“Hele fijne ervaring! Goede service, vriendelijk en je word niet behandeld als een nummertje. Al met al top en zeker aan te raden. Wij zijn heel blij met onze nieuwe tuut😉”
C B.
4.8 V8 S PANORAMADAK/LEDER/XENON/NAVI/STOELVW/ETC.!
Porsche Cayenne 4.8 V8 S PANORAMADAK/LEDER/XENON/NAVI/STOELVW/ETC.! uit 2014, 400 pk, 0–100 km/u in 5,9 s, tellerstand 158.227 km, benzine, automaat.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Indicatief € 549 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 27.925 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Vanaf €1.287/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Stoelverwarming voor en achter en stuurverwarming Niveauregeling luchtvering Navigatie in cockpit Panoramadak elektrisch Gemiddelde verbruik ligt bij ons op: 9 / 10.5 kilometer op 1 liter benzine Mooie verschijning deze Porsche Cayenne. Zalig om in te rijden en om er lange afstanden mee te maken. Uitgerust aankomen op de plek van bestemming. Voor interesse in de Cayenne, graag alvorens uw komst melden voor een bezichtiging. Wij rijden nu zelf in onze prive tijd met de Porsche. De Porsche Cayenne vertegenwoordigt het beste van degelijk Duits design. De krachtige motor geeft deze Porsche uitstekende prestaties. Binnenin zien we een fraai afgewerkt lederen interieur. Laat ze achterin ook maar genieten: deze Porsche Cayenne is uitgevoerd met een verwarmde achterbank. Met de krachtige xenonverlichting rijdt u ontspannen in het donker. In deze Porsche profiteert u onder andere ook van: lichtmetalen velgen, extra getint glas, verwarmde ruitensproeiers, elektrisch bedienbare ramen achter en elektrisch bedienbare en verwarmde buitenspiegels. Bij de luxe van deze auto hoort ook automatische airconditioning. Bij wisselvallig en regenachtig weer is goed zicht essentieel. De regensensor reageert op alle neerslag met de juiste actie. Met de aanwezige parkeersensoren weet u altijd zeker of het past. Deze Porsche is bovendien voorzien van cruise control. Dus comfortabel en zuinig rijden verzekerd! Met sportstuur met schakelpaddels, automatisch dimmende buitenspiegels, boordcomputer en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze Porsche helemaal compleet. We kunnen ons voorstellen dat u een proefrit wilt maken met deze Porsche. Belt u ons snel? Auto van Leeuwen is sinds 2013 actief in de auto-motive sector en gespecialiseerd in occasions. Wij bieden diverse merken gebruikte auto's aan in ons vernieuwde showroom in Poeldijk. Wij zijn een divers autobedrijf dat niet merk gebonden is. De occasions zijn aantrekkelijk geprijsd en uit voorraad leverbaar. Auto van Leeuwen is aangesloten bij de Nationale autopas en is RDW erkend. U bent van harte welkom in ons bedrijf. Auto van Leeuwen Jupiter 36 2685LR Poeldijk 0174-261144 #ook toe te voegen op whatsapp! Bereikbaar tot 22:00 uur! verkoop@autovanleeuwen.com www.autovanleeuwen.com Wij doen ons uiterste best om de advertentie zorgvuldig te adverteren. Op schrijf en typfouten kunnen geen rechten worden ontleend.