Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

Autobedrijf Johan Meure

Geverifieerd
Newtonstraat 50 · 1446 VR Purmerend

Autobedrijf Johan Meure is een geverifieerd autobedrijf in Purmerend, Noord-Holland. Gespecialiseerd in Kia, Volvo, Ford. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.5 op 5, op basis van 396 Google reviews. Op autokopen.nl staan 485 occasions van Autobedrijf Johan Meure.

4.5(396 Google reviews)
Openingstijden
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
  • zaterdag
  • zondagGesloten
Telefoon0299-424566

Aanbod (485 occasions)

Alle merkenKia68Volvo58Ford54BMW43MINI24Mercedes-Benz22Opel21Hyundai17Nissan17Tesla17Volkswagen16Toyota14Renault9Fiat9Polestar8Citroën8Audi8Land Rover8Jaguar8Jeep6MG6Mitsubishi5BYD5Peugeot5Dacia4Mazda4Lynk & Co4DS3Škoda3CUPRA3SEAT2XPENG2ZEEKR1Lotus1Smart1Daihatsu1
Alle brandstofHybride192Elektrisch140Benzine130Plug-in hybride20Waterstof2Diesel1

Pagina 1 van 21 · 485 occasions beschikbaar

Google reviews over Autobedrijf Johan Meure

  • Kevin Schaap

    Fijne ervaring gehad met Johan Meure. De verkoopmedewerkers kunnen nog wat wisselend zijn, maar wij werden uiteindelijk erg fijn geholpen. Alle vragen werden netjes beantwoord en ik had nog wat vragen rondom de batterij van de auto en het was geen enkel probleem om een state of health check te doen. Zelfs nadat ik de auto had gekocht had ik nog wat vragen rondom de profiele van mijn banden waar netjes een rapport van het garagebedrijf met mij werd besproken. Bij de dag van ophalen was de auto helemaal netjes gemaakt en stond hij klaar in de showroom met een strik eromheen. Ik kreeg ook nog een fles mee om het te vieren. Dit is iets wat ik niet vaak meer zie tegenwoordig en dat siert dit autobedrijf. Ze weten de kleine dingetje juist te doen waardoor je echt het gevoel krijgt dat alles persoonlijk en netjes wordt afgehandeld.

  • Candida van Eis

    Wij zijn hier in februari geweest om mogelijk een occasion te kopen. We waren er al over uit welke auto, doordat we ook wisten van wie deze auto was geweest. Prijs moest wel acceptabel zijn. De aankoop is niet doorgegaan. We kregen een veel te lage inruil terug voor onze auto en ze hielden zich muurvast aan de prijs van de occasion. Er viel helemaal niks met de prijs van te onderhandelen. 2 weken later stond dezelfde occasion voor 1500 euro minder!!! te koop en nu nog steeds. Erg jammer voor hun want de kans was groot dat we hem dan wel gekocht hadden. Voor ons achteraf heel fijn want ondertussen zijn we trotse eigenaar van een splinternieuwe auto, met veel meer opties. Een hele goede deal bij een ander garage bedrijf kunnen maken. Nieuwe auto was wel 7500 euro duurder dan de occasion bij Meure, maar wel splinternieuw. Dat houdt in een 3 jaar jongere auto met veel meer opties en we kregen een hogere inruil voor onze auto. Daar hoefden we niet over na te denken

  • Rosanne Groen

    Super service! Vandaag voor een wachtafspraak langs geweest. Het liep helaas wat uit dus kreeg ik ter compensatie een gratis leenauto mee. Meerdere keren naar deze garage geweest en altijd zeer goed geholpen. Een dikke aanraden!

  • Laurens Janssen

    Alhoewel ik niet bij Johan Meure gekocht kan, wil ik ze toch 5 sterren geven voor de eerlijkheid, transparantie en snelheid die ze op vragen en tijden ene bezoek gegeven hebben. In eerste instantie bij Johan Meure op de Westerweg langsgeweest voor de Souls die daar stonden. Toen de verkoper mij zag sprak hij mij aan en informeerde naar mijn wensen. Hij pushte niet toen in aangaf dat ik in een oriënterende fase was en gaf mij ook alvast wat advies over waar ik op moet letten. Ook erg positief was het contact over de mail. Ik had maandagmiddag een vraag uitgezet over de mail, welke dinsdagochtend voor 09:00 al beantwoord werd. Echt top! Niet alleen was het snel, ik kreeg de gehele ondehoudsgeschiedenis, en extra infomratie (beide auto's waren niet meer onder fabrieksgarantie, waarvan hij ook aangaf dat één van de twee ook niet bij een officiële KIA dealer in onderhoud was (oftewel, geen kans op fabrieksgarantie). Erg transparant en eerlijk. Uiteindelijk niet gekocht omdat de auto waar ik nog wel interesse had al verkocht was en ik een andere auto ben tegengekomen welke beter bij ons past. Echter, ik zou iedereen die op zoek is naar een tweedehands met niet al teveel kilometers aanraden om bij Johan Meure te kijken.

  • Eric

    Prima ervaring met de mensen van Johan Meure. Gewoon straight en zorgvuldig. Mijn indruk is dat ze gewoon een goed produkt willen verkopen. Goed afleveren is het uitgangspunt zo heb ik ervaren. Dat is prettig kopen.

Veelgestelde vragen over Autobedrijf Johan Meure

Wat zijn de openingstijden van Autobedrijf Johan Meure?

De openingstijden van Autobedrijf Johan Meure: maandag: 09:00–18:00; dinsdag: 09:00–18:00; woensdag: 09:00–18:00; donderdag: 09:00–18:00, 19:00–21:00; vrijdag: 09:00–18:00; zaterdag: 09:30–17:00; zondag: Gesloten.

Hoe wordt Autobedrijf Johan Meure beoordeeld?

Autobedrijf Johan Meure heeft een gemiddelde beoordeling van 4.5 op 5, op basis van 396 Google reviews. Alle beoordelingen zijn afkomstig van echte klanten.

Hoeveel occasions heeft Autobedrijf Johan Meure?

Autobedrijf Johan Meure heeft momenteel 485 occasions te koop op autokopen.nl, met vraagprijzen van €4.900 tot €89.900.

Welke brandstoftypen biedt Autobedrijf Johan Meure aan?

In het aanbod van Autobedrijf Johan Meure zijn occasions beschikbaar met de volgende brandstoftypen: Hybride, Elektrisch, Benzine, Plug-in hybride, Waterstof, Diesel.

Welke automerken verkoopt Autobedrijf Johan Meure?

Autobedrijf Johan Meure is gespecialiseerd in Kia, Volvo, Ford. Alle occasions op autokopen.nl zijn afkomstig van geverifieerde dealers.

Hoe neem ik contact op met Autobedrijf Johan Meure?

U kunt Autobedrijf Johan Meure bereiken via 0299-424566. Meer informatie vindt u op www.johanmeure.nl.