Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›SEAT›SEAT Leon

SEAT Leon (2009)

1.4 TSI Dynamic Style - airco - lichtmetaal

€ 2.950

Nieuwprijs €24.851 — 88% lager (€21.901 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot okt 2027Label B
  • 2009
  • 198.029 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Hatchback
  • Grijs
  • Label B

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdVakgarage Klaster Auto's Oldemarkt
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 26 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

SEAT Leon 1.4 TSI Dynamic Style - airco - lichtmetaal uit 2009, 125 pk, 0–100 km/u in 9,8 s, tellerstand 198.029 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 31 oktober 2027, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2009
Kilometerstand
198.029 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Grijs

Motor & prestaties

Vermogen
125 pk (92 kW)
Cilinderinhoud
1390 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
9.8 s
Topsnelheid
197 km/h

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
6,3 l/100km
Verbruik (stedelijk)
8,2 l/100km
CO₂-uitstoot
150 g/km
Energielabel
B
Emissieklasse
Euro 4

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.224 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.819 kg
Max. trekgewicht geremd
1.300 kg
Max. trekgewicht ongeremd
660 kg
Laadvermogen
595 kg

Historie & RDW

1e toelating
28 februari 2009
1e tenaamstelling NL
28 februari 2009
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
31 oktober 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
29 oktober 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 24.851
BPM
€ 4.764
Bijtelling (indicatie)
35% van de dagwaarde (youngtimer)indicatie op basis van beschikbare informatie
BTW/Marge
Marge

† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.

Marktwaarde

Nauwkeurig

Vergeleken met 26 vergelijkbare SEAT Leon occasions

Zeer scherpe prijs
tot € 2.662
Scherpe prijs
€ 2.662 – € 2.893
Marktconforme prijs
€ 2.893 – € 3.182
Verhoogde prijs
€ 3.182 – € 3.472
Hoge prijs
vanaf € 3.472

Marktconforme prijs — 2% boven de marktwaarde van € 2.893

Alle bedragen incl. BTW. Indicatie op basis van ons actuele aanbod; geen officiële taxatie, neutraal en niet te koop.

Verzekering voor deze SEAT Leon

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Uitrusting & opties

  • ✓Airco automatisch
  • ✓Autotelefoonvoorbereiding
  • ✓Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • ✓Binnenspiegel automatisch dimmend
  • ✓Boordcomputer
  • ✓Elektrische ramen achter
  • ✓Elektrische ramen voor
  • ✓Lederen stuurwiel
  • ✓Lederen versnellingspook
  • ✓Lendesteunen (verstelbaar)
  • ✓Multimedia-voorbereiding
  • ✓Passagiersstoel in hoogte verstelbaar

Omschrijving

Vakgarage Klaster Auto's is gevestigd aan de Industrieweg 13. te Oldemarkt. Wij zijn een Vakgarage " Professional" met de modernste uitlees apparatuur en airco vulstation. Tevens repareren wij voor alle grote lease maatschappijen en hebben wij een eigen schade afdeling. Door onze grote variateit in bouwjaren en modellen is het voor iedereen interessant om eens een kijkje te komen nemen bij onze occasions. Met een auto als deze Seat Leon komt u absoluut goed voor de dag. De aandrijving van deze Seat wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 17 inch lichtmetalen velgen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas en verstelbare lendensteunen. U verwacht natuurlijk automatische airconditioning in deze auto, en die is er dan ook. Parkeersensoren zijn een handig hulpmiddel om parkeerschades te voorkomen. De automatische ruitenwissers schakelen zichzelf automatisch in en uit en houden de voorruit schoon. Stel de cruise control in op de gewenste snelheid en u rijdt comfortabel en zuinig. Ook is de Seat uitgerust met: automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook. U bent nieuwsgierig?

