“Wij hebben een zeer mooie volvo xc 40 bij denies mogen kopen.het contact en service was super geregeld.top service en eerlijk zoals afgesproken was de auto goed afgeleverd. Zeker een aanrader om hier een auto te kopen.”
Erik B.
Coupe 2.8
BMW Z3 Coupe 2.8 uit 1998, 192 pk, 0–100 km/u in 7,1 s, tellerstand 233.618 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 31 mei 2026.
Gebaseerd op 24 vergelijkbare BMW Z3 occasions
Deze auto staat op € 19.888 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
e koop: BMW Z3 1999 – Hellrot in Topstaat! Een zeldzame kans voor de echte autoliefhebber! Ben jij op zoek naar de ultieme roadster met een onmiskenbare uitstraling? Deze BMW Z3 uit 1999 in de iconische Hellrot kleur is een parel die je niet wilt missen. Met zijn strakke lijnen, sportieve rijgedrag en verfijnde details is dit een wagen die elke rit onvergetelijk maakt. Zeer mooie en compleet uitgevoerde BMW Z3 Coupe 2.8i uit 1998, fabrieksaf geleverd met een sper differentieel, extended leather op het dashboard, elektrisch kanteld dakraam, stoelverwarming, airco, originele radio, style 32 breedset (9j achter) en elektrische ramen. Auto is altijd top onderhouden geweest en alle documentatie is aanwezig en 3 sleutels. De auto staat op zeer goede Federal 595-RS Pro semi's, in combinatie met de ST-X schroefset een genot om in te rijden, waardevaste investering en prachtige auto om te zien! Tja, wat kunnen we zeggen? Dit is een echte Duitse auto, in alle opzichten. Niet rijden, maar fahren. Kunnen ze wel hoor, bij onze oosterburen. De atuto heeft een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Het lederen interieur geeft deze auto luxe en klasse. In de verwarmbare voorstoelen zitten is elke keer een welkom gevoel. Goeie looks? Jazeker! Maar de sportstoelen zorgen ook voor een goed gesteunde en comfortabele zit. Natuurlijk behoren 18 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, getint glas, elektrisch bedienbare en verwarmde buitenspiegels en elektrisch bedienbare ramen met getint glas ook tot de uitrusting van deze complete auto. U vindt in deze auto ook airconditioning. Natuurlijk behoren buitentemperatuurmeter, lederen stuur, centrale deurvergrendeling, met afstandsbediening stoelverwarming en een schuif kanteldak en toerenteller ook tot de uitrusting van deze complete auto. Natuurlijk bent u van harte welkom om deze BMW te komen bekijken. Meer foto’s op de website Let op, deze auto staat in Beilen aan de Ossebroeken 20. Hier kan de auto 6 dagen per week worden bekeken tussen 9:00 en 18:00 uur