Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Peugeot›Peugeot 308

Peugeot 308 (2014)

SW 1.2 Première Nieuwe APK

€ 3.200

Nieuwprijs €29.500 — 89% lager (€26.300 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 69/mnd — vergelijk autoleningen

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot okt 2027
  • 2014
  • 265.897 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Station
  • Beige

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdA7 Autohandel Sneek
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Peugeot 308 SW 1.2 Première Nieuwe APK uit 2014, 130 pk, 0–100 km/u in 10 s, tellerstand 265.897 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 26 oktober 2027, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2014
Kilometerstand
265.897 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Station
Kleur
Beige

Motor & prestaties

Vermogen
130 pk (96 kW)
Cilinderinhoud
1199 cc
Aantal cilinders
3
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
10 s
Koppel
230 Nm
Topsnelheid
205 km/h

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
5 l/100km
CO₂-uitstoot
115 g/km
Emissieklasse
EURO 6 W

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.165 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.840 kg
Max. trekgewicht geremd
1.200 kg
Max. trekgewicht ongeremd
630 kg

Historie & RDW

1e toelating
23 mei 2014
1e tenaamstelling NL
23 mei 2014
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
26 oktober 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
28 oktober 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 29.500
BPM
€ 2.835
Bijtelling (indicatie)
25%indicatie op basis van beschikbare informatie
BTW/Marge
Marge

† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.

Verzekering voor deze Peugeot 308

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Peugeot 308

Indicatief € 69 per maand bij 60 maanden, 10,4% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 3.200 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 104
  • 48 mnd · € 82
  • 60 mnd · € 69
  • 72 mnd · € 60

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €148/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Bereken bijtelling en maandkosten
Bijtelling & kosten calculator

Leasetermijn

€148/mnd

Marge — geen aparte BTW

Bijtelling (25%)

€615/mnd

catalogus €29.5K

Netto belastingdruk

€227/mnd

bij 36,97% schijf

Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • ✓Achterruitwisser
  • ✓Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • ✓Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
  • ✓Centrale vergrendeling met afstandsbediening
  • ✓Dakrails
  • ✓Dimlichten automatisch
  • ✓Elektrisch glazen panorama-dak
  • ✓Extra getint glas achter
  • ✓Keyless entry
  • ✓Led dagrijverlichting
  • ✓Led koplampen
  • ✓Mistlampen voor

Omschrijving

Mooie nette auto rijdt en schakelt prima. Distributieriem vervangen bij 257878 Voertuigen kunnen we op onze bedrijfslocatie voor u op naam zetten, Inruillen is ook mogelijk. Voor meer info mag u altijd bellen of een bericht sturen. * beste inruilprijs voor uw auto * krijgt iedere auto een professionele poetsbeurt van binnen en buiten * minimaal 8 mnd of nieuwe apk bij aflevering * gratis vloeistof controle beurt en banden op spanning Voor u komt belt u even of de auto die u zoekt nog aanwezig is en dat u niet voor niets komt. Tevens is alle inruil mogelijk. We zijn van maandag tot met vrijdag van 9 tot 17:00 open. En zaterdag van 9 tot 15:00 open

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Peugeot 308

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdA7 Autohandel Sneek
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

A7 Autohandel

Touwslagerstraat 12

8601 WE Sneek

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
3,9
49 reviews · A7 Autohandel, Sneek
“Juli 2025 voor mijn schoonbroertje een kekke Twingo gekocht in wat prijs betreft de ‘budget’ categorie. En wat blijkt? De Twingo houdt zich hartstikke goed! Bij de heren van A7 Autohandel in Sneek zijn we destijds trouwens goed ontvangen, proefritje was snel geregeld en kopje koffie tijdens het overschrijven werd netjes aangeboden. Staan meerdere auto’s in verschillende prijs klassen, snelle handel wellicht, maar dat is ook wat wij gewend zijn en van houden. Ik zou A7 Autohandel dus zeker aanraden!”

