Quispel Motoren
GeverifieerdQuispel Motoren is een geverifieerd autobedrijf in Helmond. Gespecialiseerd in BMWR, BMWBMW, BMWR1200RT en meer. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.2 op 5, op basis van 195 Google reviews.
Openingstijden
- maandag
- dinsdag
- woensdag
- donderdag
- vrijdag
- zaterdag
- zondagGesloten
Google reviews over Quispel Motoren
- Vicky van Stralendorff
Om 10.15 een afspraak om airbags te vervangen (terugroep-actie) en om 10.33u weer terug in de auto, terwijl de afspraak gepland stond voor 3 kwartier: TOP service! 👌🏼
- Bastiaan Van Eijk
Recentelijk heb ik een prachtige BMW 530e aangeschaft bij BMW Nobra Cars in Helmond. De auto heb ik volledig op afstand gekocht en het contact met de verkoper Bob, verliep vanaf het eerste moment prettig. Bob heeft mij goed geholpen en voorzag mij van foto’s en video’s van de auto, wat veel vertrouwen gaf. We hebben meerdere keren contact gehad en uiteindelijk tot een mooie deal op afstand gekomen. Het moment van ophalen liet niet lang op zich wachten, omdat de BMW technisch al helemaal in orde was. Gelukkig stelde het resultaat absoluut niet teleur. Al met al een positieve ervaring!
- HQ Fashion
Je koopt je eerste auto, bij de eerste verkoper, de eerste indruk vergeet je nooit meer en zeker niet als je zo ontzettend goed en vrijblijvend geholpen word!. Duidelijk, alles is mogelijk, eerlijk en een kei goeie gast! Deniz binnenkort als ik m’n rijbewijs in de pocket heb komen we een keer een bakkie doen🙈 Gr Bram & Rachel!
- Ingrid Bouten
Ruim 7 weken geleden zijn we bij Nobra Cars "Helmond " geweest. Om te kijken voor een andere auto. Dit geval een BMW X 1. Zijn vriendelijk geholpen door verkoper Deniz. Die ons goed geholpen met de nu aangekocht auto Die niet op locatie stond. Maar week later planning gemaakt voor een proefrit. Eigenlijk gelijk verkocht...♡ Dus ons besluit was dan ook snel duidelijk. Deal gesloten ♡ Zijn nu 5 weken troste bezitter van de X1 en waar we al wat km meegereden hebben. Wij zijn in zoverre tevreden. Vriendelijk groet, Marcel & Ingrid
- M Kamer
Samenvatting: 1 TPMS bandenspanning sensor vervangen onder 'garantie', wat mij uiteindelijk onnodig €2000 heeft gekost Ik ben inmiddels ruim €2000 verder na een bezoek aan BMW Nobracars in Helmond, en het enige wat ik eraan overhoud is frustratie en het gevoel dat ik tussen wal en schip ben gevallen. Mijn BMW X5, gekocht met BMW Premium Selection garantie, gaf storingen aan in het TPMS-systeem. Bij Nobracars werd gezegd dat de I-Drive niet origineel was en dat deze vervangen moest worden — anders kon men de garantieprocedure bij BMW/Real Garant niet starten. Met tegenzin heb ik dit zelf betaald, puur zodat ze verder konden gaan met het onderzoek. Uiteindelijk bleek het daadwerkelijke probleem een defecte TPMS-sensor te zijn — iets wat gewoon onder garantie valt. Andere klachten, zoals een melding bij de koplamp en een piepend stoeltje, werden simpelweg afgedaan met "geen probleem gevonden". En nu het wrange deel: Real Garant (Duitse BMW-garantie) weigert de kosten te vergoeden omdat er vooraf geen goedkeuring is gevraagd. Maar Nobracars vertelde mij dat ik na afloop contact moest opnemen met de (betaalde) factuur. En zo is het cirkeltje rond: Nobracars schuift het door naar de garantiepartij, die het weer terugschuift naar Nobracars. En ik mag het allemaal zelf betalen. Dit terwijl zij blijkbaar wel wisten dat het eerst gemeld moest worden bij Real Garant (eerste telefoongesprek werd dit aangehaald door Nobracars, waardoor ik dacht dat het was gedaan) Het lijkt er nu op dat Nobracars zich niet aan de juiste garantieprocedure heeft gehouden en dat daardoor mijn BMW-garantie voor dit probleem vervalt. Had men vooraf contact opgenomen met Real Garant, dan had dit allemaal voorkomen kunnen worden. Maar in plaats daarvan laten ze mij opdraaien voor alles. Dit is zonder twijfel de slechtste ervaring die ik ooit heb gehad met een autobedrijf. Ik raad iedereen aan om naar Van Hoof in Veldhoven of Van Laarhoven in Eindhoven te gaan. Zelfs de kleine garage om de hoek had dit beter en eerlijker afgehandeld. Ps. op terugbelverzoeken worden ook niet gereageerd