Autobedrijf van Drimmelen
GeverifieerdAanbod (40 occasions)
Bekijk alle 40 occasions →Google reviews
In onze wijk (en eigenlijk heel Zevenbergen) zie je de ene na de andere Ford rijden met 'Van Drimmelen' op de kentekenplaathouder, en dat is niet voor niets. Ik ben inmiddels al jaren een zeer tevreden klant. Ze zijn enorm vriendelijk, behulpzaam en de persoonlijke benadering is echt top. Vandaag werd de geweldige service maar weer eens bewezen: ik reed een lekke band en binnen 30 minuten was ik alweer voorzien van een nieuw vervangend exemplaar! Ik rijd inmiddels mijn tweede auto van hen; de eerste heb ik na jaren rijplezier ingeruild voor een mooie upgrade. Echt een aanrader!
Ik ben naar Autobedrijf van Drimmelen gegaan op advies van mijn zoon. Bij mijn eerste bezoek werd ik te woord gestaan door de eigenaar. Wij, mijn echtgenoet en ik hadden interesse voor bedrijfsauto met dubbele cabine. Ik werd geholpen door kees. Ook werd duidelijk uitgelegd hoe het zat met bedrijfsauto en een geel kenteken bus. Met een goed gevoel met genoeg informatie naar huis gegaan voor overleg. Ik zal binnenkort met met mijn vrouw terug gaan.
2 maanden geleden een Ford Ecosport aangeschaft. Nu het kouder begon te worden kreeg ik een probleem met een koude motor. Best lastig omdat ik op 175 km afstand van Zevenbergen woon. Toch netjes iom met Kees van Drimmelen op kunnen lossen en zelf geen kosten hoeven te maken. Ik zou hier zo weer een auto kopen.
Moest hier zijn voor garantie van een ford bus op het werk. Keurig bedrijf vriendelijke mensen en niet te vergeten goede koffie
Top bedrijf. Goede service. Kees van Drimmelen is een leuke spontane verkoper ! Iemand die jou waardeert zoals je bent en je in je waarde laat. Goed luistert naar wat je wilt en zijn afspraken nakomt!





