Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Mercedes-Benz›Mercedes-Benz GLE-Klasse

Mercedes-Benz GLE-Klasse (2020)

Coupé GLE63s AMG 612pk 4MATIC+

€ 99.950
ⓘ Prijsopbouw
Netto €82.603·BTW €17.347
Totaal incl. BTW: €99.950

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 1.965/mnd — vergelijk autoleningen

✓ APK tot jan 2027Label G
Netto €82.603·BTW €17.347
Totaal incl. BTW: €99.950
  • 2020
  • 105.695 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Suv
  • zwart
  • Label G

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdSVautos Drachten
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Mercedes-Benz GLE-Klasse Coupé GLE63s AMG 612pk 4MATIC+ uit 2020, 612 pk, 0–100 km/u in 3,8 s, tellerstand 105.695 km, benzine, automaat. APK geldig tot 20 januari 2027.

Basisgegevens

Bouwjaar
2020
Kilometerstand
105.695 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
zwart

Motor & prestaties

Vermogen
612 pk (450 kW)
Cilinderinhoud
3982 cc
Aantal cilinders
8
Aantal versnellingen
9
Acceleratie (0-100 km/u)
3.8 s
Topsnelheid
250 km/h
Tankinhoud
85 l

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
12,4 l/100km
CO₂-uitstoot
280 g/km
Energielabel
G
Emissieklasse
Euro 6D-TEMP

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Bekleding
Leder
Interieurkleur
Zwart

Historie & RDW

APK geldig tot
20 januari 2027
Aangeboden op
30 september 2026

Prijs & fiscaal

Bijtellingspercentage
22%
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Verzekering voor deze Mercedes-Benz GLE-Klasse

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Mercedes-Benz GLE-Klasse

Indicatief € 1.965 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 99.950 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 3.072
  • 48 mnd · € 2.380
  • 60 mnd · € 1.965
  • 72 mnd · € 1.690

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €1.526/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • ✓AMG-styling
  • ✓Bekleding nappaleder magmagrijs/zwart
  • ✓Nightpakket
  • ✓Panoramaschuifdak
  • ✓Smartphone-integratie
  • ✓Stoelventilatie/-verwarming voor
  • ✓Stoelverwarming achter
  • ✓electronic climate controle
  • ✓lichtmetalen velgen 22"
  • ✓navigatiesysteem full map
  • ✓buitenspiegel(s) automatisch dimmend
  • ✓buitenspiegels elektrisch inklapbaar

Omschrijving

Rijklaarprijs €99.950,- Diverse afleverpakketten mogelijk tegen meerprijs. Exterieur: Onwijs dikke Mercedes-Benz GLE Coupé GLE63s AMG binnen gekregen. De GLE is van zichzelf al een imposante auto, maar in coupévariant en met deze AMG-uitvoering oogt hij nog veel breder en gespierder. De dikkere bumpers, vier uitlaten en 22 inch lichtmetalen velgen laten meteen zien dat hier niet met de auto gemarchandeerd is. Interieur en opties: Van binnen is deze GLE heerlijk uitgevoerd met tal van opties. Stoelventilatie, -verwarming en massagefunctie voorin, stoelverwarming en klimaatregeling achterin, zorgen ervoor dat elke rit een genot is. Verder beschikt deze GLE over onder andere het Burmester surround sound system, luchtvering, het Night-pakket, parfumering, 360° camera, head-up display en digitale radio. Een auto die comfort naar een hoger niveau tilt. Techniek: Onder de kap vinden we de heerlijke 612 pk V8 biturbo van Mercedes. Hierdoor is deze GLE echt snel — een sprint van 0 naar 100 km/u in slechts 3,8 seconden — maar bovendien ook een erg fijne auto om mee te rijden dankzij het 4MATIC+ vierwielaandrijvingssysteem en de AIRMATIC luchtvering. Onderhoud: Dealer onderhouden auto, laatste beurt bij Wensink gehad bij ca. 102 dkm. Digitale service uitdraaien aanwezig en 2x sleutel en NAP pas. * Hoewel deze advertentietekst en optielijst met de grootste zorg is samengesteld en regelmatig wordt geactualiseerd, kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend aan, noch aanspraak gemaakt worden op de inhoud van deze website. Sinds 2013 is SVautos actief in het hogere segment van de Nederlandse automarkt. Vanuit onze vestiging in Drachten werken wij iedere dag met één duidelijke passie: bijzondere auto’s vinden, inkopen en aanbieden die we zelf ook graag zouden willen rijden. In ons aanbod vindt u voornamelijk sportieve, luxe en bijzondere auto’s van merken als Porsche, BMW, Mercedes-Benz, Audi, Volkswagen en andere aansprekende merken. Van een zorgvuldig samengestel

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Mercedes-Benz GLE-Klasse

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdSVautos Drachten
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

