Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

Vergelijking

Ford Puma vs Renault Captur

De Renault Captur is gemiddeld goedkoper dan de Ford Puma: € 19.933 tegenover € 25.503, een verschil van 24,5%. De Ford Puma heeft gemiddeld de lagere kilometerstand: 39.094 km tegenover 64.713 km.

2.116 Ford Puma's zijn beschikbaar in Nederland in oktober 2026, met een gemiddelde prijs van EUR 25.503 en een gemiddelde kilometerstand van 39.094, waarbij 86% van het aanbod onder de 80.000 kilometer ligt. In dezelfde periode zijn er 3.820 Renault Capturs te koop, met een gemiddelde prijs van EUR 19.933 en een gemiddelde kilometerstand van 64.713, waarvan 64% onder de 80.000 kilometer valt. Het prijsverschil tussen de twee modellen bedraagt 24,5%.

Bekijk Ford Puma →Bekijk Renault Captur →
KenmerkFord PumaRenault Captur
Gemiddelde prijs€ 25.503€ 19.933
Mediaan prijs€ 25.450€ 17.450
Prijsbereik€ 1.295 – € 47.553€ 3.899 – € 42.065
Beschikbaar2.1163.820
Dealers6241.324
Gem. km-stand39.094 km64.713 km
< 80.000 km86%64%
Segment: SUV · Prijsverschil: 24.5% · Peildatum: 2026-10-15
Marktdata Ford Puma →Marktdata Renault Captur →Alle vergelijkingen

Veelgestelde vragen

Wat is goedkoper, de Ford Puma of de Renault Captur?

De Renault Captur is gemiddeld goedkoper met een gemiddelde vraagprijs van € 19.933. Het prijsverschil tussen de Ford Puma en Renault Captur bedraagt 24.5%.

Hoeveel Ford Puma en Renault Captur occasions zijn er beschikbaar?

Er zijn 2.116 tweedehands Ford Puma en 3.820 tweedehands Renault Captur occasions beschikbaar op autokopen.nl.

Wat zijn de verschillen tussen de Ford Puma en de Renault Captur?

De gemiddelde vraagprijs van de Ford Puma is € 25.503 (mediaan € 25.450), die van de Renault Captur is € 19.933 (mediaan € 17.450). De gemiddelde km-stand is 39.094 km voor de Ford Puma en 64.713 km voor de Renault Captur.

Welke auto heeft gemiddeld minder kilometers, de Ford Puma of de Renault Captur?

De Ford Puma heeft gemiddeld de laagste kilometerstand met 39.094 km. Beide modellen vallen in het segment suv.

Over deze cijfers

De cijfers voor de Ford Puma vs Renault Captur komen uit de marktdata per model: alle actieve advertenties met een vraagprijs op autokopen.nl, dagelijks verzameld van de websites van Nederlandse autobedrijven. Gemiddelde en mediaan komen uit de volledige set, niet uit een steekproef. Een vergelijking verschijnt alleen als beide modellen minimaal 10 keer worden aangeboden.

Peildatum: . De cijfers worden dagelijks ververst.

Hergebruik is toegestaan onder CC BY 4.0 met bronvermelding. Citeer als: autokopen.nl, Vergelijking Ford Puma vs Renault Captur, peildatum 15 oktober 2026, https://autokopen.nl/auto/vergelijk/ford-puma-vs-renault-captur.