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze SEAT Leon

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdVakgarage Klaster Auto's Oldemarkt
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 26 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Vakgarage Klaster Auto's

Industrieweg 13

8375 AW Oldemarkt

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
79 reviews · Vakgarage Klaster Auto's, Oldemarkt
“Prima garage voor onderhoud en wat nog niet meer. Zeer Vakbekwaam (vooral voor de "echte" auto), personeel is altijd vriendelijk en enthousiast / informerend! Klaster is begonnen in het plaatsje de Basse en was in de jaren '80 al erg bekend en geliefd vanwege hun echte autokennis en opknappers. Daarna naar Oldemarkt en een (volgens mij) zeer goedlopend bedrijf opgezet. Duidelijk,informerend en goed overleg met de klant. Dit zijn nog de echte garage's in ons land. Hier kunnen sommige "Dealers" nog wat van leren (heb ik veel ervaring mee). Volgens mij is dit ook een vereiste om aangesloten te worden bij Vakgarage .(??) Tevens ook voor EV wagens het adres.”

Harm M.

“Tot nu toe positieve ervaringen met dit mooie bedrijf maar de ervaringsperiode is nog kort. De verwachting is dat ook op langere termijn de ervaring positief blijft. Vriendelijke mensen, attent en deskundig! Mijn auto had bij aankoop wat onvolkomenheden maar deze zijn snel en adequaat opgelost. Update 30/5/23. Na enige dagen bleken er toch wat meer onvolkomenheden te zijn en ging de motor regelmatig in noodloop, na intensief speurwerk en de noodzakelijke vervanging van onderdelen plus een software update de auto de dag voor vertrek terug gekregen Half april vertrokken naar het zuiden en door 6 landen getrokken en over 13 dagen verdeeld een afstand van ruim 2200 km afgelegd Het resultaat mag er zijn! Ook na aankomst de Opel Combo regelmatig gebruikt en deze heeft zich uitstekend gehouden en zonder haperingen van zijn beste kant laten zien! Vakgarage Klaster en medewerkers, bedankt voor de noeste arbeid en prima service! 👍🏽👍🏽👍🏽 20/21-12-2023 APK. Roetfilter en wat kleinigheden, weer snel en accuraat geholpen! 👍🏽 UPDATE 4 JULI 2024! Helaas, de noeste arbeid krijgt na ruim een jaar toch een vervelend staartje. Opel Combo voor een stevige prijs daar gekocht. Bij de keuring bij dit bedrijf een heel stevige rekening gepresenteerd gekregen. Ruim €1300,-. O.a. voor een nieuw roetfilter. Nu, in het buitenland, blijkt dit "nieuwe" filter, van ruim €800,-, potdicht te zitten en is volgens de garage, die ik al jaren ken, zeker niet nieuw! Er is dus in december géén nieuw roetfilter geleverd maar staat wel op de rekening! Daarnaast is met zekerheid de kilometerstand niet correct, minstens 80.000 km te weinig. Mijn begrote kosten nu weer ruim €1300,-. Op de reis naar het buitenland bleken ook nog de 4 injectoren allen te lekken. De Nederlandse garage heeft dat gefixt voor €680,- met de opmerking erbij dat dit probleem zeker niet van het laatste jaar is maar al veel langer aanwezig was gezien de vervuiling. Kort daarvoor bleken er 3 verschillende merken banden onder de Combo te zitten waarvan 1 onder het minimum wat dus resulteerde in de aanschaf van 4 nieuwe a €400,-! Natuurlijk ga ik binnenkort in conclaaf met dit bedrijf waarover ik in aanvang zeer tevreden was maar dat gevoel is nu toch wel tot een minimum gedaald! Zo jammer! Update 14 oktober 2025. Helaas reageert dit bedrijf niet op mijn klachten en blijft alleen maar zeuren over een rekening die deels niet betaald zou zijn, dat klopt maar over de forse extra kosten die ik heb moeten maken, waar dit bedrijf verantwoordelijk voor is, wordt met geen woord gerept!”

John P.

Stuur een bericht

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
79 reviews · Vakgarage Klaster Auto's, Oldemarkt
“Prima garage voor onderhoud en wat nog niet meer. Zeer Vakbekwaam (vooral voor de "echte" auto), personeel is altijd vriendelijk en enthousiast / informerend! Klaster is begonnen in het plaatsje de Basse en was in de jaren '80 al erg bekend en geliefd vanwege hun echte autokennis en opknappers. Daarna naar Oldemarkt en een (volgens mij) zeer goedlopend bedrijf opgezet. Duidelijk,informerend en goed overleg met de klant. Dit zijn nog de echte garage's in ons land. Hier kunnen sommige "Dealers" nog wat van leren (heb ik veel ervaring mee). Volgens mij is dit ook een vereiste om aangesloten te worden bij Vakgarage .(??) Tevens ook voor EV wagens het adres.”

