“Zeer fraaie collectie auto's voor ieder wat wils qua merken en portefeuille inhoud 😅. Zeer vriendelijk personeel mooi pand mooie inhoud ogen uitgekeken dank voor de vriendelijkheid, tot de volgende keer. Gr robin en vaders”
Robin B.
500 SL500
Mercedes-Benz SL-Klasse 500 SL500 uit 1983, 240 pk, tellerstand 119.895 km, onbekend, automaat.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Indicatief € 619 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 31.500 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Het betreft hier een hele leuke Mercedes-Benz 500SL. De auto werd voor het eerst toegelaten tot het verkeer in de Verenigde Staten in 1983 en is tot op heden altijd keurig verzorgd en goed onderhouden. De carrosserie verkeert in goed verzorgde conditie en is voorzien van origineel en dun plaatwerk. De carrosserie heeft wat lichte sporen van gebruik die passen bij de leeftijd en mijlenstand van de auto. De verchroomde bumpers zijn netjes evenals de rubbers op de carrosserie. De auto is voorzien van een zwarte cabrioletkap die goed functioneert en overal netjes aansluit. De 500SL staat op originele velgen met daaromheen banden in de correcte maten met voldoende profiel. Het interieur is helemaal origineel en heeft fraai patina. Zoals te doen gebruikelijk bij modellen van Mercedes-Benz uit deze generatie lijkt het interieur gemaakt voor de eeuwigheid. Dat de 500SL als luxe auto in de markt werd gezet wordt maar weer eens duidelijk als we naar de uitrusting van dit exemplaar kijken. Zo beschikt de auto onder andere over: climate control, stoelverwarming, elektrisch verstelbare spiegels, elektrisch te bedienen ramen, cruise control en in dit geval ook het zo geliefde maar zeldzame achterbankje. Op technisch vlak is het ook duidelijk dat het hier een auto uit het hogere segment betreft. Sterker nog, de 500SL was op dat moment het topmodel uit de SL-reeks. De auto wordt aangedreven door een 5.0 liter grote V8-motor die in dit geval is gekoppeld aan een automatische transmissie met vier versnellingen. De motor is voorzien van Bosch D-Jetronic brandstofinjectie en levert 240 pk en is net als het interieur gebouwd voor de eeuwigheid. De mijlenstand van bijna 120.000 mijl wil in het geval van deze motor zeggen dat de boel net lekker is ingelopen. De motor heeft dankzij het enorme slagvermogen altijd ruim voldoende koppel en sleurt de 500SL moeiteloos vooruit en indien gewenst zelfs door tot een topsnelheid van 225 kilometer per uur. Om die snelheid veilig af te kunnen schudden is het goed om te weten dat de 500SL ook over ABS beschikt. De remmen laten zich dan ook prima doseren en ook het onderstel geeft de auto een prettig rijgedrag, tot slot schakelt de automaat zijdezacht. De auto wordt geleverd inclusief handleiding bij de auto en gemonteerde Sony autoradio. Kortom een keurig verzorgde Mercedes-Benz 500SL die gereed is voor vele kilometers open rijplezier.