“Vakkundige garage met vriendelijk personeel. Eerlijk en betrouwbaar advies en komen na wat ze beloven. Ook voor spoedgevallen maken ze altijd tijd, ondanks de drukte. Al jarenlang een tevreden klant!”
Célia P.
1.0 Acenta
Nieuwprijs €9.580 — 74% lager (€7.130 besparing t.o.v. nieuw)
Wat kost verzekeren voor deze auto?
Nissan Pixo 1.0 Acenta uit 2010, 68 pk, tellerstand 149.001 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 11 oktober 2026, tellerstand logisch volgens RDW.
† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.
Zelf de RDW-gegevens van een auto controleren? Doe de gratis kentekencheck: APK-historie, terugroepacties en wegenbelasting op kenteken.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Deze Nissan Pixo 1.0 Acenta uit 2010 heeft een kilometerstand van 149.001 km en wordt aangeboden door Autobedrijf Covast in Strijen. Deze hatchback rijdt op benzine, heeft een handgeschakelde versnellingsbak en levert 68 pk. De carrosserie is uitgevoerd in de kleur wit. Het voertuig wordt geleverd met een geldige APK en een door RDW als logisch beoordeelde tellerstand.