Prijs getoetstVergeleken met 9 vergelijkbare occasions
Specificaties
BMW X5 4.8i High EXE uit 2008, 355 pk, 0–100 km/u in 6,5 s, tellerstand 149.999 km, benzine, automaat.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2008
Kilometerstand
149.999 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Grijs Metallic
Motor & prestaties
5
Vermogen
355 pk (261 kW)
Cilinderinhoud
4799 cc
Aantal cilinders
8
Acceleratie (0-100 km/u)
6.5 s
Topsnelheid
240 km/h
Verbruik & milieu
1
Verbruik (gecombineerd)
12 l/100km
Uitvoering & afwerking
5
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
2.080 kg
Bekleding
Leder
Interieurkleur
Bruin
Historie & RDW
1
Aangeboden op
6 november 2026
Prijs & fiscaal
1
BTW/Marge
Marge
Zelf de RDW-gegevens van een auto controleren? Doe de gratis kentekencheck: APK-historie, terugroepacties en wegenbelasting op kenteken.
Marktwaarde
Redelijk nauwkeurig
Vergeleken met 9 vergelijkbare BMW X5 occasions
Deze auto: € 29.950
Zeer scherpe prijs tot € 13.504
Scherpe prijs € 13.504 – € 14.678
Marktconforme prijs € 14.678 – € 16.146
Verhoogde prijs € 16.146 – € 17.614
Hoge prijs vanaf € 17.614
Hoge prijs — 104% boven de marktwaarde van € 14.678
Alle bedragen incl. BTW. Indicatie op basis van ons actuele aanbod; geen officiële taxatie, neutraal en niet te koop.
Verzekering voor deze BMW X5
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Financiering voor deze BMW X5
Indicatief € 589 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 29.950 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Uitrusting & opties
✓Bi-xenon koplampen
✓Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
✓Centrale vergrendeling met afstandsbediening
✓Dakrails
✓Dimlichten automatisch en regensensor
✓Koplampen adaptief
✓Koplampreiniging
✓Lichtmetalen velgen 18"
✓Metaalkleur
✓Mistlampen voor
✓Parkeersensor voor en achter
✓Airco automatisch
Omschrijving
Binnenkort binnen: BMW X5 E70 4.8si Youngtimer
Zeer fraai exemplaar hebben we gevonden welke altijd uitmuntend onderhouden is. Eerder verkochten we altijd graag de BMW X5 van de E53 generatie. Deze nieuwere X5 is echt een grote stap vooruit. Zowel qua looks als met het rijden. Dit exemplaar is ook nog eens volgeladen met veel opties, niet alle opties maar wel luxer uitgevoerd dan de meeste exemplaren. Op dit exemplaar zit de zeldzame soft-close voor de portieren, deze portieren worden bij het sluiten nog aangetrokken zodat ze altijd goed sluiten. Daarnaast is Head-up aanwezig, panoramadak voor veel licht in het interieur. Elektrische achterklep zit ook op dit exemplaar en is bedienbaar met de afstandsbediening.
Dit exemplaar heeft ook nog eens de fijnste stoelen die er zijn, de comfortstoelen. Deze zijn veelvoudig verstelbaar en beenstuk is uitschuifbaar, daarnaast zit er een geïntegreerde lendesteun in en kun je de wangen van de rugleuning extra strak of los om het lichaam laten vormen. Zo vind je altijd de juiste zit in deze auto.
De meeste X5-en zijn afgeleverd met de 3.0 diesel motor, daarnaast zijn er maar weinig 3.0 liter benzine varianten verkocht. De 4.8si motor welke dit exemplaar heeft is al helemaal een feestje. De V8 hoor je altijd licht op de achtergrond en is uitermate soepel, veel gasgeven hoeft niet, snelheid zit er genoeg in. De prestaties zijn subliem voor een auto van dit kaliber 6,5 seconden naar 100 km/u en een top van 245 is haalbaar.
Van buiten is dit exemplaar voorzien van de 20 inch lichtmetalen velgen en Sportpakket. Voor de kleur is er gekozen voor de fraaie Space Grau kleur, deze laat de prachtige lijnen van de carrosserie mooi zien. Van binnen is er gekozen voor een mooi donker bruin lederen interieur en uitgebreid leerpakket, bovenkant van deurpanelen in leer en dashboard is met leder bekleed. Wat je niet vaak ziet op de BMW X5.
De X5 4.8si staat voor u afleveringsklaar met een recente grote inspectie zodat er geen achterstallig onderhoud is. Dit exemplaar is altijd keurig onderhouden geweest. Staat ook op vier zo goed als nieuwe merkbanden.
Kom gerust langs voor een uitgebreide proefrit cq kennismaking. Het beste kunt u vooraf bellen voor dit voertuig.
Bent u enthousiast geworden over bovenstaande auto? Dan verwelkom ik u graag voor een kennismaking.
Inruil is mogelijk. Graag foto’s van interieur, exterieur, kenteken en kilometerstand per whatsapp sturen en u ontvangt spoedig een passend voorstel.
Let op: wij zijn 7 dagen per week geopend op afspraak.
“Bij deze autoliefhebber een fijne en mooie MX-5 gekocht. Waarbij het proefrijden en de aflevering op een zeer prettige en persoonlijke manier verliepen. Na een paar maanden ontstond echter een elektrische storing, een euvel naar wat later bleek van dit specifieke model. Dit is op een zeer snelle en prettige manier opgelost. Erg fijn. En daarmee van harte aanbevolen!”
Michiel V.
“Al jaren klant bij Jacob, twee auto's in onderhoud en altijd netjes geholpen. Ook voor een spoedreparatie konden we bij hem terecht. Jacob denkt goed vooruit met de klant en levert net werk af. Altijd goed bereikbaar. Hele fijne garage met passie voor het vak.”
harrie L.
Stuur een bericht
Over deze dealer
Google-reviews
4,9
26 reviews · AutoHolwerda, Drachten
“Bij deze autoliefhebber een fijne en mooie MX-5 gekocht. Waarbij het proefrijden en de aflevering op een zeer prettige en persoonlijke manier verliepen. Na een paar maanden ontstond echter een elektrische storing, een euvel naar wat later bleek van dit specifieke model. Dit is op een zeer snelle en prettige manier opgelost. Erg fijn. En daarmee van harte aanbevolen!”
Michiel V.
“Al jaren klant bij Jacob, twee auto's in onderhoud en altijd netjes geholpen. Ook voor een spoedreparatie konden we bij hem terecht. Jacob denkt goed vooruit met de klant en levert net werk af. Altijd goed bereikbaar. Hele fijne garage met passie voor het vak.”
Deze BMW X5 uit 2008 staat te koop voor € 29.950 bij AutoHolwerda in Drachten. De kilometerstand bedraagt 149.999 km.
Hoeveel kilometer heeft deze BMW X5 uit 2008?
Dit exemplaar heeft 149.999 km op de teller en is aangeboden als benzine met automatische versnellingsbak bij AutoHolwerda in Drachten.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze BMW X5?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze BMW X5 € 589 per maand (6,7% JKP, 60 maanden, € 29.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.