Wat kost de Hobby Excellent 2007 bij Adria of Burstner - Caravancentrum de Neerkant?
Deze Hobby Excellent uit 2007 staat te koop voor € 9.995 bij Adria of Burstner - Caravancentrum de Neerkant in Neerkant. De kilometerstand bedraagt 0 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Hobby Excellent uit 2007?
Dit exemplaar heeft 0 km op de teller en is aangeboden met handgeschakelde versnellingsbak bij Adria of Burstner - Caravancentrum de Neerkant in Neerkant.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Hobby Excellent?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Hobby Excellent € 200 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 9.995 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.
Meer over auto financieren →
Wat is de bijtelling van deze Hobby Excellent?
Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof): 35% van de dagwaarde (youngtimer). Als youngtimer telt niet de cataloguswaarde maar de dagwaarde; de vraagprijs is daarvoor een indicatie. Geen fiscaal advies; uw eigen bijdrage, privégebruik en belastingschijf bepalen het netto bedrag.
Lees hoe bijtelling werkt →