Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Audi›Audi Q3

Audi Q3 (2013)

2.0 TFSI quattro Pro Line S Aut.

€ 15.945

Nieuwprijs €60.225 — 74% lager (€44.280 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 320/mnd — vergelijk autoleningen

✈ Geïmporteerd✓ APK tot aug 2027Label D
  • 2013
  • 142.854 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Suv
  • Grijs
  • Label D

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdPlexat Automotive Bennekom
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Audi Q3 2.0 TFSI quattro Pro Line S Aut. uit 2013, 171 pk, 0–100 km/u in 7,8 s, tellerstand 142.854 km, benzine, automaat. APK geldig tot 11 augustus 2027.

Basisgegevens

Bouwjaar
2013
Kilometerstand
142.854 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Grijs

Motor & prestaties

Vermogen
171 pk (125 kW)
Cilinderinhoud
1984 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
7
Acceleratie (0-100 km/u)
7.8 s
Koppel
280 Nm
Topsnelheid
212 km/h
Aandrijving
Vierwielaandrijving
Tankinhoud
64 l
Turbo
Ja

Afmetingen

Lengte
4.385 mm
Breedte
1.831 mm
Hoogte
1.590 mm
Wielbasis
2.600 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
7,7 l/100km
CO₂-uitstoot
179 g/km
Energielabel
D
Emissieklasse
Euro 5

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.530 kg
Max. trekgewicht geremd
2.000 kg
Max. trekgewicht ongeremd
750 kg
Bekleding
Half leder / stof Zwart

Historie & RDW

1e toelating
27 juni 2013
1e tenaamstelling NL
18 januari 2017
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
11 augustus 2027
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Aangeboden op
5 oktober 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 60.225
BPM
€ 8.238
BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze Audi Q3

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Audi Q3

Indicatief € 320 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 15.945 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 496
  • 48 mnd · € 386
  • 60 mnd · € 320
  • 72 mnd · € 276

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €1.401/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • ✓onderhoudsboekjes aanwezig
  • ✓ABS
  • ✓Airbag bestuurder
  • ✓Airbag passagier
  • ✓Airbag(s) hoofd achter
  • ✓Airbag(s) hoofd voor
  • ✓Airbag(s) side achter
  • ✓Airbag(s) side voor
  • ✓Alarm klasse 3
  • ✓Aluminium interieur afwerking
  • ✓Anti Blokkeer Systeem
  • ✓Anti Slip Control

Omschrijving

Van A - Z onderhouden Audi Q3 welke ook nog eens origineel geleverd is. Loopt en rijd dan ook als nieuw! Tevens voorzien van prachtige opties zoals 3x S-Line, Panoramadak, 20 inch wielen, etc... Prachtige Audi Q3 uit het jaar 2013 met slechts 142.000KM. Loopt en rijd uitstekend! Plaatje van een Audi Q3 uit het jaar 2013. Loopt en rijd als nieuw en ziet er van zowel binnen als buiten nog erg netjes uit. Tevens voorzien van een Panoramadak! De kilometerstand is aantoonbaar middels de nationale autopas. De auto is van zowel binnen als buiten in een keurige staat en loopt en rijd als nieuw. De Audi is netjes onderhouden en dat is bijgehouden in het onderhoudsboekje. Rondom staat de Audi op A-merk banden. De Audi is voorzien van de krachtige 2.0TFSI motor welke gekoppeld is aan een zeer soepel schakelende 6-versnellingsbak. De combinatie van deze aspecten samen met de hoge instap en het halflederen interieur maken dit een zeer prettige reisauto. Deze Q3 is van A tot Z kloppend! Aan opties heeft dit exemplaar geen enkel gebrek, zo vinden we onder andere: - Half lederen stoelen - Panoramadak - Stoelverwarming - 3x S-line - Historie - PDC - Quattro Aandrijving - Xenon/Led verlichting - Regen en licht sensor - Navigatie - Climate control - Etc.. Kortom een vol uitgevoerde en sportieve Q3 met de juiste opties. Mogen we u eens verwelkomen? Uw inruil auto is tevens van harte welkom! Plexat Automotive B.V is een familiebedrijf die zich onderscheidt in het aanbieden van jonge én uniek uitgevoerde occasions. Wij runnen dit bedrijf als familie en handelen vanuit huis waardoor wij scherpe prijzen kunnen hanteren. Onze voorraad varieert tussen de 95 en 130 occasions met een hoge omloopsnelheid. Naast de wettelijke garantie bieden wij als optie de keuze uit verscheidene afleverpakketten. Laat u hierover gerust informeren door de verkoper. Plexat Automotive B.V. werkt altijd op afspraak zodat wij ervoor kunnen zorgen dat de auto op de gewenste tijd voor u klaar staat (Gewassen) en u de auto in alle rust kunt bezichtigen en een proefrit kunt maken. Meer informatie of een afspraak maken? Dat kan gemakkelijk door ons te bellen, mailen of stuur ons een berichtje via WhatsApp. U kunt ons bereiken telefonisch en per WhatsApp bereiken op telefoonnummer: 0318 - 700 683. (Wij wassen wagens alvorens er een bezichtiging plaatsvind, dit betekend dat de auto verreden word en de motor niet meer koud is. Heeft u hierin andere wensen? Maak ze gerust kenbaar, we houden daar heel graag rekening mee) LET OP: Wij plaatsen onze auto's middels een occasion manager platform van VWE. Optielijsten worden automatisch ingevuld. Zeker bij importauto's vanuit het buitenland zijn samenstellingen van uitvoeringen vaak anders. Vraag daarom bij een eventuele aankoop altijd of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn. Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of OPTIE fouten in de tekst!

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Audi Q3

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdPlexat Automotive Bennekom
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Plexat Automotive

Driestweg 1

6721 NG Bennekom

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Audi Q3

Wat kost de Audi Q3 2013 bij Plexat Automotive?

Deze Audi Q3 uit 2013 staat te koop voor € 15.945 bij Plexat Automotive in Bennekom. De kilometerstand bedraagt 142.854 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Audi Q3 uit 2013?

Dit exemplaar heeft 142.854 km op de teller en is aangeboden als benzine met automatische versnellingsbak bij Plexat Automotive in Bennekom.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Audi Q3?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Audi Q3 € 320 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 15.945 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →