Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Nissan›Nissan Micra

Nissan Micra (2003)

1.2 Visia/Automaat/Weinig Km N.A.P!!!!

€ 2.650

Wat kost verzekeren voor deze auto?

✓ APK tot apr 2027
  • 2003
  • 81.095 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Hatchback
  • Beige

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf B. ten Oever Chaam
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Nissan Micra 1.2 Visia/Automaat/Weinig Km N.A.P!!!! uit 2003, 80 pk, 0–100 km/u in 17,9 s, tellerstand 81.095 km, benzine, automaat. APK geldig tot 11 april 2027.

Basisgegevens

Bouwjaar
2003
Kilometerstand
81.095 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Beige

Motor & prestaties

Vermogen
80 pk (59 kW)
Cilinderinhoud
1240 cc
Aantal cilinders
4
Acceleratie (0-100 km/u)
17.9 s
Topsnelheid
145 km/h
Aandrijving
Voorwiel
Tankinhoud
46 l

Afmetingen

Lengte
3.715 mm
Breedte
1.660 mm
Hoogte
1.540 mm
Wielbasis
2.430 mm
Spoorbreedte voor
1.470 mm
Spoorbreedte achter
1.458 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
6,6 l/100km
Verbruik (stedelijk)
8,2 l/100km
CO₂-uitstoot
161 g/km

Uitvoering & afwerking

Deuren
3
Zitplaatsen
5
Massa
940 kg
Max. trekgewicht geremd
350 kg
Max. trekgewicht ongeremd
350 kg
Bekleding
Velours
Interieurkleur
Beige

Historie & RDW

1e toelating
20 maart 2003
APK geldig tot
11 april 2027
Aangeboden op
7 november 2026

Prijs & fiscaal

Bijtelling (indicatie)
35% van de dagwaarde (youngtimer)indicatie op basis van beschikbare informatie
BTW/Marge
Marge

† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.

Zelf de RDW-gegevens van een auto controleren? Doe de gratis kentekencheck: APK-historie, terugroepacties en wegenbelasting op kenteken.

Verzekering voor deze Nissan Micra

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Uitrusting & opties

  • ✓ABS
  • ✓Achterbank in delen neerklapbaar
  • ✓Airbag bestuurder
  • ✓Airbag passagier
  • ✓Airbag(s) hoofd achter
  • ✓Airbag(s) hoofd voor
  • ✓Airbag(s) side voor
  • ✓Airbags
  • ✓Anti Blokkeer Systeem (ABS)
  • ✓Audioinstallatie met CD-speler
  • ✓Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • ✓Bumpers in carrosseriekleur

Omschrijving

Nissan Micra 1.2i Automaat – 2003 – Slechts 80.000 km Deze Nissan Micra 1.2i automaat uit 2003 is afkomstig van de eerste eigenaar en heeft slechts 80.000 km met nap De auto heeft gezien zijn leeftijd lichte gebruikerssporen zoals rechtsonder barstje in voorruit de rest is goed op de foto’s te zien ,maar de combinatie van de zeer lage kilometerstand, eerste eigenaar en automaat maakt dit een bijzonder interessante Micra. Vraagprijs: slechts € 2.650 De aanpassingen bij het stuur zijn eruit maar nog wel aanwezig dus ook ideaal voor een mindervalide die een auto met handgas en handbediende rem zoekt !!!! Kenteken: 05-LK-GB Bouwjaar: 2003 Motor: 1.2i Transmissie: Automaat Kilometerstand: slechts 80.000 km met NAP Autobedrijf B ten Oever Meer informatie: autobedrijfbtenoever.nl

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Nissan Micra

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf B. ten Oever Chaam
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Autobedrijf B. ten Oever

Florijnstraat 14

4861 BW Chaam

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Stuur een bericht

Veelgestelde vragen over deze Nissan Micra

Wat kost de Nissan Micra 2003 bij Autobedrijf B. ten Oever?

Deze Nissan Micra uit 2003 staat te koop voor € 2.650 bij Autobedrijf B. ten Oever in Chaam. De kilometerstand bedraagt 81.095 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Nissan Micra uit 2003?

Dit exemplaar heeft 81.095 km op de teller en is aangeboden als benzine met automatische versnellingsbak bij Autobedrijf B. ten Oever in Chaam.

Wat is de bijtelling van deze Nissan Micra?

Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof): 35% van de dagwaarde (youngtimer). Als youngtimer telt niet de cataloguswaarde maar de dagwaarde; de vraagprijs is daarvoor een indicatie. Geen fiscaal advies; uw eigen bijdrage, privégebruik en belastingschijf bepalen het netto bedrag.

Lees hoe bijtelling werkt →