RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Specificaties
Mitsubishi Colt 1.3 Invite met airco uit 2005, 96 pk, 0–100 km/u in 11 s, tellerstand 82.670 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 6 oktober 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2005
Kilometerstand
82.670 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Grijs
Motor & prestaties
10
Vermogen
96 pk (70 kW)
Cilinderinhoud
1332 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
11 s
Koppel
125 Nm
Topsnelheid
180 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Tankinhoud
47 l
Turbo
Nee
Afmetingen
4
Lengte
3.810 mm
Breedte
1.695 mm
Hoogte
1.520 mm
Wielbasis
2.500 mm
Verbruik & milieu
3
Verbruik (gecombineerd)
6 l/100km
CO₂-uitstoot
143 g/km
Emissieklasse
Euro 4
Uitvoering & afwerking
8
Deuren
3
Zitplaatsen
5
Massa
930 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.435 kg
Max. trekgewicht geremd
750 kg
Max. trekgewicht ongeremd
500 kg
Bekleding
Stof Donkergrijs
Interieurkleur
Donkergrijs
Historie & RDW
6
1e toelating
27 september 2005
1e tenaamstelling NL
27 september 2005
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
6 oktober 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
27 oktober 2026
Prijs & fiscaal
3
BPM
€ 2.990
Bijtelling (indicatie)
35% van de dagwaarde (youngtimer)†indicatie op basis van beschikbare informatie
BTW/Marge
Marge
† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.
Verzekering voor deze Mitsubishi Colt
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Uitrusting & opties
✓Achterbank in delen neerklapbaar
✓Airbag bestuurder
✓Airbag passagier
✓Airbag(s) side voor
✓Airco
✓Anti Blokkeer Systeem (ABS)
✓Audioinstallatie met CD-speler
✓Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
✓Boordcomputer
✓Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
✓Buitenspiegels in carrosseriekleur
✓Buitenspiegels verwarmbaar
Omschrijving
Te koop deze keurig nette, prima bijgehouden en perfect rijdende Mitsubishi Colt 1.3 Invite met pas 82.670km gereden! Deze Mitsubishi Colt is gewoon een super leuke auto met airco. De lak heeft op de achterbumper wat krasjes maar ziet er voor de rest echt hartstikke netjes uit. Het interieur is keurig netjes en prima bijgehouden. De motor loopt perfect en je voelt gewoon aan alles dat je hier nog vele jaren plezier van hebt. Verder staat deze Colt goed op zijn banden, heeft deze een distributieketting die onderhoudsvrij is en is deze helemaal compleet met beide sleutels! De APK verloopt pas in oktober 2027. Kortom bent u opzoek naar een super leuke, kleine auto met airco? Dan is deze Mitsubishi Colt echt een goede keuze! Kom dus gerust een keertje langs en ik beloof u dat u niet voor niets komt. De koffie staat niet klaar maar wordt vers voor u gezet! We zijn een BOVAG bedrijf waar we ontzettend trots op zijn. We kunnen daardoor deze auto aanbieden met 3, 6 of zelfs met 12 maanden BOVAG garantie. Uiteraard tegen een meerprijs! Deze advertentie is met grote zorg opgesteld. Toch kan het onverhoopt voor komen dat deze advertentie niet volledig is of een fout bevat. Derhalve is deze advertentie onder voorbehoud van druk- type- en spelfouten.
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Mitsubishi Colt
“Vandaag een Renault captur gekocht bij deze fijne garage,de verkopers zeer vriendelijk en geen rare verkooppraatjes.
Na een zeer mooie deal met àlles erop en aan met Bovag garantie de wagen gekocht krijgt nog een grote beurt plus nieuwe banden en wordt volgende week vrijdag geleverd….. nogmaals bedankt voor de fijne service en tot vrijdag.
Mvg Fam Ritzen”
Emiel R.
“Als je op een betrouwbare en fijne manier een auto wil kopen moet je hier zijn! Ik heb hier een Peugeot 107 gekocht en dit ging super fijn. Ik werd erg goed geholpen en alles ging op een heel wenselijke manier. Super bedankt hiervoor!”
Demi V.
Stuur een bericht
Over deze dealer
Google-reviews
4,5
158 reviews · Automobility, Valkenswaard
“Vandaag een Renault captur gekocht bij deze fijne garage,de verkopers zeer vriendelijk en geen rare verkooppraatjes.
Na een zeer mooie deal met àlles erop en aan met Bovag garantie de wagen gekocht krijgt nog een grote beurt plus nieuwe banden en wordt volgende week vrijdag geleverd….. nogmaals bedankt voor de fijne service en tot vrijdag.
Mvg Fam Ritzen”
Emiel R.
“Als je op een betrouwbare en fijne manier een auto wil kopen moet je hier zijn! Ik heb hier een Peugeot 107 gekocht en dit ging super fijn. Ik werd erg goed geholpen en alles ging op een heel wenselijke manier. Super bedankt hiervoor!”
Demi V.
Veelgestelde vragen over deze Mitsubishi Colt
Wat kost de Mitsubishi Colt 2005 bij Automobility?
Deze Mitsubishi Colt uit 2005 staat te koop voor € 2.750 bij Automobility in Valkenswaard. De kilometerstand bedraagt 82.670 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Mitsubishi Colt uit 2005?
Dit exemplaar heeft 82.670 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Automobility in Valkenswaard.
Wat is de bijtelling van deze Mitsubishi Colt?
Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof): 35% van de dagwaarde (youngtimer). Als youngtimer telt niet de cataloguswaarde maar de dagwaarde; de vraagprijs is daarvoor een indicatie. Geen fiscaal advies; uw eigen bijdrage, privégebruik en belastingschijf bepalen het netto bedrag.