Sander

“Heb ik afgelopen oktober een leuke Golf 4 met een 5 cilinder gekocht, deze had toen 309.000km. Met die leeftijd en kilometerstand neem je een risico, dat wist ik. Kwam aan en werd vriendelijk ontvangen, auto stond klaar dus even rondom gekeken en toen een proefritje gemaakt. Kwam terug en zei dat die naar rechts trok dus dat die uitgelijnd moest worden en nog wat andere kleine dingetjes. Auto kon niet verkocht worden met garantie maar gelukkig kon er wel wat van de prijs af. Hele fijne mensen die daar werken en ben nogsteeds super blij met me eerste auto. Helaas wel wat problemen gehad, ik heb me stuurhuis moeten vervangen omdat deze na 8.000km lek was gegaan, ook heb ik rondom de schokdempers moeten vervangen en alle motor en versnellingsbak steunen waren kapot. Maar dan komt het vervelendste, de airco…..auto is verkocht met goed werkende airco, nou was het in die periode koud buiten dus voelde het koud wat er uit de ventilatie kwam, in de zomer bleek het tegendeel, er kwam warme lucht uit. Auto weg gebracht voor airco diagnose aangezien ik daar minder verstand van heb en daaruit bleek dat de verdamper lek is. Dat is een reparatie van €1500 helaas omdat het heel veel man uren kost. Buiten die toch stiekem snel oplopende reparatie kosten om die auto op de weg te houden is het wel een hele mooie auto al zeg ik het zelf, toch ook al een goeie 10.000km mee gereden sinds oktober. Ik raad het bedrijf wel aan ondanks die extra kosten die ik heb, dat komt omdat het bezichtigen, de vriendelijkheid en het aankopen mij een fijn gevoel gaf. Als je een auto komt kopen, kijk dan zelf goed naar de technische en motorische staat van de auto en niet alleen naar het uiterlijk zou ik aanraden en neem anders iemand mee die er verstand van heeft. Verder mooi bedrijfje. Mvg. Bas”

Bas B.

Over deze dealer

Google-reviews
3,9
49 reviews · A7 Autohandel, Sneek
“Juli 2025 voor mijn schoonbroertje een kekke Twingo gekocht in wat prijs betreft de ‘budget’ categorie. En wat blijkt? De Twingo houdt zich hartstikke goed! Bij de heren van A7 Autohandel in Sneek zijn we destijds trouwens goed ontvangen, proefritje was snel geregeld en kopje koffie tijdens het overschrijven werd netjes aangeboden. Staan meerdere auto’s in verschillende prijs klassen, snelle handel wellicht, maar dat is ook wat wij gewend zijn en van houden. Ik zou A7 Autohandel dus zeker aanraden!”

Sander

“Heb ik afgelopen oktober een leuke Golf 4 met een 5 cilinder gekocht, deze had toen 309.000km. Met die leeftijd en kilometerstand neem je een risico, dat wist ik. Kwam aan en werd vriendelijk ontvangen, auto stond klaar dus even rondom gekeken en toen een proefritje gemaakt. Kwam terug en zei dat die naar rechts trok dus dat die uitgelijnd moest worden en nog wat andere kleine dingetjes. Auto kon niet verkocht worden met garantie maar gelukkig kon er wel wat van de prijs af. Hele fijne mensen die daar werken en ben nogsteeds super blij met me eerste auto. Helaas wel wat problemen gehad, ik heb me stuurhuis moeten vervangen omdat deze na 8.000km lek was gegaan, ook heb ik rondom de schokdempers moeten vervangen en alle motor en versnellingsbak steunen waren kapot. Maar dan komt het vervelendste, de airco…..auto is verkocht met goed werkende airco, nou was het in die periode koud buiten dus voelde het koud wat er uit de ventilatie kwam, in de zomer bleek het tegendeel, er kwam warme lucht uit. Auto weg gebracht voor airco diagnose aangezien ik daar minder verstand van heb en daaruit bleek dat de verdamper lek is. Dat is een reparatie van €1500 helaas omdat het heel veel man uren kost. Buiten die toch stiekem snel oplopende reparatie kosten om die auto op de weg te houden is het wel een hele mooie auto al zeg ik het zelf, toch ook al een goeie 10.000km mee gereden sinds oktober. Ik raad het bedrijf wel aan ondanks die extra kosten die ik heb, dat komt omdat het bezichtigen, de vriendelijkheid en het aankopen mij een fijn gevoel gaf. Als je een auto komt kopen, kijk dan zelf goed naar de technische en motorische staat van de auto en niet alleen naar het uiterlijk zou ik aanraden en neem anders iemand mee die er verstand van heeft. Verder mooi bedrijfje. Mvg. Bas”

Bas B.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Alle 152 vergelijkingen →

Veelgestelde vragen over deze Peugeot 308

Wat kost de Peugeot 308 2014 bij A7 Autohandel?

Deze Peugeot 308 uit 2014 staat te koop voor € 3.200 bij A7 Autohandel in Sneek. De kilometerstand bedraagt 265.897 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Peugeot 308 uit 2014?

Dit exemplaar heeft 265.897 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij A7 Autohandel in Sneek.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Peugeot 308?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Peugeot 308 € 69 per maand (10,4% JKP, 60 maanden, € 3.200 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →

Wat is de bijtelling van deze Peugeot 308?

Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof): 25%. Het standaardtarief over de cataloguswaarde (de oorspronkelijke nieuwprijs inclusief btw en bpm). Geen fiscaal advies; uw eigen bijdrage, privégebruik en belastingschijf bepalen het netto bedrag.

Lees hoe bijtelling werkt →