technisch in goede staat is dit een Fiat waar u nog volop plezier aan kunt beleven. Ook aan comfort geen gebrek, dankzij de automatisch geregelde airconditioning. Een karaktervolle Fiat 500 met de krachtige 100 pk motor, een fraaie uitrusting en precies dat sportieve Italiaanse karakter dat hem zo geliefd maakt! Een begrip in de regio Als het om auto’s gaat, is Koene Auto inmiddels al ruim 50 jaar een begrip in de regio Velsen. In 1952 startte grondlegger Loek Koene aan de Hagelingerweg in Santpoort een klein garagebedrijf, dat inmiddels is uitgegroeid tot een modern Fiat-dealerbedrijf. Na een periode gevestigd te zijn geweest in IJmuiden, betrok Koene Auto in 1998 het huidige dealerpand aan de Broekerdreef in Velserbroek. Wij staan voor u klaar, voor een proefrit in een nieuwe Fiat tot onderhoud. Uiteraard bent u van harte welkom in ons bedrijf. Kom eens langs in onze vestiging in Velserbroek of vraag direct online een offerte aan voor de Fiat naar keuze.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Fiat 500

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdKoene Auto Velserbroek
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 73 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Koene Auto

Broekerdreef 120

1991 AZ Velserbroek

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,3
101 reviews · Koene Auto, Velserbroek
“Een prima dealer. Geen mannen in pakken maar in nette kleding. Er hangt een gemoedelijke sfeer. Onze 500 cabrio wordt bij Koene al jaren in prima onderhouden. Er zijn nooit verborgen kosten zoals "even de ruitenwissers vervangen". Koene is open en een transparant bedrijf.”

Jean

“Onderweg naar Texel plots rook uit de camper en die begon diesel te lekken. We stonden in Haarlem, 1 telefoontje naar Koene Auto, die had al snel in de gaten wat het was en we mochten, ondanks de drukte bij hun, meteen komen. Binnen het uur waren we weer onderweg. Wat een vriendelijke mensen en wat een super service .... echt een aanrader.”

Rob H.

Stuur een bericht

Over deze dealer

Google-reviews
4,3
101 reviews · Koene Auto, Velserbroek
“Een prima dealer. Geen mannen in pakken maar in nette kleding. Er hangt een gemoedelijke sfeer. Onze 500 cabrio wordt bij Koene al jaren in prima onderhouden. Er zijn nooit verborgen kosten zoals "even de ruitenwissers vervangen". Koene is open en een transparant bedrijf.”

Jean

“Onderweg naar Texel plots rook uit de camper en die begon diesel te lekken. We stonden in Haarlem, 1 telefoontje naar Koene Auto, die had al snel in de gaten wat het was en we mochten, ondanks de drukte bij hun, meteen komen. Binnen het uur waren we weer onderweg. Wat een vriendelijke mensen en wat een super service .... echt een aanrader.”

Rob H.

Alle 150 vergelijkingen →

Veelgestelde vragen over deze Fiat 500

Wat kost de Fiat 500 2009 bij Koene Auto?

Deze Fiat 500 uit 2009 staat te koop voor € 5.950 bij Koene Auto in Velserbroek. De kilometerstand bedraagt 95.413 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Fiat 500 uit 2009?

Dit exemplaar heeft 95.413 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Koene Auto in Velserbroek.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Fiat 500?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Fiat 500 € 128 per maand (10,4% JKP, 60 maanden, € 5.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →

Wat is de bijtelling van deze Fiat 500?

Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof): 35% van de dagwaarde (youngtimer). Als youngtimer telt niet de cataloguswaarde maar de dagwaarde; de vraagprijs is daarvoor een indicatie. Geen fiscaal advies; uw eigen bijdrage, privégebruik en belastingschijf bepalen het netto bedrag.

Lees hoe bijtelling werkt →