SVautos

West 108

9201 CH Drachten

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,8
77 reviews · SVautos, Drachten
“Ik heb mijn BMW 840i Gran Coupé bij SVautos gekocht en ben ontzettend tevreden met zowel de auto als de service. Ik ben zelf extreem kritisch als het om auto’s gaat. Mijn auto moet gewoon 100% in orde zijn. Natuurlijk kan er bij een gebruikte auto altijd iets naar voren komen, maar het belangrijkste is hoe een bedrijf daarmee omgaat. Bij SVautos word ik altijd snel, professioneel en zonder gedoe geholpen. Goede oplossingen, kwalitatieve/originele onderdelen waar nodig en vooral: garantie betekent hier ook écht garantie. Veel waardering voor Sieger Venema en zijn team. Eerlijke mensen, goede service en een ervaren monteur die echt verstand heeft van auto’s. Zelf heb ik een kapsalon in Drachten, waar auto’s regelmatig onderwerp van gesprek zijn. Als een klant mij vraagt waar hij betrouwbaar een auto kan kopen, verkopen of inruilen, verwijs ik hem zonder twijfel naar SVautos. Ik stuur mijn eigen klanten namelijk alleen ergens naartoe als ik er zelf volledig achter sta. Ik schrijf dit niet als reclame, maar puur vanuit mijn eigen ervaring. Inmiddels ben ik zelf een vaste klant en voor mijn volgende auto weet ik waar ik moet zijn. Eerlijkheid, kwaliteit en echte service. Absoluut een aanrader! ⭐⭐⭐⭐⭐”

Kapsalon O.

“Met de sympathieke Auke van SVAutos me een 'overcomplete' Mercedes-AMG E53 Estate uit 2024 gekocht. Uitstekende service welke zich uit in directe, duidelijke en vlotte (re)acties voor, tijdens en na oplevering. Qua prijs/kwaliteit/staat van van auto simpelweg niet nodig om te onderhandelen. Prijzen voelen meer dan prima aan. Samen met vrouw en zoonlief de auto gaan halen wat het volgens Auke ook voor een verkoper leuk maakt om een auto te leveren op zo'n manier. Die persoonlijkheid heb ik erg gewaardeerd en het 'kolommetje' witte wijn dat bij de goodies zat en de 'Peelreus biertjes' die ik Auke vond dat hij die moest proeven hebben gesmaakt weten we van elkaar :). Het is een eind van de Brabantse peel naar het verre Friesland maar meer dan de moeite waard. Als het een goed restaurant was gewesst in de peel ging ik er elke dag eten. Maar goed, sta helaas niet in de quote dus wellicht tot over een paar jaar. Eerste keus tegen die tijd!”

Bart W.

Over deze dealer

Google-reviews
4,8
77 reviews · SVautos, Drachten
“Ik heb mijn BMW 840i Gran Coupé bij SVautos gekocht en ben ontzettend tevreden met zowel de auto als de service. Ik ben zelf extreem kritisch als het om auto’s gaat. Mijn auto moet gewoon 100% in orde zijn. Natuurlijk kan er bij een gebruikte auto altijd iets naar voren komen, maar het belangrijkste is hoe een bedrijf daarmee omgaat. Bij SVautos word ik altijd snel, professioneel en zonder gedoe geholpen. Goede oplossingen, kwalitatieve/originele onderdelen waar nodig en vooral: garantie betekent hier ook écht garantie. Veel waardering voor Sieger Venema en zijn team. Eerlijke mensen, goede service en een ervaren monteur die echt verstand heeft van auto’s. Zelf heb ik een kapsalon in Drachten, waar auto’s regelmatig onderwerp van gesprek zijn. Als een klant mij vraagt waar hij betrouwbaar een auto kan kopen, verkopen of inruilen, verwijs ik hem zonder twijfel naar SVautos. Ik stuur mijn eigen klanten namelijk alleen ergens naartoe als ik er zelf volledig achter sta. Ik schrijf dit niet als reclame, maar puur vanuit mijn eigen ervaring. Inmiddels ben ik zelf een vaste klant en voor mijn volgende auto weet ik waar ik moet zijn. Eerlijkheid, kwaliteit en echte service. Absoluut een aanrader! ⭐⭐⭐⭐⭐”

Kapsalon O.

“Met de sympathieke Auke van SVAutos me een 'overcomplete' Mercedes-AMG E53 Estate uit 2024 gekocht. Uitstekende service welke zich uit in directe, duidelijke en vlotte (re)acties voor, tijdens en na oplevering. Qua prijs/kwaliteit/staat van van auto simpelweg niet nodig om te onderhandelen. Prijzen voelen meer dan prima aan. Samen met vrouw en zoonlief de auto gaan halen wat het volgens Auke ook voor een verkoper leuk maakt om een auto te leveren op zo'n manier. Die persoonlijkheid heb ik erg gewaardeerd en het 'kolommetje' witte wijn dat bij de goodies zat en de 'Peelreus biertjes' die ik Auke vond dat hij die moest proeven hebben gesmaakt weten we van elkaar :). Het is een eind van de Brabantse peel naar het verre Friesland maar meer dan de moeite waard. Als het een goed restaurant was gewesst in de peel ging ik er elke dag eten. Maar goed, sta helaas niet in de quote dus wellicht tot over een paar jaar. Eerste keus tegen die tijd!”

Bart W.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Mercedes-Benz GLE-Klasse

Wat kost de Mercedes-Benz GLE-Klasse 2020 bij SVautos?

Deze Mercedes-Benz GLE-Klasse uit 2020 staat te koop voor € 99.950 bij SVautos in Drachten. De kilometerstand bedraagt 105.695 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Mercedes-Benz GLE-Klasse uit 2020?

Dit exemplaar heeft 105.695 km op de teller en is aangeboden als benzine met automatische versnellingsbak bij SVautos in Drachten.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Mercedes-Benz GLE-Klasse?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Mercedes-Benz GLE-Klasse € 1.965 per maand (6,7% JKP, 60 maanden, € 99.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →