Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Maserati›Maserati Ghibli

Maserati Ghibli (1970)

4.7

  • 1970
  • 22.566 km
  • Onbekend
  • Handgeschakeld
  • Coupé

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdGallery Aaldering Brummen
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Maserati Ghibli 4.7 uit 1970, tellerstand 22.566 km, onbekend, handgeschakeld.

Basisgegevens

Bouwjaar
1970
Kilometerstand
22.566 km
Brandstof
Onbekend
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Coupé

Historie & RDW

Aangeboden op
2 oktober 2026

Prijs & fiscaal

BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze Maserati Ghibli

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Maserati Ghibli

Indicatief € 4.866 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 247.500 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 7.608
  • 48 mnd · € 5.892
  • 60 mnd · € 4.866
  • 72 mnd · € 4.184

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Omschrijving

De Maserati Ghibli is een absoluut meesterwerk, ontworpen door de 32-jarige Giorgetto Giugiaro tijdens zijn tijd bij het prestigieuze designhuis Ghia. Deze prachtige auto is voorzien van iconische klap-koplampen en een lage, gestroomlijnde neus met een krachtige 4.7 liter V8-motor met dry-sump smering. De Ghibli is een 2+2 Gran Tourer die bekend staat om zijn fantastisch rijgedrag. Qua prestaties is de Ghibli verbluffend en doet hij denken aan de snelheid van een vliegtuig. Zelfs vandaag de dag is deze auto indrukwekkend snel. De acceleratie van 0-100 km/u duurt slechts 6,8 seconden en de topsnelheid ligt op een nog altijd indrukwekkende 250 km/u.In de jaren ’70 stond de Ghibli vaak in de schaduw van de Ferrari Daytona, maar tegenwoordig wordt de Maserati Ghibli gewaardeerd om zijn eigen merites: een subliem snelle, beeldschone Gran Tourer. Dit specifieke “Verde Gemma” exemplaar werd op 25 november 1970 afgeleverd door Grossman Motor Car Corporation in West Nyack, New York, en heeft sindsdien slechts iets meer dan 14.000 mijl gereden. De auto is nog steeds in dezelfde kleurstelling als op de dag dat hij de fabriek verliet.In 2004 werd de Ghibli naar Zwitserland geëxporteerd, waar hij toen slechts 10.310 mijl op de teller had staan. De eerste Zwitserse eigenaar hield de auto tot 2006, waarna een Duitse verzamelaar hem overnam met een kilometerstand van slechts 13.000 mijl. Gedurende zijn tijd in Zwitserland heeft de auto uitgebreid onderhoud ondergaan, waarvan de facturen bij de documentatie aanwezig zijn. De auto staat op prachtige Campagnolo wielen met goede banden. De groene lak verkeert in zeer goede staat en de carrosserie is prachtig origineel met mooi plaatwerk en correcte passingen. Ook het chroomwerk is in schitterende originele staat. Het leer heeft door de jaren heen een prachtig patina ontwikkeld, wat bijdraagt aan de originele uitstraling van deze Maserati Ghibli. Het houten stuur en de originele tapijten zijn eveneens in goede conditie. Technisch gezien is de Maserati ook in perfecte staat. De ZF-transmissie met vijf versnellingen schakelt soepel en draagt bij aan de fantastische rijbeleving. De ster van de show is de quad-cam, dry-sump, 310 pk sterke V8 Maserati motor met 4 dubbele Weber carburateurs, die een fantastisch geluid produceert.Alles aan deze Maserati Ghibli is bijzonder, van de schitterende kleurstelling tot het originele interieur en de prachtige geschiedenis. Bent u op zoek naar een Maserati Ghibli 4.7 Coupé in originele conditie met een lage kilometerstand?Neem dan vandaag nog contact met ons op. Wij helpen u graag verder. U bent van harte welkom bij Gallery Aaldering in Brummen, sinds 1975 actief. Wij hebben jarenlange ervaring met het wereldwijd exporteren van onze voertuigen. Vraag naar de mogelijkheden.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Maserati Ghibli

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdGallery Aaldering Brummen
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Gallery Aaldering

Arnhemsestraat 47

6971 AP Brummen

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
2.008 reviews · Gallery Aaldering, Brummen
“Een geweldige ervaring! Genoten van ontzettend veel en gave oldtimers. Zeer mooi opgezet in dit pand. Leuk om halverwege lekker koffie te drinken of te lunchen. Het allerleukste was dat Nico Aaldering zelf aanwezig is en je komt begroeten en gezellig een praatje met je komt maken en echt belangstelling voor de bezoeker heeft. Helemaal top!”

Sandra W.

“Fantastisch! Een ongelovelijk mooi aanbod aan klassiekers, zeer vriendelijk personeel. En je kunt er ook heerlijk genieten van goede koffie of zelfs een gehele lunch.”

Jeroen K.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
2.008 reviews · Gallery Aaldering, Brummen
“Een geweldige ervaring! Genoten van ontzettend veel en gave oldtimers. Zeer mooi opgezet in dit pand. Leuk om halverwege lekker koffie te drinken of te lunchen. Het allerleukste was dat Nico Aaldering zelf aanwezig is en je komt begroeten en gezellig een praatje met je komt maken en echt belangstelling voor de bezoeker heeft. Helemaal top!”

Sandra W.

“Fantastisch! Een ongelovelijk mooi aanbod aan klassiekers, zeer vriendelijk personeel. En je kunt er ook heerlijk genieten van goede koffie of zelfs een gehele lunch.”

Jeroen K.

Veelgestelde vragen over deze Maserati Ghibli

Wat kost de Maserati Ghibli 1970 bij Gallery Aaldering?

Deze Maserati Ghibli uit 1970 staat te koop voor € 247.500 bij Gallery Aaldering in Brummen. De kilometerstand bedraagt 22.566 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Maserati Ghibli uit 1970?

Dit exemplaar heeft 22.566 km op de teller en is aangeboden met handgeschakelde versnellingsbak bij Gallery Aaldering in Brummen.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Maserati Ghibli?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Maserati Ghibli € 4.866 per maand (6,7% JKP, 60 maanden, € 247.500 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →