“Hier onlangs een mooie witte Suzuki Swift met weinig kilometers aangeschaft. Verkoper kwam afspraken prima na. Na levering was er een probleempje met de navigatie en ook dat is prima opgelost.”
Alex B.
1.3 Bandit GT
Nieuwprijs €11.117 — 76% lager (€8.467 besparing t.o.v. nieuw)
Wat kost verzekeren voor deze auto?
Suzuki Swift 1.3 Bandit GT uit 2007, 93 pk, tellerstand 222.950 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 30 mei 2027.
† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.
Zelf de RDW-gegevens van een auto controleren? Doe de gratis kentekencheck: APK-historie, terugroepacties en wegenbelasting op kenteken.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Aan de foto’s rondom kunt u wel zien dat dit geen gewone Swift is maar een echte Bandit GT. MET ALTIJD MINIMAAL 15 SWIFTS IS AUTODIJK DÉ SUZUKI SPECIALIST | WIJ BEREKENEN GEEN EXTRA KOSTEN | AL ONZE PRIJZEN ZIJN ALTIJD INCLUSIEF EEN VOLLEDIGE ONDERHOUDSBEURT | EEN COMPLETE POETSBEURT | EN NATUURLIJK GARANTIE ZONDER BIJKOMENDE AFLEVERKOSTEN !!! Toonaangevende techniek en een hoge mate van degelijkheid, dat zijn enkele van de eigenschappen van Japanse auto’s. Dat ziet u terug in deze Suzuki Swift. De aandrijving van deze Suzuki wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Tot de voorzieningen van deze auto behoren dakspoiler en in delen neerklapbare achterbank. U kunt het audiosysteem en het navigatiesysteem bedienen met de knoppen op het stuur. Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van automatische airconditioning is voorzien. De Suzuki is standaard voorzien van: lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening. Zoals u mag verwachten van deze Suzuki Swift is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Een veilige extra is de Brake Assist. Uit onderzoek blijkt dat bestuurders bij een noodstop niet het maximum uit hun remkracht halen. Met deze automatische remondersteuning wel. We kunnen ons voorstellen dat u een proefrit wilt maken met deze Suzuki. Belt u ons snel?