Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Mazda›Mazda 2

Mazda 2 (2015)

1.5 Skyactiv-G S Navi,Stoelverwarming,Parksensoren,Cruisecontrol,Airco,Garantie

  • 2015
  • 119.996 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Hatchback
  • Label B

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdRvt auto's Maastricht
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Mazda 2 1.5 Skyactiv-G S Navi,Stoelverwarming,Parksensoren,Cruisecontrol,Airco,Garantie uit 2015, 75 pk, 0–100 km/u in 12,1 s, tellerstand 119.996 km, benzine, handgeschakeld.

Basisgegevens

Bouwjaar
2015
Kilometerstand
119.996 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback

Motor & prestaties

Vermogen
75 pk (55 kW)
Cilinderinhoud
1496 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
12.1 s
Koppel
135 Nm
Topsnelheid
171 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving

Afmetingen

Wielbasis
2.570 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
4,7 l/100km
CO₂-uitstoot
110 g/km
Energielabel
B
Emissieklasse
Euro 6

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
945 kg
Bekleding
Stof

Historie & RDW

1e toelating
11 december 2015
Aangeboden op
30 september 2026

Prijs & fiscaal

Bijtellingspercentage
22%
BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze Mazda 2

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Mazda 2

Indicatief € 189 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 9.449 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 294
  • 48 mnd · € 228
  • 60 mnd · € 189
  • 72 mnd · € 163

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €239/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • ✓buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • ✓centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
  • ✓dakspoiler
  • ✓metallic lak Soul Red (LAK03)
  • ✓Geïntegreerd navigatiesysteem (NAV)
  • ✓boordcomputer
  • ✓multimedia-voorbereiding
  • ✓radio
  • ✓Handbediende airconditioning (AIR)
  • ✓achterbank neerklapbaar
  • ✓bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • ✓elektrische ramen voor en achter

Omschrijving

Deze auto verkeert in een zeer nette staat zowel van binnen als van buiten.Deze auto rijdt en schakelt als nieuw.De Mazda is Dealeronderhouden, boekjes en documenten omtrent onderhoud en historie zijn volledig aanwezig en aantoonbaar.Deze auto wordt afgeleverd met een nieuwe onderhoudsbeurt en garantie. LET OP U KUNT ONS MAKKELIJK BEREIKEN AAN DE ACHTERINGANG VAN HET PAND, DOOR TE NAVIGEREN OP KOEPELSTRAAT 15 MAASTRICHT Op zaterdag zijn wij vanaf heden op afspraak geopend(vrijblijvend), dit om afleveringen en of  bezichtigingen alle aandacht te kunnen geven. Wij zijn een RDW erkend bedrijf met een wisselend aanbod betaalbare gebruikte auto's. Daar wij een snel wisselende voorraad hebben adviseren wij altijd even te bellen alvorens u komt kijken, dit om teleurstellingen te voorkomen. U kunt ons vinden via de achterzijde van het pand door te navigeren op,  Koepelstraat 15 in Maastricht. Wij zijn gevestigd aan de linkerzijden  op 5 min loopafstand van het trein station Maastricht. Graag tot ziens bij Ricardo van Tongeren auto's. *Druk en typfouten onder voorbehoud*

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Mazda 2

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdRvt auto's Maastricht
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Rvt auto's

Scharnerweg 137

6224JD Maastricht

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,4
25 reviews · Rvt auto's, Maastricht
“Fijne service. Toen na anderhalve week na aankoop de koplamp het niet meer deed heeft Ricardo deze kosteloos vervangen. Mooie Kia gekocht. Blij mee.”

Jerrez L.

“Zeer tevreden! Mijn moeder heeft al eerder een auto gekocht bij RvT auto's. Nadat mijn eigen auto niet meer voldeed zijn wij direct gaan kijken bij Ricardo. Hij denkt mee en heeft een open communicatie over de auto's die hij verkoopt. Wij komen zeker weer terug en raden RvT auto's zeker aan!”

Kaitlyn

Over deze dealer

Google-reviews
4,4
25 reviews · Rvt auto's, Maastricht
“Fijne service. Toen na anderhalve week na aankoop de koplamp het niet meer deed heeft Ricardo deze kosteloos vervangen. Mooie Kia gekocht. Blij mee.”

Jerrez L.

“Zeer tevreden! Mijn moeder heeft al eerder een auto gekocht bij RvT auto's. Nadat mijn eigen auto niet meer voldeed zijn wij direct gaan kijken bij Ricardo. Hij denkt mee en heeft een open communicatie over de auto's die hij verkoopt. Wij komen zeker weer terug en raden RvT auto's zeker aan!”

Kaitlyn

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Mazda 2

Wat kost de Mazda 2 2015 bij Rvt auto's?

Deze Mazda 2 uit 2015 staat te koop voor € 9.449 bij Rvt auto's in Maastricht. De kilometerstand bedraagt 119.996 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Mazda 2 uit 2015?

Dit exemplaar heeft 119.996 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Rvt auto's in Maastricht.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Mazda 2?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Mazda 2 € 189 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 9.449 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →