Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

Vergelijking

Lynk & Co 01 vs Renault Captur

De Renault Captur is gemiddeld goedkoper dan de Lynk & Co 01: € 19.799 tegenover € 26.987, een verschil van 30,7%. De Lynk & Co 01 heeft gemiddeld de lagere kilometerstand: 50.785 km tegenover 65.165 km.

1.905 Lynk & Co 01's zijn beschikbaar in Nederland in november 2026, met een gemiddelde prijs van EUR 26.987 en een gemiddelde kilometerstand van 50.785 — 81% van het aanbod heeft minder dan 80.000 kilometer op de teller. In vergelijking zijn er 3.921 Renault Capturs te koop, met een gemiddelde prijs van EUR 19.799 en een gemiddelde kilometerstand van 65.165, waarvan 63% onder de 80.000 kilometer valt. Het prijsverschil tussen de twee modellen bedraagt 30,7%.

Bekijk Lynk & Co 01 →Bekijk Renault Captur →
KenmerkLynk & Co 01Renault Captur
Gemiddelde prijs€ 26.987€ 19.799
Mediaan prijs€ 24.548€ 17.495
Prijsbereik€ 11.950 – € 49.295€ 3.500 – € 42.065
Beschikbaar1.9053.921
Dealers4811.347
Gem. km-stand50.785 km65.165 km
< 80.000 km81%63%
Segment: SUV · Prijsverschil: 30.7% · Peildatum: 2026-11-04
Aanbod en marktdata Lynk & Co 01 →Aanbod en marktdata Renault Captur →Alle vergelijkingen

Veelgestelde vragen

Wat is goedkoper, de Lynk & Co 01 of de Renault Captur?

De Renault Captur is gemiddeld goedkoper met een gemiddelde vraagprijs van € 19.799. Het prijsverschil tussen de Lynk & Co 01 en Renault Captur bedraagt 30.7%.

Hoeveel Lynk & Co 01 en Renault Captur occasions zijn er beschikbaar?

Er zijn 1.905 tweedehands Lynk & Co 01 en 3.921 tweedehands Renault Captur occasions beschikbaar op autokopen.nl.

Wat zijn de verschillen tussen de Lynk & Co 01 en de Renault Captur?

De gemiddelde vraagprijs van de Lynk & Co 01 is € 26.987 (mediaan € 24.548), die van de Renault Captur is € 19.799 (mediaan € 17.495). De gemiddelde km-stand is 50.785 km voor de Lynk & Co 01 en 65.165 km voor de Renault Captur.

Welke auto heeft gemiddeld minder kilometers, de Lynk & Co 01 of de Renault Captur?

De Lynk & Co 01 heeft gemiddeld de laagste kilometerstand met 50.785 km. Beide modellen vallen in het segment suv.

Over deze cijfers

De cijfers voor de Lynk & Co 01 vs Renault Captur komen uit de marktdata per model: alle actieve advertenties met een vraagprijs op autokopen.nl, dagelijks verzameld van de websites van Nederlandse autobedrijven. Gemiddelde en mediaan komen uit de volledige set, niet uit een steekproef. Een vergelijking verschijnt alleen als beide modellen minimaal 10 keer worden aangeboden.

Peildatum: . De cijfers worden dagelijks ververst.

Hergebruik is toegestaan onder CC BY 4.0 met bronvermelding. Citeer als: autokopen.nl, Vergelijking Lynk & Co 01 vs Renault Captur, peildatum 4 november 2026, https://autokopen.nl/auto/vergelijk/lynk-co-01-vs-renault-captur.