Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›BMW›BMW X6

BMW X6 (2008)

XDrive50i Executive Full Options. youngtimer. hele mooie auto

€ 23.950

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 480/mnd — vergelijk autoleningen

⚠ Openstaande terugroepactie✈ Geïmporteerd✓ APK tot jun 2027
  • 2008
  • 141.779 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Suv
  • Wit

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf Harry Brouwer Schijndel
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

BMW X6 XDrive50i Executive Full Options. youngtimer. hele mooie auto uit 2008, 405 pk, 0–100 km/u in 5,4 s, tellerstand 141.779 km, benzine, automaat. APK geldig tot 16 juni 2027, openstaande terugroepactie — controleer bij dealer.

Basisgegevens

Bouwjaar
2008
Kilometerstand
141.779 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Wit

Motor & prestaties

Vermogen
405 pk (300 kW)
Cilinderinhoud
4395 cc
Aantal cilinders
8
Acceleratie (0-100 km/u)
5.4 s
Topsnelheid
250 km/h
Aandrijving
Voorwiel en achterwiel
Tankinhoud
85 l

Afmetingen

Lengte
4.877 mm
Breedte
1.983 mm
Hoogte
1.690 mm
Wielbasis
2.930 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
12,5 l/100km
CO₂-uitstoot
299 g/km
Emissieklasse
EURO 5

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
4
Massa
2.280 kg
Max. toelaatbaar gewicht
2.840 kg
Max. trekgewicht geremd
2.700 kg
Max. trekgewicht ongeremd
750 kg
Bekleding
Leder
Interieurkleur
Zwart

Historie & RDW

1e toelating
6 oktober 2008
1e tenaamstelling NL
10 augustus 2016
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
16 juni 2027
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Openstaande terugroepactie
Ja — controleer bij dealer
Aangeboden op
4 september 2026

Prijs & fiscaal

BPM
€ 34.033
BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze BMW X6

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze BMW X6

Indicatief € 480 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 23.950 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 745
  • 48 mnd · € 579
  • 60 mnd · € 480
  • 72 mnd · € 414

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Uitrusting & opties

  • ✓Achteruitrijcamera
  • ✓Adaptief Demping Systeem (ADS)
  • ✓Airbag bestuurder
  • ✓Airbag passagier
  • ✓Airbag(s) hoofd achter
  • ✓Airbag(s) hoofd voor
  • ✓Airbag(s) side voor
  • ✓Airco automatisch
  • ✓Alarm
  • ✓Anti Blokkeer Systeem (ABS)
  • ✓Autotelefoonvoorbereiding
  • ✓Bandenspanningscontrolesysteem

Omschrijving

De personenauto heeft een topsnelheid van 250 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 5,4 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 12,5 liter per 100 km en hij weegt 2280 kg. De APK is geldig tot 16-06-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 483,- per kwartaal.Met zijn compromisloze design, zijn geweldige vermogen en zijn uitgekiende techniek staat deze BMW X6 garant voor sportieve topprestaties. Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. Uitstekend wegcontact, extreem lage windgevoeligheid: de luchtvering zorgt ervoor! Van de diverse pluspunten is ook het lederen interieur het noemen waard. Zit u goed? De stoelen zijn eenvoudig instelbaar dankzij de elektrische bediening met geheugen. Fun en functie wordt samengebracht in het elektrisch bedienbare glazen panoramadak. De achterklep opent automatisch met een druk op de knop. Handig als u met volle handen staat. Hoe koud het buiten ook is, het verwarmbare stuurwiel brengt uw handen en vingers snel weer op temperatuur. Ook is de auto voorzien van: 20 inch lichtmetalen velgen, bi-xenon koplampen, extra getint glas, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging. Ongelukken of parkeerschade? Dat gebeurt u niet meer, met de achteruitrijcamera. Net als een smartphone of een slimme speaker kunt u deze auto bedienen met stemcommando’s. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Met de routebegeleiding van het navigatiesysteem kunt u zich volledig op het verkeer concentreren. De automatische airconditioning zorgt voor een prettige binnentemperatuur. Met regensensor, cruise control, dvd-systeem, buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze auto helemaal compleet. Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Te weinig lucht in de banden kan leiden tot een lekke band of zelfs een klapband. Daarom waarschuwt het bandenspanningscontrolesysteem als de druk te laag is. deze jongtimer/ youngtimer is super interessant. 290,- bijtelling per maand. Zin om deze sportwagen uit te proberen?

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze BMW X6

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf Harry Brouwer Schijndel
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Autobedrijf Harry Brouwer

Industrieweg 14

5482 TE Schijndel

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,4
39 reviews · Autobedrijf Harry Brouwer, Schijndel
“Hele fijne auto gekocht, een 'micro-camper', Ford Tourneo. Harry heeft hart voor zijn vak, is betrouwbaar en heel duidelijk in zijn afspraken. Uitstekend adres!!”

Geert K.

“Vlot geholpen met defecte sensor die vele gevolg problemen veroorzaakte. Bleek hardnekkig maar is opgelost terwijl ik kon wachten met goeie koffie!”

Wim D.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,4
39 reviews · Autobedrijf Harry Brouwer, Schijndel
“Hele fijne auto gekocht, een 'micro-camper', Ford Tourneo. Harry heeft hart voor zijn vak, is betrouwbaar en heel duidelijk in zijn afspraken. Uitstekend adres!!”

Geert K.

“Vlot geholpen met defecte sensor die vele gevolg problemen veroorzaakte. Bleek hardnekkig maar is opgelost terwijl ik kon wachten met goeie koffie!”

Wim D.

Veelgestelde vragen over deze BMW X6

Wat kost de BMW X6 2008 bij Autobedrijf Harry Brouwer?

Deze BMW X6 uit 2008 staat te koop voor € 23.950 bij Autobedrijf Harry Brouwer in Schijndel. De kilometerstand bedraagt 141.779 km.

Hoeveel kilometer heeft deze BMW X6 uit 2008?

Dit exemplaar heeft 141.779 km op de teller en is aangeboden als benzine met automatische versnellingsbak bij Autobedrijf Harry Brouwer in Schijndel.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze BMW X6?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze BMW X6 € 480 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 23.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →