“Kan alleen maar positief zijn goed ontvangen snelle handel en een keurige afwerking een mooie Mercedes e200 gekocht kan het iedereen aanraden”
W B.
3.7 quattro MOTOR én BAK GOED! KrUiWaGeN sTyLe (2003)
Audi A8 3.7 quattro MOTOR én BAK GOED! KrUiWaGeN sTyLe (2003) uit 2003, 280 pk, 0–100 km/u in 5,6 s, tellerstand 190.000 km, benzine, automaat. APK geldig tot 15 augustus 2026.
LET OP: – DE LUCHTVERING ACHTER BLIJFT (nagenoeg altijd) OMHOOG STAAN! (dus voor iemand die wel van een omhoog staand kontje houdt geweldig). – APK VERLOPEN, HEMEL HANGT, PARKERS LV IN BUMPER, UITLAAT LEKT. (wij hebben de auto in huidige staat ingeruild en besteden er geen tijd aan). Motor en versnellingsbak doen het goed. (als u enkel deze al nodig zou hebben kost het meer dan de vraagprijs). De 101 (lastige) vragen zijn zinloos, meer informatie is niet voorhanden. Bij twijfel is het enige advies dat wij kunnen geven om niet over te steken. Wij zijn net zo serieus overtuigd van de auto, de prijs/kwaliteit verhouding etc. als het bedrijf met de GROTE GELE M met hun EURO KNALLER is dus helaas hebben wij geen ruimte en/of tijd voor onderhandeling hierover en vragen wij de klant dit te respecteren waarvoor alvast dank. Daarnaast is er met inruil geen rekening gehouden, mocht dit voor u toch noodzakelijk (gemak) zijn dan kunnen wij voor u een handelsbieding opvragen en is die voor dat bedrag in te ruilen.