Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›BMW›BMW 3-Serie

BMW 3-Serie (2008)Gereserveerd

320i Executive

Gereserveerd

Wat kost verzekeren voor deze auto?

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot aug 2027
  • 2008
  • 116.821 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Sedan
  • Grijs

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdUni Cars Leeuwarden
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

BMW 3-Serie 320i Executive uit 2008, 170 pk, 0–100 km/u in 8,2 s, tellerstand 116.821 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 4 augustus 2027, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2008
Kilometerstand
116.821 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Sedan
Kleur
Grijs

Motor & prestaties

Vermogen
170 pk (125 kW)
Cilinderinhoud
1995 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
6
Acceleratie (0-100 km/u)
8.2 s
Koppel
210 Nm
Topsnelheid
228 km/h

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
6,1 l/100km
CO₂-uitstoot
146 g/km
Emissieklasse
EURO 4

Uitvoering & afwerking

Deuren
4
Zitplaatsen
5
Massa
1.345 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.890 kg
Max. trekgewicht geremd
1.400 kg
Max. trekgewicht ongeremd
695 kg
Bekleding
Stof
Interieurkleur
Zwart
Aantal sleutels
2
Aantal handzenders
2

Historie & RDW

1e toelating
24 juni 2008
1e tenaamstelling NL
24 juni 2008
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
4 augustus 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
6 november 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 41.776
BPM
€ 8.859
Bijtelling (indicatie)
35% van de dagwaarde (youngtimer)indicatie op basis van beschikbare informatie
BTW/Marge
Marge

† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.

Zelf de RDW-gegevens van een auto controleren? Doe de gratis kentekencheck: APK-historie, terugroepacties en wegenbelasting op kenteken.

Verzekering voor deze BMW 3-Serie

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Uitrusting & opties

  • ✓Achterruitwisser
  • ✓Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • ✓Buitenspiegels verwarmbaar
  • ✓Centrale vergrendeling
  • ✓Centrale vergrendeling met afstandsbediening
  • ✓Dimlichten automatisch en regensensor
  • ✓Getint warmtewerend glas
  • ✓Koplampreiniging
  • ✓Lichtmetalen velgen 16"
  • ✓Metaalkleur
  • ✓Mistlampen voor
  • ✓Parkeersensor achter

Omschrijving

Nu online! 09-08-2026 Origineel geleverde BMW 3-serie Sedan 320i uit 2008 (Pre-LCI) met weinig kilometers en NAP. De auto rijdt en schakelt zeer soepel en is onder andere voorzien van Xenon, navigatie, cruise control en nog veel meer. Een nette en goed rijdende BMW met een mooie kilometerstand. Liefhebbers van Duitse auto's zijn enorm merkentrouw. Waarom zou je ook iets aan het toeval overlaten als je ook voor Sicher kunt kiezen? Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. De auto is voorzien van leren bekleding - een fraaie en sfeerverhogende extra. Altijd een goede zitpositie bij iedere snelheid, dankzij de sportstoelen. Bij de uitrusting van deze BMW horen onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, warmtewerend glas en in delen neerklapbare achterbank. Terwijl het navigatiesysteem de ideale route voor u uitstippelt, geniet u van de kwaliteit van het audio-installatiesysteem. De bediening is bovendien gemakkelijk via knoppen op het stuur. Bij de luxe van deze auto hoort ook automatische airconditioning. De parkeersensoren registreren alles. Ook dat ene paaltje dat net buiten uw gezichtsveld valt. De automatisch inschakelbare verlichting en regensensor zorgen dat onderweg automatisch de verlichting en de ruitenwissers worden ingeschakeld. Daarmee nemen ze u veel werk uit handen. De voordelen van de aanwezige cruise control hoeven we niet uit te leggen. Een mooie, constante snelheid - niet te snel, niet te langzaam. Precies goed. De uitrusting van deze auto is met sportstuurwiel, automatisch dimmende binnenspiegel, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer behoorlijk compleet. Zoals u mag verwachten van deze BMW 3-serie is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Slappe banden slijten sneller. Gelukkig waarschuwt het bandenspanningscontrolesysteem op tijd wanneer het tijd wordt voor nieuwe lucht. Als u al weet dat dit de auto is die u wilt hebben, dan hoeft u niet langer te wachten. U kunt nu al besluiten om deze BMW te kopen.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze BMW 3-Serie

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdUni Cars Leeuwarden
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Uni Cars

Avondsterweg 8

8913 AK Leeuwarden

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
49 reviews · Uni Cars, Leeuwarden
“We hebben hier een bmw 318i gekocht en zijn hier heel vriendelijk geholpen ook nadat we een aantal problemen hadden met de auto we kunnen uni cars zeker bevelen”

bart W.

“Betrouwbaar en zeer goede service, vriendelijke mensen! Bmw 5 serie voor schoonvader gehaald, gekocht op rit na huis mankeerde nog wat, terug..zonder problemen netjes gemaakt! Zeker aanrader !!”

Tommy H.

Stuur een bericht

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
49 reviews · Uni Cars, Leeuwarden
“We hebben hier een bmw 318i gekocht en zijn hier heel vriendelijk geholpen ook nadat we een aantal problemen hadden met de auto we kunnen uni cars zeker bevelen”

bart W.

“Betrouwbaar en zeer goede service, vriendelijke mensen! Bmw 5 serie voor schoonvader gehaald, gekocht op rit na huis mankeerde nog wat, terug..zonder problemen netjes gemaakt! Zeker aanrader !!”

Tommy H.

Alle 150 vergelijkingen →

Veelgestelde vragen over deze BMW 3-Serie

Wat kost de BMW 3-Serie 2008 bij Uni Cars?

Deze BMW 3-Serie uit 2008 staat te koop voor Gereserveerd bij Uni Cars in Leeuwarden. De kilometerstand bedraagt 116.821 km.

Hoeveel kilometer heeft deze BMW 3-Serie uit 2008?

Dit exemplaar heeft 116.821 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Uni Cars in Leeuwarden.

Wat is de bijtelling van deze BMW 3-Serie?

Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof): 35% van de dagwaarde (youngtimer). Als youngtimer telt niet de cataloguswaarde maar de dagwaarde; de vraagprijs is daarvoor een indicatie. Geen fiscaal advies; uw eigen bijdrage, privégebruik en belastingschijf bepalen het netto bedrag.

Lees hoe bijtelling werkt →