Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

Autobedrijf Schuurmans

Geverifieerd
Industrieweg 34 · 5262 GJ Vught

Autobedrijf Schuurmans is een geverifieerd autobedrijf in Vught, Noord-Brabant. Gespecialiseerd in Hyundai, Kia. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.9 op 5, op basis van 38 Google reviews. Op autokopen.nl staan 11 occasions van Autobedrijf Schuurmans.

Merken:HyundaiKia
4.9(38 Google reviews)

Plug-in-hybride occasions bij Autobedrijf Schuurmans

Alle merkenHyundai6Kia2Audi1Peugeot1Škoda1
Alle brandstofHybride6Benzine4Plug-in hybride1

1 occasion beschikbaar · brandstof: Plug-in hybride

Google reviews over Autobedrijf Schuurmans

  • Rob Maas

    Een uitstekende ervaring bij Schuurman Auto’s Ik heb onlangs een schitterende Volvo V70 gekocht bij Schuurman Auto’s en ben bijzonder tevreden over zowel de auto als de manier waarop ik ben geholpen. De eigenaar is een vriendelijke man zonder het gebruikelijke snelle verkooppraatje, hij neemt de tijd, luistert goed en geeft eerlijke informatie. Dat voelt meteen vertrouwd. Na de aankoop bleken er een paar kleine dingen niet helemaal in orde te zijn. Na telefonisch overleg kon ik deze problemen gewoon bij mijn eigen garage laten verhelpen, volledig op zijn kosten. Dat zegt veel over de service en betrouwbaarheid van het bedrijf. Kortom: Schuurman Auto’s is een zaak waar klantvriendelijkheid en eerlijkheid nog echt centraal staan. Ik kan dit bedrijf van harte aanbevelen. Groet Rob

  • Erik Van Unnik

    Volvo xc60 gekocht. Super sympathieke man, vertelt een eerlijk verhaal. Volvo kenner en liefhebber. Niets is hem te veel, wast je auto nog voor de verkoop en op verzoek heeft hij de Volvo ook nog af getankt (mijn kosten natuurlijk) Enige minpunt zijn zijn buren. Grote witte meeuwen die het nodig vinden om zijn Volvo's onder te kakken. Ook de mijne (oude Volvo) was de klos. De meeuwen krijgen geen ster, Schuurmans alle 5. Dankjewel, Erik

  • Samantha Boersma

    Als je een nieuwe volvo zoekt raad ik schuurman zeker aan! Erg tevreden over de service en super nette auto's! Ik ga veel plezier beleven aan mijn s60 die ik daar heb gehaald.

  • Bryan

    Wat een fijne zaak! Onlangs heb ik bij Schuurman auto’s een S60 bezichtigd en proefgereden. Helaas heb ik deze niet aangeschaft puur vanwege mijn persoonlijke voorkeur. Toch wil ik de eigenaar graag bedanken voor de gastvrijheid, goede service en vriendelijkheid!

  • Lydia

    Dit is de allerbeste plek om een auto te kopen! De prijzen zijn eerlijk en redelijk. Co-Mattijn reageert snel, is betrouwbaar en ongelooflijk klantvriendelijk. Geen gladde verkooppraatjes hier maar een eerlijk advies. De service is super, als er iets is wordt dit zonder problemen opgelost. Kortom; Schuurman auto's is een top bedrijf en hier kun je met een gerust hart een auto kopen.

Veelgestelde vragen over Autobedrijf Schuurmans

Wat zijn de openingstijden van Autobedrijf Schuurmans?

Neem contact op met Autobedrijf Schuurmans via telefoonnummer 073 - 65 64 045 voor de actuele openingstijden.

Hoe wordt Autobedrijf Schuurmans beoordeeld?

Autobedrijf Schuurmans heeft een gemiddelde beoordeling van 4.9 op 5, op basis van 38 Google reviews. Alle beoordelingen zijn afkomstig van echte klanten.

Hoeveel occasions heeft Autobedrijf Schuurmans?

Autobedrijf Schuurmans heeft momenteel 11 occasions te koop op autokopen.nl, met vraagprijzen van €10.450 tot €30.950.

Welke brandstoftypen biedt Autobedrijf Schuurmans aan?

In het aanbod van Autobedrijf Schuurmans zijn occasions beschikbaar met de volgende brandstoftypen: Hybride, Benzine, Plug-in hybride.

Welke automerken verkoopt Autobedrijf Schuurmans?

Autobedrijf Schuurmans is gespecialiseerd in Hyundai, Kia. Alle occasions op autokopen.nl zijn afkomstig van geverifieerde dealers.

Hoe neem ik contact op met Autobedrijf Schuurmans?

U kunt Autobedrijf Schuurmans bereiken via 073 - 65 64 045. Meer informatie vindt u op schuurmansautos.nl.