Bosch Car Service Multimerk
GeverifieerdBosch Car Service Multimerk is een geverifieerd autobedrijf in Drachten, Friesland. Gespecialiseerd in Mercedes-Benz, Volkswagen, Renault. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.0 op 5, op basis van 154 Google reviews. Op autokopen.nl staan 53 occasions van Bosch Car Service Multimerk.
Openingstijden
- maandag
- dinsdag
- woensdag
- donderdag
- vrijdag
- zaterdag
- zondagGesloten
Aanbod (53 occasions)
Pagina 1 van 3 · 53 occasions beschikbaar
Google reviews over Bosch Car Service Multimerk
- Tim Bogers
Onlangs heb ik een nieuwe auto mogen kopen bij autogarage René Sypersma en ik ben enorm tevreden over mijn aankoop. We werden vriendelijk en professioneel ontvangen door een jongeman die ons heel netjes heeft geholpen met het klaarzetten voor de proefrit en hij heeft goed geïnformeerd over de auto. Daarna volgde een fijn en professioneel gesprek aan tafel waarbij er schappelijk en realistisch werd gehandeld. Complimenten naar beide heren die betrokken waren bij de verkoop. Zeker een aanrader!
- R V
Wie op zoek is naar een prachtige tweedehands blauwe Ford Focus bij Autobedrijf Rene Sypersma, moet ik helaas teleurstellen: die staat vanaf nu bij ons op de oprit. Dat jullie nu achter het net vissen, is volledig te wijten aan de fantastische hulp van verkoper Mike. Hij hielp ons vandaag op zo’n deskundige en persoonlijke manier dat we de knoop direct met een heel goed gevoel hebben doorgehakt. Als relatieve "onkundige" klanten op autogebied hadden we nogal wat vragen, maar Mike nam alle tijd om alles rustig en helder uit te leggen. Deze geduldige en klantvriendelijke aanpak spreekt boekdelen voor de wijze waarop persoonlijke aandacht binnen dit bedrijf nog echt voorop staat. Je voelt je hier geen nummer, maar een gewaardeerde gast die eerlijk en transparant wordt geadviseerd. PS: Hoewel onze Focus vanaf vandaag weg is, hebben we gelukkig gezien dat er in Drachten nog genoeg ander moois op voorraad staat. Voor iedereen die een betrouwbare occasion zoekt en prijs stelt op oprechte topservice: ga zeker even langs bij Mike en het team. Wij rijden in ieder geval met een brede glimlach naar huis.
- Edwin van der Meulen
Kom al ruim 25 jaar bij de mannen van Autobedrijf René Sypersma (René, Ed, Mike en Andries) en ga niet naar een ander. Wat is het toch fijn om elkaar zo lang te kennen, waarbij er échte interesse is in elkaar. Zowel zakelijk als in privé. Daarnaast is de VVV (veiligheid, vertrouwen en vakmanschap) altijd dik voor mekaar! De nodige auto's (en merken) hebben inmiddels de revue gepasseerd, met menig uiteenlopende vraagstukken. Een goed adres, waarbij ik hoop nog lang gebruik te mogen maken van hun service en diensten!
- sarah s
Mooie auto, maar veel problemen.. Een prachtige Peugeot 508 gekocht. In het begin vriendelijk geholpen, maar zodra er klachten waren, werd er duidelijk geïrriteerd gereageerd. Na twee weken bleken de remschijven versleten, en volgden meerdere reparaties (bougies kapot, zwarte koelvloeistof, storingen, defect kleppensysteem). Na veel aandringen hebben ze met pijn en moeite de V-snaar en remblokjes vervangen, maar het probleem bleef. Ook rook de auto naar schimmel, en bleek de ventilator onder de schimmel te zitten. Verder was het steenslag slecht bijgewerkt (verkeerde kleur) en zaten er scheurtjes in de banden bij slechts 125.000 km. Ik begrijp dat ik de auto zonder garantie kocht, maar met een verse APK verwacht je wel dat hij technisch in orde is. Helaas een teleurstellende ervaring. Ik had voor deze prijsklasse meer verwacht en geen auto waar ik zoveel geld aan kwijt ben in nog geen half jaar. .
- mehdi wand
Ik ben supergoed geholpen door Mike. Alles werd duidelijk uitgelegd en het hele proces ging snel en zonder gedoe. Hij dacht echt met me mee en heeft een mooie bestelwagen voor me geregeld. Echt topservice!























