“Topgasten hier. Ben voor een BMW geweest die hier te koop stond. Keurig geholpen, en geen gladde verkoperspraatjes maar gewoon ''straight to the point''. Ze hebben overigens ook echt een enorm assortiment aan auto's staan.”
Erol T.
1.4 TFSI CoD 2x S LINE VIRTUAL NARDO GREY LEER NAP
Nieuwprijs €48.493 — 62% lager (€30.244 besparing t.o.v. nieuw)
Audi Q2 1.4 TFSI CoD 2x S LINE VIRTUAL NARDO GREY LEER NAP uit 2017, 150 pk, 0–100 km/u in 8,5 s, tellerstand 164.220 km, benzine, automaat. APK geldig tot 7 augustus 2026, tellerstand logisch volgens RDW.
Gebaseerd op 43 vergelijkbare Audi Q2 occasions
Deze auto staat op € 18.249 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Vanaf €337/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Leasetermijn
€337/mnd
Bijtelling netto
€329/mnd
Totaal
€666/mnd
72 mnd · 9,9% JKP
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Omschrijving Deze auto nodigt u uit om plaats te nemen achter het sportstuur en onmiddellijk de weg op te gaan. Met de S-Line styling mag deze auto zeker gezien worden. De aandrijving van deze Audi wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Het lederen interieur ademt luxe, en het zit uiteraard fantastisch. Scherpe bochten, pittige acceleraties? In de sportstoelen blijft u altijd in positie. In deze Audi profiteert u onder andere ook van: LED koplampen, sportonderstel, halflederen bekleding, warmtewerend glas en in delen neerklapbare achterbank. Het digitale dashboard is een perfecte bijrijder. Alles benodigde informatie is permanent zichtbaar of opvraagbaar. Een optie die de veiligheid verhoogt, is de bediening vanaf het stuur van het audio-installatiesysteem en het origineel navigatiesysteem. U verwacht natuurlijk automatische airconditioning in deze auto, en die is er dan ook. Boem is ho? Niet bij deze Audi Q2. De piepjes van de parkeersensoren waarschuwen u op tijd voor obstakels. Natuurlijk is een complete auto als deze ook voorzien van sensoren die de omgeving in de gaten houden. Deze Audi heeft niet alleen een automatisch inschakelbare verlichting aan boord, maar ook een regensensor. Deze auto is voorzien van lederen sportstuur, cruise control, buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende buitenspiegels, isofix-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening. De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Audi Q2 samen. Belangrijk voor uw veiligheid en die van uw passagiers is de verkeersbord-detectie in deze auto. Vermoeidsheidsherkenning herkent tekenen van vermoeidheid bij de bestuurder. Het systeem voorkomt dat er ongelukken gebeuren doordat de bestuurder in slaap valt. Het accident avoidance system helpt aanrijdingen te voorkomen. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door brake assist en bandenspanningcontrolesysteem. NARGO GREY 2x S LINE AUTOMAAT PARKEERSENSOREN VIRTUAL COCKPIT SFEERVERLICHTGING CRUISE CONTROL DYNAMISCHE KNIPPERLICHTEN LED KOPLAMPEN ORIGINELE NEDERLANDSE AUTO MET NATIONAAL AUTOPAS UITDRAAI! AUTO IS AFKOMSTIG VAN 2DE EIGENAAR!