Harm M.

“Tot nu toe positieve ervaringen met dit mooie bedrijf maar de ervaringsperiode is nog kort. De verwachting is dat ook op langere termijn de ervaring positief blijft. Vriendelijke mensen, attent en deskundig! Mijn auto had bij aankoop wat onvolkomenheden maar deze zijn snel en adequaat opgelost. Update 30/5/23. Na enige dagen bleken er toch wat meer onvolkomenheden te zijn en ging de motor regelmatig in noodloop, na intensief speurwerk en de noodzakelijke vervanging van onderdelen plus een software update de auto de dag voor vertrek terug gekregen Half april vertrokken naar het zuiden en door 6 landen getrokken en over 13 dagen verdeeld een afstand van ruim 2200 km afgelegd Het resultaat mag er zijn! Ook na aankomst de Opel Combo regelmatig gebruikt en deze heeft zich uitstekend gehouden en zonder haperingen van zijn beste kant laten zien! Vakgarage Klaster en medewerkers, bedankt voor de noeste arbeid en prima service! 👍🏽👍🏽👍🏽 20/21-12-2023 APK. Roetfilter en wat kleinigheden, weer snel en accuraat geholpen! 👍🏽 UPDATE 4 JULI 2024! Helaas, de noeste arbeid krijgt na ruim een jaar toch een vervelend staartje. Opel Combo voor een stevige prijs daar gekocht. Bij de keuring bij dit bedrijf een heel stevige rekening gepresenteerd gekregen. Ruim €1300,-. O.a. voor een nieuw roetfilter. Nu, in het buitenland, blijkt dit "nieuwe" filter, van ruim €800,-, potdicht te zitten en is volgens de garage, die ik al jaren ken, zeker niet nieuw! Er is dus in december géén nieuw roetfilter geleverd maar staat wel op de rekening! Daarnaast is met zekerheid de kilometerstand niet correct, minstens 80.000 km te weinig. Mijn begrote kosten nu weer ruim €1300,-. Op de reis naar het buitenland bleken ook nog de 4 injectoren allen te lekken. De Nederlandse garage heeft dat gefixt voor €680,- met de opmerking erbij dat dit probleem zeker niet van het laatste jaar is maar al veel langer aanwezig was gezien de vervuiling. Kort daarvoor bleken er 3 verschillende merken banden onder de Combo te zitten waarvan 1 onder het minimum wat dus resulteerde in de aanschaf van 4 nieuwe a €400,-! Natuurlijk ga ik binnenkort in conclaaf met dit bedrijf waarover ik in aanvang zeer tevreden was maar dat gevoel is nu toch wel tot een minimum gedaald! Zo jammer! Update 14 oktober 2025. Helaas reageert dit bedrijf niet op mijn klachten en blijft alleen maar zeuren over een rekening die deels niet betaald zou zijn, dat klopt maar over de forse extra kosten die ik heb moeten maken, waar dit bedrijf verantwoordelijk voor is, wordt met geen woord gerept!”

John P.

Veelgestelde vragen over deze SEAT Leon

Wat kost de SEAT Leon 2009 bij Vakgarage Klaster Auto's?

Deze SEAT Leon uit 2009 staat te koop voor € 2.950 bij Vakgarage Klaster Auto's in Oldemarkt. De kilometerstand bedraagt 198.029 km.

Hoeveel kilometer heeft deze SEAT Leon uit 2009?

Dit exemplaar heeft 198.029 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Vakgarage Klaster Auto's in Oldemarkt.

Wat is de bijtelling van deze SEAT Leon?

Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof): 35% van de dagwaarde (youngtimer). Als youngtimer telt niet de cataloguswaarde maar de dagwaarde; de vraagprijs is daarvoor een indicatie. Geen fiscaal advies; uw eigen bijdrage, privégebruik en belastingschijf bepalen het netto bedrag.

Lees hoe bijtelling werkt →