Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Volkswagen›Volkswagen Kever

Volkswagen Kever (1973)

1303 GSR

  • 1973
  • Onbekend
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Sedan
  • Geel

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdVW Veteranen Coenen Koningsbosch
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Volkswagen Kever 1303 GSR uit 1973, 50 pk, benzine, handgeschakeld.

Basisgegevens

Bouwjaar
1973
Kilometerstand
Onbekend
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Sedan
Kleur
Geel

Motor & prestaties

Vermogen
50 pk (37 kW)
Cilinderinhoud
1600 cc

Uitvoering & afwerking

Deuren
2
Bekleding
Stof
Interieurkleur
Zwart

Historie & RDW

Aangeboden op
6 november 2026

Zelf de RDW-gegevens van een auto controleren? Doe de gratis kentekencheck: APK-historie, terugroepacties en wegenbelasting op kenteken.

Verzekering voor deze Volkswagen Kever

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Volkswagen Kever

Indicatief € 1.543 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 78.500 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 2.413
  • 48 mnd · € 1.869
  • 60 mnd · € 1.543
  • 72 mnd · € 1.327

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Uitrusting & opties

  • ✓Bouwjaar: 1973
  • ✓KM. Stand: 0 km.
  • ✓Brandstof: Benzine
  • ✓Deuren: 2
  • ✓Motor: 1600 cc
  • ✓Vermogen: 50 PK
  • ✓Transmissie: Handgeschakeld
  • ✓Carrosserie: Sedan
  • ✓Kleur: Geel
  • ✓Lak: Normaal
  • ✓Bekleding: Stof
  • ✓Kleur Interieur: Zwart

Omschrijving

Deze originele Gelb Schwarzer Renner is volledig body-off gerestaureerd. Bevindt zich momenteel in de laatste fase van de restauratie. Het interieur wacht nog op de finishing touch. Van dit model zijn er slechts 3500 gebouwd. De naam GSR zegt het al: de motorkap en kofferdeksel zijn in Matt Black, de rest van de carrosserie in opvallend Saturn Yellow. De sierlijsten onder de zijruiten van de Kever, de deurgrepen en de bumpers zijn ook zwart gespoten, het typeplaatje “VW 1303S” aan de achterzijde en de sierlijst op de motorkap met sleuven zijn in geel gecontrasteerd. Voor het eerst biedt Volkswagen de GSR aan, een Kever met een uitgesproken sportieve uitrusting. Naast de speciale lakafwerking in Saturn Yellow en Matt Black is de Kever optioneel uitgerust met een zwart stoffen interieur, een sportlederen stuurwiel, sportstoelen met neksteunen en verstelbare stoelverstelling, een verwarmde achterruit en stalen velgen in de maat 5 ½ J 15 ET 26 met Pirelli Cinturato 175/70 SR 15 banden.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Volkswagen Kever

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdVW Veteranen Coenen Koningsbosch
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

VW Veteranen Coenen

Prinsenbaan 155

6104 BD Koningsbosch

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,0
27 reviews · VW Veteranen Coenen, Koningsbosch
“Mooie auto's lekkere koffie.vooral al die mooi gerestaureerde VW kevers top werk aanrader voor u vw”

huub G.

Stuur een bericht

Over deze dealer

Google-reviews
4,0
27 reviews · VW Veteranen Coenen, Koningsbosch
“Mooie auto's lekkere koffie.vooral al die mooi gerestaureerde VW kevers top werk aanrader voor u vw”

huub G.

Veelgestelde vragen over deze Volkswagen Kever

Wat kost de Volkswagen Kever 1973 bij VW Veteranen Coenen?

Deze Volkswagen Kever uit 1973 staat te koop voor € 78.500 bij VW Veteranen Coenen in Koningsbosch. De kilometerstand bedraagt 0 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Volkswagen Kever uit 1973?

Dit exemplaar heeft 0 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij VW Veteranen Coenen in Koningsbosch.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Volkswagen Kever?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Volkswagen Kever € 1.543 per maand (6,7% JKP, 60 maanden, € 78.500 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →