Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsPeugeotPeugeot Rifter

Peugeot Rifter (2024)

€ 34.900
✓ APK tot aug 2028
  • 2024
  • 16.675 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Mpv
  • Vert Sirka

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdBack to home Nieuwerkerk
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Peugeot Rifter uit 2024, 110 pk, tellerstand 16.675 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 27 augustus 2028.

Basisgegevens

Bouwjaar
2024
Kilometerstand
16.675 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Mpv
Kleur
Vert Sirka

Motor & prestaties

Vermogen
110 pk (81 kW)
Cilinderinhoud
1199 cc
Aantal versnellingen
6

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
6,7 l/100km

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Massa
1.373 kg

Historie & RDW

APK geldig tot
27 augustus 2028
Aangeboden op
9 augustus 2026

Prijs & fiscaal

BTW/Marge
Marge

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €537/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €10.470 (30% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • ABS
  • ABS /ESP
  • Active rijstrook detectie
  • Active Safety Brake
  • Airbag voorzijde
  • Automatisch dimlicht
  • Bandenspanning controle systeem
  • Cruise control
  • Distance alert
  • Grootlicht assistent
  • Isofix kinderstoel bevestiging
  • LED dagrijverlichting

Omschrijving

Zeldzame Rifter benzine met hoge instap en enorme kofferbak. Sinds 2022 wordt deze Rifter enkel nog elektrisch verkocht, maar in België kunnen ze op speciaal verzoek nog wel besteld worden. We hebben deze geweldige Peugeot zelf geïmporteerd. Met vernieuwde voorzijde en infotainmentsysteem, de chique kleur Vert Sirkka met hoogglanszwarte accenten en stoere velgen is dit de mooiste Peugeot Rifter tot nu toe. Hij is van alle gemakken voorzien: automatische airco, regen- en lichtsensor, verwarmbaar stuurwiel, draadloze telefoonlader en touchscreen met TomTom navigatie en AppleCarplay/AndroidAuto. Eenmaal voorzien van trekhaak is dit de ideale auto voor een (elektrische) fietsendrager met een kogeldruk van 74kg. We leveren deze bijzondere Peugeot af voor € 34.900,- inclusief grote beurt en 24 maanden garantie.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Peugeot Rifter

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdBack to home Nieuwerkerk
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Back to home

Zuid 12

2912 ED Nieuwerkerk

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,0
76 reviews · Back to home, Nieuwerkerk
Ik vind het top dealer is zeker een dealer om aan te raden heb auto gekocht een klein probleem gehad ze staan klaar om het op te lossen ik vind al die negatieve reacties niet verdiend

Ali E.

Paar weken geleden mijn geïmporteerde Volvo gekocht bij De Bruin. Ik had nog nooit van ze gehoord maar ik kan ze van harte aanbevelen! Eerlijke directe communicatie. Geen poespas! Auto is top. Kortom een tevreden klant!!!!!

rob H.

Over deze dealer

Google-reviews
4,0
76 reviews · Back to home, Nieuwerkerk
Ik vind het top dealer is zeker een dealer om aan te raden heb auto gekocht een klein probleem gehad ze staan klaar om het op te lossen ik vind al die negatieve reacties niet verdiend

Ali E.

Paar weken geleden mijn geïmporteerde Volvo gekocht bij De Bruin. Ik had nog nooit van ze gehoord maar ik kan ze van harte aanbevelen! Eerlijke directe communicatie. Geen poespas! Auto is top. Kortom een tevreden klant!!!!!

rob H.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Peugeot Rifter

Wat kost de Peugeot Rifter 2024 bij Back to home?

Deze Peugeot Rifter uit 2024 staat te koop voor € 34.900 bij Back to home in Nieuwerkerk. De kilometerstand bedraagt 16.675 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Peugeot Rifter uit 2024?

Dit exemplaar heeft 16.675 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Back to home in Nieuwerkerk.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Peugeot Rifter?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Peugeot Rifter € 740 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 34.900 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.