Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsAudiAudi Q2

Audi Q2 (2020)

30 TFSI Pro Line Navigatie App-Connect DAB+

€ 18.750
ⓘ Prijsopbouw
Netto €15.496·BTW €3.254
Totaal incl. BTW: €18.750
✓ APK tot jul 2028Label C
Netto €15.496·BTW €3.254
Totaal incl. BTW: €18.750
  • 2020
  • 67.152 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Suv
  • grijs
  • Label C

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdJan van Veen Auto's Zuilichem
  • Prijs getoetstVergeleken met 69 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Audi Q2 30 TFSI Pro Line Navigatie App-Connect DAB+ uit 2020, 116 pk, tellerstand 67.152 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 15 juli 2028.

Basisgegevens

Bouwjaar
2020
Kilometerstand
67.152 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Suv
Kleur
grijs

Motor & prestaties

Vermogen
116 pk (85 kW)
Aantal versnellingen
6

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
5,2 l/100km
Energielabel
C

Uitvoering & afwerking

Massa
1.200 kg
Max. trekgewicht geremd
1.300 kg
Bekleding
Stof
Interieurkleur
Donkergrijs

Historie & RDW

1e toelating
15 juli 2020
APK geldig tot
15 juli 2028
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
27 augustus 2026

Prijs & fiscaal

Bijtellingspercentage
22%
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Marktwaarde

Gebaseerd op 69 vergelijkbare Audi Q2 occasions

20% onder marktprijs
€ 21.400
Laag
€ 23.450
Mediaan
€ 26.749
Hoog

Deze auto staat op € 18.750 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €286/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Airco automatisch
  • Armsteun voor
  • Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
  • Bandenspanningscontrolesysteem
  • Boordcomputer
  • DAB-ontvanger
  • Elektrische ramen achter
  • Elektrische ramen voor
  • Lederen sportstuur
  • Multimedia-voorbereiding
  • Navigatie full map

Omschrijving

Deze Audi heeft 1 eigenaar gehad en is origineel Nederlands geleverd. Nieuw geleverd door Van den Udenhout in Oss. Ook al het onderhoud is bij deze erkende Audi dealer uitgevoerd. Over Jan van Veen auto’s Een jonge occasion die lekker rijdt, waar je van op aan kunt én die er mooi uitziet. Die auto ga je bij ons absoluut vinden! Inmiddels bestaat Jan van Veen Auto’s 31 jaar en zijn we uitgegroeid tot één van de grootste occasionspecialisten op het gebied van de A-merken Audi, Volkswagen, Seat & Škoda met onze grote voorraad van 250 stuks. We zetten graag een stapje extra voor onze klanten, dat zie je niet overal maar is voor ons vanzelfsprekend. We zijn dan ook trots op onze klantbeoordeling van 9,6/10. Onze werkplaats huist 8 volledig opgeleide technisch specialisten, waarvan 4 APK-keurmeesters. De zonnepanelen op het dak drijven niet alleen de apparatuur aan maar zorgen ook voor opgeladen accu’s in onze hybride en elektrische voertuigen. Service Ons bedrijf is RDW erkent en aangesloten bij NAP en BOVAG sinds 1994. Voor ons is het vanzelfsprekend een auto af te leveren zónder bijkomende kosten, dit stukje service zit al bij de prijs inbegrepen: - Minimaal 6 maanden APK - Een 40 punten veiligheidscontrole op basis van APK normering (remmen,banden,vloeistoffen,verlichting etc.) - Km-stand garantie met de Nationale Auto pas - Onderhoudshistorie - Tenaamstelling bij ons bedrijf - Nieuw matten set - Een wasbeurt bij aflevering Behoefte aan extra snelle levering? Garantie Wij hebben vertrouwen in onze auto’s en kunnen daardoor standaard 3 maanden garantie geven op het motorblok en de versnellingsbak (t.w.v. € 350). Kies je liever voor extra zekerheid? Dan is de BOVAG garantie een uitbreidingsmogelijkheid. Voor € 995,- heb je 12 maanden glasheldere garantie, en dus zekerheid. Inruil & Financiering Een auto bij ons inruilen van een ander merk? Dat is geen enkel probleem. We doen graag een vrijblijvend voorstel. Ook voor hulp bij het financieren of verzekeren van de nieuwe auto denken wij graag mee.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Audi Q2

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdJan van Veen Auto's Zuilichem
  • Prijs getoetstVergeleken met 69 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Jan van Veen Auto's

Zijlstraat 3

5305 EE Zuilichem

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,9
57 reviews · Jan van Veen Auto's, Zuilichem
Fijne zaak eerlijke mensen zeer goed geholpen , wij zijn zeer tevreden echt aan te raden , een Citroën C3 Aircross gekocht rijdt heerlijk ,had alleen een probleem met de airco , dit is geweldig opgelost

Chris H.

Afgelopen week onze nieuwe auto gekocht bij van Heijningen. Prima geholpen. Ik had van te voren alles goed uitgezocht en kon dus meteen zaken doen. Goede uitleg, ter plekke alles geregeld en iets later reden we in onze nieuwe Peugeot naar huis.

Guido A.

Over deze dealer

Google-reviews
4,9
57 reviews · Jan van Veen Auto's, Zuilichem
Fijne zaak eerlijke mensen zeer goed geholpen , wij zijn zeer tevreden echt aan te raden , een Citroën C3 Aircross gekocht rijdt heerlijk ,had alleen een probleem met de airco , dit is geweldig opgelost

Chris H.

Afgelopen week onze nieuwe auto gekocht bij van Heijningen. Prima geholpen. Ik had van te voren alles goed uitgezocht en kon dus meteen zaken doen. Goede uitleg, ter plekke alles geregeld en iets later reden we in onze nieuwe Peugeot naar huis.

Guido A.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Audi Q2

Wat kost de Audi Q2 2020 bij Jan van Veen Auto's?

Deze Audi Q2 uit 2020 staat te koop voor € 18.750 bij Jan van Veen Auto's in Zuilichem. De kilometerstand bedraagt 67.152 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Audi Q2 uit 2020?

Dit exemplaar heeft 67.152 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Jan van Veen Auto's in Zuilichem.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Audi Q2?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Audi Q2 € 397 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 18.750 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.