Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Audi›Audi Q3

Audi Q3 (2014)

1.4 TFSi 150 Pk Pro Line

€ 13.400

Nieuwprijs €42.405 — 68% lager (€29.005 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 269/mnd — vergelijk autoleningen

✈ Geïmporteerd⏰ APK tot dec 2026Label B
  • 2014
  • 166.224 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Suv
  • Ice Silver
  • Label B

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdSynyco Franeker
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Audi Q3 1.4 TFSi 150 Pk Pro Line uit 2014, 150 pk, tellerstand 166.224 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 31 december 2026.

Basisgegevens

Bouwjaar
2014
Kilometerstand
166.224 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Suv
Kleur
Ice Silver

Motor & prestaties

Vermogen
150 pk (110 kW)
Cilinderinhoud
1395 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
6

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
5,9 l/100km
CO₂-uitstoot
137 g/km
Energielabel
B
Emissieklasse
EURO 6 W

Uitvoering & afwerking

Deuren
4
Zitplaatsen
5
Massa
1.360 kg
Max. trekgewicht geremd
1.800 kg
Bekleding
Stof
Aantal sleutels
2

Historie & RDW

1e toelating
5 juni 2014
1e tenaamstelling NL
27 december 2019
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
31 december 2026
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
4 september 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 42.405
BPM
€ 5.415
BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze Audi Q3

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Audi Q3

Indicatief € 269 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 13.400 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 417
  • 48 mnd · € 324
  • 60 mnd · € 269
  • 72 mnd · € 232

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €618/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • ✓Climate Control Climate Control
  • ✓Getint glas Getint glas
  • ✓Lichtmetalen velgen 17" Lichtmetalen velgen 17"
  • ✓Navigatiesysteem full map Navigatiesysteem full map
  • ✓Stoelverwarming Stoelverwarming
  • ✓Xenon verlichting Xenon verlichting

Omschrijving

Omschrijving van deze Audi Q3 Deze keurige en complete Audi Q3 1.4 TFSi 150 Pk Pro Line is volledig onderhouden, de laatste onderhoudsbeurt is uitgevoerd op kilometerstand 152.473. De Audi Q3 is een zogenaamde "compacte SUV". Dat wil zeggen dat het model de stoere uitstraling van een terreinauto combineert met de luxe van een personenauto. Daarmee is de Q3 niet uniek, want vele merken hebben een soortgelijke auto in het assortiment. Het grote verschil tussen deze Audi en alle andere merken is de bouwkwaliteit. In vergelijking met andere SUV’s is de Q3 zo smetteloos strak vormgegeven, dat de Audi niet uit een fabriek, maar uit een laboratorium lijkt te komen. o.a. voorzien van: Xenon verlichting, afneembare trekhaak, 17 inch lichtmetalen velgen, getint glas, keyless, stoelverwarming, vol automatische airco, navigatiesysteem, cruise control, lederen stuurwiel, etc..

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Audi Q3

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdSynyco Franeker
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Synyco

Leeuwarderweg 10

8801 BV Franeker

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
303 reviews · Synyco, Franeker
“Recent een Lynk & Co 01 gekocht bij Synyco Franeker. Vanaf het eerste telefoongesprek tot en met de aflevering zijn wij bijzonder klantvriendelijk geholpen. De tijd is nog te kort om over de auto een oordeel te geven, de eerste rijindruk is goed en over de aflevering hebben wij niets te klagen.”

Eduard G.

“Nadat we wat info en mogelijkheden hadden verkent was de deal snel gesloten. Er moesten de nodige dingen geregeld wordt om van mn LYNK&Co een mooie all black te maken, trekhaak eronder en 4 seizoenenbanden. Alles keurig verzorgd tegen een faire prijs. Bij aflevering nog een doosje chocoladetruffels erbij, kortom top Een aanbeveling!”

Janwillem V.

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
303 reviews · Synyco, Franeker
“Recent een Lynk & Co 01 gekocht bij Synyco Franeker. Vanaf het eerste telefoongesprek tot en met de aflevering zijn wij bijzonder klantvriendelijk geholpen. De tijd is nog te kort om over de auto een oordeel te geven, de eerste rijindruk is goed en over de aflevering hebben wij niets te klagen.”

Eduard G.

“Nadat we wat info en mogelijkheden hadden verkent was de deal snel gesloten. Er moesten de nodige dingen geregeld wordt om van mn LYNK&Co een mooie all black te maken, trekhaak eronder en 4 seizoenenbanden. Alles keurig verzorgd tegen een faire prijs. Bij aflevering nog een doosje chocoladetruffels erbij, kortom top Een aanbeveling!”

Janwillem V.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Audi Q3

Wat kost de Audi Q3 2014 bij Synyco?

Deze Audi Q3 uit 2014 staat te koop voor € 13.400 bij Synyco in Franeker. De kilometerstand bedraagt 166.224 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Audi Q3 uit 2014?

Dit exemplaar heeft 166.224 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Synyco in Franeker.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Audi Q3?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Audi Q3 € 269 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 13.400 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →