Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

Autobedrijf Johan Meure

Geverifieerd
Newtonstraat 50 · 1446 VR Purmerend

Autobedrijf Johan Meure is een geverifieerd autobedrijf in Purmerend, Noord-Holland. Gespecialiseerd in Kia, Ford, Volvo. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.5 op 5, op basis van 396 Google reviews. Op autokopen.nl staan 594 occasions van Autobedrijf Johan Meure.

4.5(396 Google reviews)
Openingstijden
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
  • zaterdag
  • zondagGesloten
Telefoon0299-424566

Aanbod (594 occasions)

Alle merkenKia119Ford89Volvo64BMW47Nissan28Mercedes-Benz22Volkswagen21Opel20Hyundai20Tesla18Toyota16MINI15Audi15Peugeot11Citroën11Renault9Polestar9Jaguar7Land Rover7Fiat7Mitsubishi5Jeep5Dacia4Mazda4Smart4Lynk & Co4Škoda3Suzuki2MG2CUPRA2Lotus1DS1BYD1Daihatsu1
Alle brandstofHybride221Benzine200Elektrisch150Plug-in hybride21Waterstof2

Pagina 3 van 25 · 594 occasions beschikbaar

Google reviews over Autobedrijf Johan Meure

  • Candida van Eis

    Wij zijn hier in februari geweest om mogelijk een occasion te kopen. We waren er al over uit welke auto, doordat we ook wisten van wie deze auto was geweest. Prijs moest wel acceptabel zijn. De aankoop is niet doorgegaan. We kregen een veel te lage inruil terug voor onze auto en ze hielden zich muurvast aan de prijs van de occasion. Er viel helemaal niks met de prijs van te onderhandelen. 2 weken later stond dezelfde occasion voor 1500 euro minder!!! te koop en nu nog steeds. Erg jammer voor hun want de kans was groot dat we hem dan wel gekocht hadden. Voor ons achteraf heel fijn want ondertussen zijn we trotse eigenaar van een splinternieuwe auto, met veel meer opties. Een hele goede deal bij een ander garage bedrijf kunnen maken. Nieuwe auto was wel 7500 euro duurder dan de occasion bij Meure, maar wel splinternieuw. Dat houdt in een 3 jaar jongere auto met veel meer opties en we kregen een hogere inruil voor onze auto. Daar hoefden we niet over na te denken

  • Theo Haarsma

    ⭐⭐⭐⭐⭐ Ik ben ontzettend tevreden over de service van Autobedrijf Johan Meure in Purmerend. De schokbrekers van mijn Audi zijn uitstekend gerepareerd en bovendien volledig onder garantie. Alles werd netjes uitgelegd, de communicatie was duidelijk en de afspraken zijn perfect nagekomen. De reparatie is vakkundig uitgevoerd en de auto rijdt weer als nieuw. Het is fijn om een garage te hebben die kwaliteit levert en garantie ook daadwerkelijk zonder problemen nakomt. Een betrouwbaar autobedrijf met deskundige monteurs en een uitstekende klantgerichte service. Ik kan Autobedrijf Johan Meure van harte aanbevelen! Theo Haarsma.

  • Sandra Braas

    Fijne ervaring met dit bedrijf. In januari een auto bij hun aangeschaft. In juni voor een beurt en toen bleek dat de achterbanden vervangen moesten worden terwijl er maar 16.000 km op de teller staat. We mochten nog een keer langskomen om de auto te laten uitlijnen. Het bleek dat de standen van de wielen niet juist stonden en dat hierdoor de banden extra hard gesleten zijn. Autobedrijf Johan Meure heeft hierna de kosten van de banden aan ons gecrediteerd. Heel netjes en snel opgelost, dikke pluim

  • Mary Boots

    Ik vind het jammer dat ik in april 2026 met winterbanden de zaak uit ga, ik als niet ervaren koper die dit eens in de 10 15 jaar een nieuwe auto aanschaft, zou verwachten dat een ervaren verkoper mij attendeert op dit feit. Dan kan ik als koper dit meenemen in mijn overweging om de auto aan te schaffen of afspraken maken over het vervangen van de winterbanden. Helaas is dit niet gebeurd.

  • Kevin Schaap

    Fijne ervaring gehad met Johan Meure. De verkoopmedewerkers kunnen nog wat wisselend zijn, maar wij werden uiteindelijk erg fijn geholpen. Alle vragen werden netjes beantwoord en ik had nog wat vragen rondom de batterij van de auto en het was geen enkel probleem om een state of health check te doen. Zelfs nadat ik de auto had gekocht had ik nog wat vragen rondom de profiele van mijn banden waar netjes een rapport van het garagebedrijf met mij werd besproken. Bij de dag van ophalen was de auto helemaal netjes gemaakt en stond hij klaar in de showroom met een strik eromheen. Ik kreeg ook nog een fles mee om het te vieren. Dit is iets wat ik niet vaak meer zie tegenwoordig en dat siert dit autobedrijf. Ze weten de kleine dingetje juist te doen waardoor je echt het gevoel krijgt dat alles persoonlijk en netjes wordt afgehandeld.

Veelgestelde vragen over Autobedrijf Johan Meure

Wat zijn de openingstijden van Autobedrijf Johan Meure?

De openingstijden van Autobedrijf Johan Meure: maandag: 09:00–18:00; dinsdag: 09:00–18:00; woensdag: 09:00–18:00; donderdag: 09:00–18:00, 19:00–21:00; vrijdag: 09:00–18:00; zaterdag: 09:30–17:00; zondag: Gesloten.

Hoe wordt Autobedrijf Johan Meure beoordeeld?

Autobedrijf Johan Meure heeft een gemiddelde beoordeling van 4.5 op 5, op basis van 396 Google reviews. Alle beoordelingen zijn afkomstig van echte klanten.

Hoeveel occasions heeft Autobedrijf Johan Meure?

Autobedrijf Johan Meure heeft momenteel 594 occasions te koop op autokopen.nl, met vraagprijzen van €4.900 tot €84.990.

Welke brandstoftypen biedt Autobedrijf Johan Meure aan?

In het aanbod van Autobedrijf Johan Meure zijn occasions beschikbaar met de volgende brandstoftypen: Hybride, Benzine, Elektrisch, Plug-in hybride, Waterstof.

Welke automerken verkoopt Autobedrijf Johan Meure?

Autobedrijf Johan Meure is gespecialiseerd in Kia, Ford, Volvo. Alle occasions op autokopen.nl zijn afkomstig van geverifieerde dealers.

Hoe neem ik contact op met Autobedrijf Johan Meure?

U kunt Autobedrijf Johan Meure bereiken via 0299-424566. Meer informatie vindt u op www.johanmeure.nl.