Financiering voor deze BMW Z3
Indicatief € 399 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 19.888 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
- 36 mnd · € 619
- 48 mnd · € 481
- 60 mnd · € 399
- 72 mnd · € 344
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Omschrijving
e koop: BMW Z3 1999 – Hellrot in Topstaat! Een zeldzame kans voor de echte autoliefhebber! Ben jij op zoek naar de ultieme roadster met een onmiskenbare uitstraling? Deze BMW Z3 uit 1999 in de iconische Hellrot kleur is een parel die je niet wilt missen. Met zijn strakke lijnen, sportieve rijgedrag en verfijnde details is dit een wagen die elke rit onvergetelijk maakt.
Zeer mooie en compleet uitgevoerde BMW Z3 Coupe 2.8i uit 1998, fabrieksaf geleverd met een sper differentieel, extended leather op het dashboard, elektrisch kanteld dakraam, stoelverwarming, airco, originele radio, style 32 breedset (9j achter) en elektrische ramen.
Auto is altijd top onderhouden geweest en alle documentatie is aanwezig en 3 sleutels.
De auto staat op zeer goede Federal 595-RS Pro semi's, in combinatie met de ST-X schroefset een genot om in te rijden, waardevaste investering en prachtige auto om te zien!
Tja, wat kunnen we zeggen? Dit is een echte Duitse auto, in alle opzichten. Niet rijden, maar fahren. Kunnen ze wel hoor, bij onze oosterburen. De atuto heeft een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Het lederen interieur geeft deze auto luxe en klasse. In de verwarmbare voorstoelen zitten is elke keer een welkom gevoel. Goeie looks? Jazeker! Maar de sportstoelen zorgen ook voor een goed gesteunde en comfortabele zit. Natuurlijk behoren 18 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, getint glas, elektrisch bedienbare en verwarmde buitenspiegels en elektrisch bedienbare ramen met getint glas ook tot de uitrusting van deze complete auto.
U vindt in deze auto ook airconditioning. Natuurlijk behoren buitentemperatuurmeter, lederen stuur, centrale deurvergrendeling, met afstandsbediening stoelverwarming en een schuif kanteldak en toerenteller ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Natuurlijk bent u van harte welkom om deze BMW te komen bekijken. Meer foto’s op de website
Let op, deze auto staat in Beilen aan de Ossebroeken 20. Hier kan de auto 6 dagen per week worden bekeken tussen 9:00 en 18:00 uur