“Motorstoring. Ik kon dezelfde dag heen en kreeg hem supersnel weer terug. Heel fijn.”
Lionel D.
23 Kampeerwagen
Volkswagen Transporter 23 Kampeerwagen uit 1959, 34 pk, tellerstand 59.183 km, benzine, handgeschakeld.
† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.
Indicatief € 371 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 18.500 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
T1 bus uit 1959 Camper op kenteken Met pijlplinkers / semafoor knipperlichten Incl geboortecertificaat, org Nederlandse bus Nieuwe remmen, 6V accu, banden, wieldoppen, spiegels Safari ramen voorruitjes zijn er nieuw bij in het chroom, (set incl rubbers en bevestigingsmateriaal) Dak en voorkop te vernieuwen. bodem in goede staat. Met pijlplinkers / semafoor knipperlichten, gaten in de voorkop zijn voor later toegevoegde knipperlichten van een later type voor de veiligheid. Toen was dat makkelijk toe te voegen. Zie ook de toegevoegde knipperlichten boven de achterlichtjes Geboorte certificaat van de volkswagenfabriek is er bij, bus is officieel uitgeleverd naar Nederland in 1959 Deze bus is in 1987 in opslag gekomen, en is er een paar jaar geleden uitgekomen. We hebben hem weer rijdend en remmend gemaakt, langs het RDW geweest om hem weer uit het slapend kenteken bestand te laten halen. De mogelijkheden zijn eindeloos. Hoewel de originaliteit uniek is kun je er bijvoorbeeld een samba bus van maken, of toch weer in ere herstellen als echte camper! De kleuren combinaties zijn bijna eindeloos. Onderdelen en opties zijn allemaal ruimschoots te verkrijgen. Eenmaal af heb je een unieke en waardevolle bus. Rijd op externe tank.