Autobedrijf Lantinga V.O.F.
GeverifieerdAutobedrijf Lantinga V.O.F. is een geverifieerd autobedrijf in Uithuizen, Groningen. Gespecialiseerd in Toyota. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.7 op 5, op basis van 138 Google reviews. Op autokopen.nl staan 34 occasions van Autobedrijf Lantinga V.O.F..
Openingstijden
- maandag
- dinsdag
- woensdag
- donderdag
- vrijdag
- zaterdag
- zondagGesloten
Aanbod (34 occasions)
Pagina 1 van 2 · 34 occasions beschikbaar
Google reviews over Autobedrijf Lantinga V.O.F.
- Danny Pastoor
Familielid een aanrijding gehad en mbt verzekering met administratie/receptie wat papierwerk geregeld en vriendelijk geholpen. Vlot erna door eigenaar gebeld die totaal geen persoonlijke interesse toonde maar direct een andere auto wou verkopen. Ervan uitgaande dat onze auto totall loss zou zijn. Gesprek onze kant afgerond, daarma weer gebeld dat zoekopdracht ook mogelijk zou zijn. Commercie ten top persoonlijke aandacht nul. Ander bedrijf beter contact, vroeg direct hoe het met familielid ging en toonden wel persoonlijke interesse. Bij lantinga komen wij nooit weer. Dit is niet gebaseerd op 1 ervaring, want een ander familielid ook door eigenaar veel te grof en commercieel benaderd. Wel gebeld door eigenaar, die heeft excuus aangeboden. Wel netjes maar doel was om deze review te verwijderen. Vr gr fam. Pastoor
- Puur Genieten
Hier op afspraak geweest en mooie Toyota Yaris bekeken. Stond er keurig bij in de showroom. Zat klein deukje in en bleek importauto. Niet erg op zich. Nadat omze inruiler was aangeboden aan de handel en we daar een tot nog toe, laagste bieding op kregen toch een bod geplaatst op de Yaris. Het was gelijk einde gesprek. Ging nooit goedkomen. (3.8% lager dan de prijs) Glaasje water maar leeg gedronken en vertrokken. Tja, zo kan het ook. Gelukkig zijn er meer Toyota dealers en was daar de aankoop van een nieuwe auto zo geregeld. Ik vind dit zeker een gemiste kans voor Toyota Lantinga.
- Hulphond Sam
Vandaag kwam ik in Uithuizen en kreeg ik van mensen te horen dat mijn lampje kapot was achter. Ik dacht nou kijken of hier een Toyota dealer in de buurt zit. En ja hoor Toyota Lantinga. Ik ging erheen en werd direct geholpen. Nou zeggen ze het is maar een klein lampje service van de zaak 👍 dit is toch geweldig. Dit maak je niet vaak meer mee. Mensen hartstikke bedankt daarom dacht ik ik schrijf toch even een review. ❤️
- Tom Dorenbos
Twee weken geleden hier een Toyota Prius gekocht uit 2005, een auto die je niet vaak bij een dealer ziet staan maar deze keer dus wel. En ondanks dat dit voor een dealer een wat goedkope auto is werden we toch serieus en vriendelijk behandeld. Zelfs toen we zonder afspraak een proefrit wilden maken was dit direct mogelijk. De Prius beviel zo goed dat we hem dus direct hebben gekocht. Het enige wat me opviel aan de auto was dat die toe was aan een onderhoudsbeurt maar dit zat gewoon bij de vraagprijs in dus de deal rond gemaakt. Weer een week later konden we de auto ophalen en onderweg maakten we nog een geintje, het zal toch een bak zijn als die gewassen en met een strik erop in de showroom staat. U moet mij maar op mijn woord geloven dat het geen afgesproken werk is maar toen we bij Toyota Lantinga aankwamen na een reis van 1,5 uur stond de Prius gewassen en wel in de showroom voor ons klaar, met jawel! Een strik erop. Vanwege de afstand zullen we niet gauw weer bij Lantinga komen maar die twee keer dat we er waren is er goed bevallen bedankt voor de goede service en de 1e 800 km met de Prius zit er al op. Zonder problemen!
- K V
Ontzettend goed en eerlijk geholpen met onze RAV 4 aankoop. Nette zaak en aardig personeel wat met je meedenkt. Wij hebben er 2,5 uur voor gereisd en dat was zeker de moeite waard! Oja en we kregen ook nog mooie bloemen! (De hond is ook blij!)























