“Zeer betrouwbaar! Wij zijn goed geholpen en ook na de aankoop verassend goed geholpen. Kan het iedereen aanbevelen om hier een auto aan te schaffen!”
Maike K.
1.5 dCi Limited Aut.
Wat kost verzekeren voor deze auto?
Financieren v.a. € 160/mnd — vergelijk autoleningen
Renault Captur 1.5 dCi Limited Aut. uit 2017, 90 pk, 0–100 km/u in 13,8 s, tellerstand 175.683 km, diesel, automaat.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Indicatief € 160 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 7.990 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Vanaf €169/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Deze Captur Diesel Automaat hebben wij ingeruild. Voor een Diesel van deze leeftijd heeft deze nog weinig gereden. In 2023 bij 94.664km is de distributieriem vernieuwd op basis van leeftijd. De zitpositie in een Captur is natuurlijk lekker hoog en met deze dieselmotor is een verbruik van 1: 20 of zuiniger makkelijk te halen. De automaat maakt het helemaal tot een comfortabele auto. Het geremd trekgewicht is 1.200kg voor deze Captur. Wij leveren de Renault met een nieuwe APK bij aflevering. Captur is net binnen en wordt nog compleet gereconditioneerd. KlunderMobiel B.V. is een jong klein bedrijf met een voorliefde voor Scandinavische Auto's.