Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsBMWBMW 3-Serie

BMW 3-Serie (2007)

Touring 320i Executive

€ 5.999

Wat kost verzekeren voor deze auto?

⚠ Openstaande terugroepactie✈ Geïmporteerd⚠ APK verlopen (mrt 2026)Label D
  • 2007
  • 175.481 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Stationwagon
  • Grijs
  • Label D

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdBijlsma Auto's Surhuisterveen
  • Prijs getoetstVergeleken met 47 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

BMW 3-Serie Touring 320i Executive uit 2007, 150 pk, 0–100 km/u in 9 s, tellerstand 175.481 km, benzine, automaat. APK geldig tot 19 maart 2026, openstaande terugroepactie — controleer bij dealer.

Basisgegevens

Bouwjaar
2007
Kilometerstand
175.481 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Stationwagon
Kleur
Grijs

Motor & prestaties

Vermogen
150 pk (110 kW)
Cilinderinhoud
1995 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
6
Acceleratie (0-100 km/u)
9 s
Koppel
200 Nm
Topsnelheid
221 km/h

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
8,1 l/100km
CO₂-uitstoot
196 g/km
Energielabel
D
Emissieklasse
Euro 4

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.435 kg
Max. trekgewicht geremd
1.500 kg

Historie & RDW

1e toelating
14 februari 2007
1e tenaamstelling NL
5 april 2008
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
19 maart 2026
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Aantal eigenaren
3
Openstaande terugroepactie
Ja — controleer bij dealer
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
6 augustus 2026

Prijs & fiscaal

BPM
€ 11.719
BTW/Marge
Marge

Marktwaarde

Gebaseerd op 47 vergelijkbare BMW 3-Serie occasions

50% onder marktprijs
€ 6.448
Laag
€ 11.950
Mediaan
€ 14.950
Hoog

Deze auto staat op € 5.999 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Verzekering voor deze BMW 3-Serie

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Uitrusting & opties

  • Achterruit apart te openen
  • Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • Buitenspiegels verwarmbaar
  • Dakrails
  • Dimlichten automatisch en regensensor
  • Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
  • Getint warmtewerend glas
  • Lichtmetalen velgen 16"
  • Metaalkleur
  • Mistlampen voor
  • Parkeersensor achter
  • Parkeersensor voor en achter

Omschrijving

Nette BMW 3 serie. Instructie en onderhoudsboekjes afgestempeld aanwezig. Diverse onderhoudsfacturen aanwezig. Apk tot 19-3-2026, een nieuwe apk behoort in overleg uiteraard tot de mogelijkheden. Auto is voorzien van afneembare trekhaak. Kilometer na kilometer, bocht na bocht levert deze BMW 3-serie Touring de beste rijprestaties. Het is een auto die 175481 kilometer heeft gelopen, het bouwjaar is 2007. De aandrijving van deze BMW wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een automatische transmissie. Voorzien van een lederen interieur: stijl en kwaliteit voor u en uw passagiers! Deze BMW 3-serie Touring legt bestuurder én bijrijder compleet in de watten met de verwarmbare voorstoelen. Mooi om te zien en heerlijk om in te zitten zijn de sportstoelen, die u onderweg optimale ondersteuning geven. Wat een licht geeft dat glazen elektrisch bedienbare panoramadak. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. Verder is de BMW uitgerust met: 16 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas en in delen neerklapbare achterbank. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Het audio-installatiesysteem en het navigatiesysteem bedient u veilig met knoppen op het stuur. In een auto als deze kunt u niet zonder automatische airconditioning, zodat de temperatuur altijd goed is. Soms heeft u meer parkeerruimte dan u denkt. Maar soms ook niet. De parkeersensoren vertellen precies hoeveel. De aanwezige cruise control scheelt lekker in brandstofkosten. En ook bij de flitspaal. En deze auto heeft ook automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes en boordcomputer als standaard uitrusting. Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Slappe banden zijn niet alleen gevaarlijk en kostbaar, maar slijten ook sneller. Gelukkig waarschuwt het bandenspanningscontrolesysteem tijdig bij drukverlies. Hebt u interesse in deze auto?

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze BMW 3-Serie

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdBijlsma Auto's Surhuisterveen
  • Prijs getoetstVergeleken met 47 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Bijlsma Auto's

Zoom 25

9231 DX Surhuisterveen

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,4
87 reviews · Bijlsma Auto's, Surhuisterveen
Henk heeft speciaal voor mij de zaak wat langer open gehouden op zaterdag middag zodat ik een auto kon bezichtigen en proefrijden. De auto (een BMW 335i) was werkelijk waar smetteloos. Met 185d km op de teller had ik een tiende daar van ook geloofd, zo netjes was 'ie. Bij Henk ook gelijk een goed gevoel. Ik ben uiteindelijk voor een ander exemplaar gegaan ivm de opties die er op zaten, maar zou hier zeker terugkomen.

Daniel M.

Heel fijn en goed geholpen door Wybe. Na telefonisch contact gehad te hebben, de auto opgehaald en kreeg er nog een kleinigheidje bij. Alles is zoals zoals beloofd, ik ben superblij met mijn nieuwe auto en zou hier zeker terugkomen.

Anouk C.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,4
87 reviews · Bijlsma Auto's, Surhuisterveen
Henk heeft speciaal voor mij de zaak wat langer open gehouden op zaterdag middag zodat ik een auto kon bezichtigen en proefrijden. De auto (een BMW 335i) was werkelijk waar smetteloos. Met 185d km op de teller had ik een tiende daar van ook geloofd, zo netjes was 'ie. Bij Henk ook gelijk een goed gevoel. Ik ben uiteindelijk voor een ander exemplaar gegaan ivm de opties die er op zaten, maar zou hier zeker terugkomen.

Daniel M.

Heel fijn en goed geholpen door Wybe. Na telefonisch contact gehad te hebben, de auto opgehaald en kreeg er nog een kleinigheidje bij. Alles is zoals zoals beloofd, ik ben superblij met mijn nieuwe auto en zou hier zeker terugkomen.

Anouk C.

Veelgestelde vragen over deze BMW 3-Serie

Wat kost de BMW 3-Serie 2007 bij Bijlsma Auto's?

Deze BMW 3-Serie uit 2007 staat te koop voor € 5.999 bij Bijlsma Auto's in Surhuisterveen. De kilometerstand bedraagt 175.481 km.

Hoeveel kilometer heeft deze BMW 3-Serie uit 2007?

Dit exemplaar heeft 175.481 km op de teller en is aangeboden als benzine met automatische versnellingsbak bij Bijlsma Auto's in Surhuisterveen.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze BMW 3-Serie?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze BMW 3-Serie € 127 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 5.999 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.