Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Mercedes-Benz›Mercedes-Benz 170-Serie

Mercedes-Benz 170-Serie (1949)

170 S Convertible-A

  • 1949
  • 48.000 km
  • Onbekend
  • Handgeschakeld
  • Cabriolet

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdGallery Aaldering Brummen
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Mercedes-Benz 170-Serie 170 S Convertible-A uit 1949, tellerstand 48.000 km, onbekend, handgeschakeld.

Basisgegevens

Bouwjaar
1949
Kilometerstand
48.000 km
Brandstof
Onbekend
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Cabriolet

Historie & RDW

Aangeboden op
2 oktober 2026

Prijs & fiscaal

BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze Mercedes-Benz 170-Serie

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Mercedes-Benz 170-Serie

Indicatief € 2.644 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 134.500 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 4.135
  • 48 mnd · € 3.202
  • 60 mnd · € 2.644
  • 72 mnd · € 2.274

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Omschrijving

We kijken bij Gallery Aaldering al jaren tegen heerlijke auto’s aan. Soms komt er weer een auto bij ons binnen waar we twee keer omheen lopen. Deze Mercedes is daar een typisch voorbeeld van. Wanneer we het over een klassieke Mercedes-Benz hebben, dan maakt men al gauw de associatie met kwaliteit. Dat is zeker het geval bij deze 170. Wat ziet deze Mercedes er prachtig uit in die kleur en wat is het een zeldzame verschijning met slechts 830 exemplaren gemaakt in de Cabriolet A versie! Ontdek de tijdloze elegantie van de Mercedes-Benz 170 Cabriolet A uit 1950 – een meesterwerk ontworpen door Hans Nibel. Deze Mercedes, die voor het eerst verscheen in 1931, was de trots van Mercedes-Benz gedurende de jaren 30 van de vorige eeuw en bleef in productie tot 1955. Mercedes-Benz was met dit model zijn tijd ver vooruit. Wat dacht u van onafhankelijke wielophanging? Met deze schoonheid is het niet alleen het uiterlijk, maar ook de rijervaring die u enorm zal bekoren. Daar zijn we van overtuigd! Na de Tweede Wereldoorlog bleef de 170 schitteren, met het krachtigere “S” model dat in 1949 in productie ging. De aangeboden auto is een zeer zeldzame Cabriolet A, oorspronkelijk verkocht in 1949 en, zoals gezegd, met een productieaantal van slechts 830 stuks. Deze auto kende slechts enkele eigenaren in zijn leven, waarvan de laatste eigenaar de wagen voor ruim 30 jaar in bezit had. Bart Holland restaureerde en reviseerde deze auto op professionele wijze in de jaren 90 van de vorige eeuw. Deze werkzaamheden zijn prachtig en tot in detail uitgevoerd en het geheel is uitgebreid gedocumenteerd en aanwezig bij deze wagen. Daarom verkeert deze Mercedes dan ook in prachtige staat. We beginnen er opnieuw over, maar wat dacht u van de kleur? Deze Mercedes-Benz Cabriolet A in een tijdloze blauwe kleur. Het interieur verwelkomt u met mooie en hoogwaardige leren bekleding. Bekijkt u de foto’s eens en oordeel zelf: zowel het dashboard, de klokken, het prachtige stuurwiel; het geheel ziet er schitterend uit. Onder de motorkap ziet het geheel er ook zeer goed uit. De staat reflecteert dan ook de hoogwaardige restauratiewerkzaamheden die destijds werden uitgevoerd. Dit geldt ook voor de onderzijde van deze Mercedes. Overigens rijdt deze Mercedes-Benz zoals u mag verwachten van een topproduct uit die tijd en die deze kwaliteit van restauratie onderging. Een heerlijke auto met een goed schakelende versnellingsbak en een koppeling en rempedaal die zich goed laten bedienen. Word de trotse eigenaar van deze fantastische Mercedes-Benz 170 Cabriolet A en voeg een vleugje tijdloze en zeldzame klasse toe aan uw collectie. Neem nu contact met ons op voor meer informatie en om een proefrit te plannen. U bent van harte welkom bij Gallery Aaldering in Brummen.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Mercedes-Benz 170-Serie

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdGallery Aaldering Brummen
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Gallery Aaldering

Arnhemsestraat 47

6971 AP Brummen

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
2.008 reviews · Gallery Aaldering, Brummen
“Een geweldige ervaring! Genoten van ontzettend veel en gave oldtimers. Zeer mooi opgezet in dit pand. Leuk om halverwege lekker koffie te drinken of te lunchen. Het allerleukste was dat Nico Aaldering zelf aanwezig is en je komt begroeten en gezellig een praatje met je komt maken en echt belangstelling voor de bezoeker heeft. Helemaal top!”

Sandra W.

“Fantastisch! Een ongelovelijk mooi aanbod aan klassiekers, zeer vriendelijk personeel. En je kunt er ook heerlijk genieten van goede koffie of zelfs een gehele lunch.”

Jeroen K.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
2.008 reviews · Gallery Aaldering, Brummen
“Een geweldige ervaring! Genoten van ontzettend veel en gave oldtimers. Zeer mooi opgezet in dit pand. Leuk om halverwege lekker koffie te drinken of te lunchen. Het allerleukste was dat Nico Aaldering zelf aanwezig is en je komt begroeten en gezellig een praatje met je komt maken en echt belangstelling voor de bezoeker heeft. Helemaal top!”

Sandra W.

“Fantastisch! Een ongelovelijk mooi aanbod aan klassiekers, zeer vriendelijk personeel. En je kunt er ook heerlijk genieten van goede koffie of zelfs een gehele lunch.”

Jeroen K.

Veelgestelde vragen over deze Mercedes-Benz 170-Serie

Wat kost de Mercedes-Benz 170-Serie 1949 bij Gallery Aaldering?

Deze Mercedes-Benz 170-Serie uit 1949 staat te koop voor € 134.500 bij Gallery Aaldering in Brummen. De kilometerstand bedraagt 48.000 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Mercedes-Benz 170-Serie uit 1949?

Dit exemplaar heeft 48.000 km op de teller en is aangeboden met handgeschakelde versnellingsbak bij Gallery Aaldering in Brummen.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Mercedes-Benz 170-Serie?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Mercedes-Benz 170-Serie € 2.644 per maand (6,7% JKP, 60 maanden, € 134.500 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →