Mercedes-Benz SL-Klasse (2000)
500
- 2000
- 53.788 km
- Benzine
- Automaat
- Onbekend
- BRILLIANT SILVER METALLIC (744O)
Geverifieerd door autokopen.nl
- Dealer gecontroleerdSnel Classics Amsterdam
Specificaties
Mercedes-Benz SL-Klasse 500 uit 2000, 306 pk, tellerstand 53.788 km, benzine, automaat.
Basisgegevens
- Bouwjaar
- 2000
- Kilometerstand
- 53.788 km
- Brandstof
- Benzine
- Transmissie
- Automaat
- Carrosserie
- Onbekend
- Kleur
- BRILLIANT SILVER METALLIC (744O)
Motor & prestaties
- Vermogen
- 306 pk (225 kW)
Uitvoering & afwerking
- Deuren
- 3
- Interieurkleur
- LEATHER NAPPA - BLACK (231A)
Historie & RDW
- Aangeboden op
- 30 september 2026
Verzekering voor deze Mercedes-Benz SL-Klasse
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Financiering voor deze Mercedes-Benz SL-Klasse
Indicatief € 973 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 49.500 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
- 36 mnd · € 1.522
- 48 mnd · € 1.178
- 60 mnd · € 973
- 72 mnd · € 837
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Omschrijving
Mevr. Estival zwaaide nog een keer toen ze voor de laatste keer haar geliefde SL500 zag vertrekken. Passie voor de R129 Deze zomer zijn we vertrokken voor een 'echte' R129 naar Frankrijk. Te mooi om waar te zijn gingen we op bezoek bij mevr. Estival om een van origine geleverde Franse SL te bekijken. De uitvoering met ADSII en kmstand van 53.288km maakte het de trip zeker waard. Eenmaal aangekomen werd ons duidelijk dat de auto klopte. Niet alleen door de ervaring van vele R129's in onze collectie, maar het feit dat bij het openen van de bestuurdersdeur een tijdscapsule ons verwelkomde. Naarmate het gesprek werd het duidelijk waarom de kleinzoon eiste dat de SL verkocht zou worden; mevr. Estival is te oud geworden. Persoonlijk is de R129 een absolute favoriet en dat heeft verschillende redenen. Naast de kwaliteit dat Mercedes heeft toegepast bij deze serie, is het pure klasse. Rondrijdend in een R129 betekent dat mensen naar je lachen, naar je wuiven en waardering wordt getoond voor het prachtige design van Bruno Sacco. Dan heb je het comfort van een 'standaard' R129 dat magnifique is. Mevr. Estival zei echter bij het bestellen; "Je veux la suspension ADS". Deze hydraulische vering is een totaal ander niveau. Drempels, hobbels of oneffenheden niets daarvan voel je als je ADS hebt. Rijgenot van het hoogste niveau. De investering Als je op zoek bent naar een dergelijke auto hoeft men niet alles uit te leggen mbt. het hydraulische dak dat zeer innovatief was in de tijd, Xenon verlichting of een automatische regensensor in de ruitenwisser. Indirect gaat het ook om de juiste investering doen. Deze serie en dan spreken we over de MOPF2(1998-2001) is dé R129 die je moet hebben. Vergeet dan wel snel de 'SL280 of SL320', helaas want die doen toch echt niet mee. Potentieel en zeker naar de toekomst gericht wil je een SL500 met de uiterst betrouwbare M113 V8 met 306PK. Tot slot Vanzelfsprekend is de gehele historie van het voertuig aanwezig waar het onderhoud uitsluitend bij Mercedes werd gedaan. De laatste Service B werd uitgevoerd in 2023, waar vele zaken zijn gewisseld. Corrosie of dergelijke is nergens aanwezig, daar deze auto uitsluitend binnen is gestald. De SL500 wordt afgeleverd op Nederlands kenteken met nieuwe APK. Snelclassics is een autobedrijf ontstaan in overijssel en heeft zich altijd gericht op de zeldzame modellen van Mercedes, Audi en Bmw. Bij ons vindt je alleen een auto die een volledige onderhoudshistorie heeft en gegarandeerd origineel is. Kom gerust eens langs voor een kop koffie aan ons kantoor in Amsterdam.
