Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsAston MartinAston Martin V8 Vantage

Aston Martin V8 Vantage (2008)

Roadster 4.3 V8 Sportshift

€ 49.995
✓ APK tot jul 2027Label G
  • 2008
  • 90.689 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Cabriolet
  • +31 (0)297-224549
  • Label G

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdDe nieuwste manier om je auto te (ver)kopen. Automakelaaraanhuis.nl Mijdrecht
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Aston Martin V8 Vantage Roadster 4.3 V8 Sportshift uit 2008, 385 pk, 0–100 km/u in 5 s, tellerstand 90.689 km, benzine, automaat. APK geldig tot 17 juli 2027.

Basisgegevens

Bouwjaar
2008
Kilometerstand
90.689 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Cabriolet
Kleur
+31 (0)297-224549

Motor & prestaties

Vermogen
385 pk (283 kW)
Cilinderinhoud
4280 cc
Aantal cilinders
8
Acceleratie (0-100 km/u)
5 s
Topsnelheid
280 km/h

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
15,1 l/100km
CO₂-uitstoot
360 g/km
Energielabel
G
Emissieklasse
Euro 4

Uitvoering & afwerking

Deuren
2
Zitplaatsen
2
Massa
1.685 kg
Laadvermogen
320 kg
Bekleding
Leder
Aantal sleutels
2

Historie & RDW

1e toelating
31 maart 2008
APK geldig tot
17 juli 2027
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
15 augustus 2026

Uitrusting & opties

  • Tellerstand 90.689 KM
  • Kenteken63ZHDV
  • 100% onderhouden?
  • Energielabel
  • Merk
  • Model
  • Type
  • Aantal deuren
  • Aantal zitplaatsen
  • Aantal sleutels
  • Transmissie
  • Tellerstand

Omschrijving

Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 15,1 l/100km (1 op 6,6) CO₂-uitstoot (NEDC): 360 g/km EU verantwoordelijke: Kroymans B.V. ​ De auto is ook uitgevoerd met automatische airconditioning. Natuurlijk is deze Aston Martin V8 Vantage Roadster voorzien van cruise control. De auto is volledig Kroymans onderhouden en heeft in 07-2026 nog een beurt gehad inclusief nieuwe remmen achter. Deze Aston Martin V8 Vantage Roadster maakt een voortreffelijke indruk. Hiermee mag je gezien worden in de stad én op de weg! Deze auto beschikt over meer dan genoeg motorvermogen. Stijl en comfort krijg je erbij in de vorm van een fraai lederen interieur. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook elektrisch verstelbare voorstoelen, 18 inch lichtmetalen velgen en windscherm. Ook is de auto voorzien van automatische airconditioning. Met ingeschakelde cruise control zit u ontspannen achter het stuur. Ervaar de sensatie van deze sportwagen en maak gauw een proefrit. Even bellen en de afspraak staat! De auto is volledig Crooijmans onderhouden en heeft in 07-2026 nog een beurt gehad inclusief nieuwe remmen en banden! -- BELLEN IS SNELLER -- BEZICHTIGING/PROEFRIT OP AFSPRAAK! INRUILEN KAN Op onze website kunt u een inruilverzoek indienen! Ga naar www.automakelaaraanhuis.nl en zoek de auto die u wenst! Bij deze auto detailpagina kunt u gemakkelijk een inruilvoorstel aanvragen. FINANCIEREN KAN Wij zijn erg goed in het regelen van financieringen. Wij vergelijken bij 18 banken en hebben vaak al binnen 1 of 2 dagen duidelijk of financieren mogelijk is voor u. Op onze website bij de auto die u wenst kunt u gemakkelijk een berekening of aanvraag doen voor een vrijblijvend financieringsvoorstel! U geniet van extra zekerheid bij uw aankoop door de controle van Automakelaar aan Huis voordat wij de auto te koop aan bieden. U kunt kiezen voor garantie bij auto's voor 6 maanden of 12 maanden. Auto's tot 350PK en met minder dan 180.000km: 500 euro voor 6 maanden garantie 750 euro voor 12 maanden garantie 1000 euro voor 12 maanden BOVAG garantie (tot 275PK) Auto's tot 600PK en met minder dan 120.000km: 1000 euro voor 6 maanden Excellent garantie 1500 euro voor 12 maanden Excellent garantie Vriendelijke groet, Tom Wesselingh Automakelaar aan Huis Nijverheidsweg 17-O, Mijdrecht 0297-224549 www.automakelaaraanhuis.nl

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Aston Martin V8 Vantage

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdDe nieuwste manier om je auto te (ver)kopen. Automakelaaraanhuis.nl Mijdrecht
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

De nieuwste manier om je auto te (ver)kopen. Automakelaaraanhuis.nl

Nijverheidsweg 17-O

3641 RP Mijdrecht

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,4
153 reviews · De nieuwste manier om je auto te (ver)kopen. Automakelaaraanhuis.nl, Mijdrecht
Goede service en een eerlijk verhaal. Uiteindelijk een mooie volkswagen caddy gekocht voor de zaak.

Dimitri V.

Na 2 maal zaken te hebben gedaan zeer tevreden over de service. Heb hier mijn auto destijds aangekocht en recentelijk weer verkocht. Alles is netjes en buitenverwachting snel verlopen! Wellicht tot een volgende keer ( p.s.) voor de mensen die hier alleen maar klagen over dat ze een schade auto hebben aangekocht, wellicht een idee als je geen verstand hebt ( of denkt te hebben ) de auto elders zou kunnen laten inspecteren voor aanschaf, zie het als een kleine investering wat veel ellende kan besparen:)

Jordy

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,4
153 reviews · De nieuwste manier om je auto te (ver)kopen. Automakelaaraanhuis.nl, Mijdrecht
Goede service en een eerlijk verhaal. Uiteindelijk een mooie volkswagen caddy gekocht voor de zaak.

Dimitri V.

Na 2 maal zaken te hebben gedaan zeer tevreden over de service. Heb hier mijn auto destijds aangekocht en recentelijk weer verkocht. Alles is netjes en buitenverwachting snel verlopen! Wellicht tot een volgende keer ( p.s.) voor de mensen die hier alleen maar klagen over dat ze een schade auto hebben aangekocht, wellicht een idee als je geen verstand hebt ( of denkt te hebben ) de auto elders zou kunnen laten inspecteren voor aanschaf, zie het als een kleine investering wat veel ellende kan besparen:)

Jordy

Veelgestelde vragen over deze Aston Martin V8 Vantage

Wat kost de Aston Martin V8 Vantage 2008 bij De nieuwste manier om je auto te (ver)kopen. Automakelaaraanhuis.nl?

Deze Aston Martin V8 Vantage uit 2008 staat te koop voor € 49.995 bij De nieuwste manier om je auto te (ver)kopen. Automakelaaraanhuis.nl in Mijdrecht. De kilometerstand bedraagt 90.689 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Aston Martin V8 Vantage uit 2008?

Dit exemplaar heeft 90.689 km op de teller en is aangeboden als benzine met automaat versnellingsbak bij De nieuwste manier om je auto te (ver)kopen. Automakelaaraanhuis.nl in Mijdrecht.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Aston Martin V8 Vantage?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Aston Martin V8 Vantage € 1.060 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 49.995 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.