“Erg tevreden met onze Škoda en de service. Yannick heeft ons vriendelijk en duidelijk geholpen tijdens de aankoop. Bedankt voor de fijne ervaring, zeker een aanrader!”
Sophia M.
35 TFSI Edition one
Nieuwprijs €53.788 — 55% lager (€29.838 besparing t.o.v. nieuw)
Audi Q2 35 TFSI Edition one uit 2021, 150 pk, 0–100 km/u in 8,6 s, tellerstand 52.356 km, benzine, automaat. APK geldig tot 12 november 2026.
Gebaseerd op 88 vergelijkbare Audi Q2 occasions
Deze auto staat op € 23.950 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Vanaf €442/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Laat u niets wijsmaken, deze Audi Q2 biedt alles wat u van een auto verlangt. Deze auto uit 2021 heeft 52375 kilometer gelopen. Fan van S-Line styling? Dat komt mooi uit, want deze is lekker sportief uitgevoerd. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. De verwarmbare voorstoelen zijn een weldaad voor rug en schouders. Goeie looks? Jazeker! Maar de sportstoelen zorgen ook voor een goed gesteunde en comfortabele zit. De bagageruimte is toegankelijk via een comfortverhogende elektrische achterklep. Verder is de Audi uitgerust met: 19 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, warmtewerend glas, LED-dagrijverlichting, dakspoiler en in delen neerklapbare achterbank. Nooit meer problemen bij achteruitrijden of inparkeren. De achteruitrijcamera houdt alles in de gaten! De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Functies activeren en storingen opsporen? Bij deze auto gaat het eenvoudig via uw smartphone. Overal en altijd. Deze Audi is voorzien van knoppen op het stuur om het full map navigatiesysteem en het audio-installatiesysteem met DAB-ontvangst te bedienen. Aan boord bevindt zich een draadloze telefoonlader. Geen kabels of snoertjes - opladen maar! De uitrusting van deze auto is met automatische airconditioning, lederen sportstuur, regensensor, cruise control, keyless entry en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening behoorlijk compleet. In de Audi Q2 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Voor meer veiligheid detecteert deze auto het risico van een aanrijding tijdig via de forward collision warning. De auto is ook uitgerust met hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem. Meer weten?