Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›BMW›BMW Z3

BMW Z3 (1997)

Roadster 1.9

  • 1997
  • 203.126 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Cabriolet
  • Groen

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdUw auto vertrouwd Ermelo
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

BMW Z3 Roadster 1.9 uit 1997, 141 pk, 0–100 km/u in 9,5 s, tellerstand 203.126 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 23 mei 2027, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
1997
Kilometerstand
203.126 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Cabriolet
Kleur
Groen

Motor & prestaties

Vermogen
141 pk (103 kW)
Aantal cilinders
4
Acceleratie (0-100 km/u)
9.5 s
Topsnelheid
205 km/h
Aandrijving
Achterwielaandrijving
Turbo
Nee

Afmetingen

Wielbasis
2.450 mm

Verbruik & milieu

Emissieklasse
Euro 2

Uitvoering & afwerking

Deuren
2
Zitplaatsen
2
Massa
1.160 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.435 kg

Historie & RDW

1e toelating
24 januari 1997
1e tenaamstelling NL
24 januari 1997
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
23 mei 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
29 september 2026

Prijs & fiscaal

BPM
€ 8.880
BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze BMW Z3

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze BMW Z3

Indicatief € 139 per maand bij 60 maanden, 10,4% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 6.500 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 211
  • 48 mnd · € 166
  • 60 mnd · € 139
  • 72 mnd · € 122

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Uitrusting & opties

  • ✓Airbag bestuurder
  • ✓Airbag passagier
  • ✓Alarmsysteem
  • ✓Anti Blokkeer Systeem (ABS)
  • ✓Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • ✓Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • ✓Buitenspiegels verwarmbaar
  • ✓Bumpers in carrosseriekleur
  • ✓Centrale deurvergrendeling
  • ✓Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
  • ✓Elektrische ramen
  • ✓Getint glas

Omschrijving

Lekker genieten van het mooie weer in deze klassieke, sportieve cabrio? Onze klant heeft ons gevraagd om zijn BMW Z3, na vele jaren met plezier te hebben gereden, voor hem te verkopen. Met pijn in zijn hart, dat wel! Omdat hij verhuisd is en de auto nu niet meer binnen gestald kan worden moet hij noodgedwongen afscheid nemen. Alhoewel dat niet in het onderhoudsboekje terug te zien is heeft hij van 2013 jaarlijks, aantoonbaar, het onderhoud bij ons gehad. De cabriokap is in 2018 vervangen. Als extra is er een hardtop bij. De motorkap heeft wel wat aandacht nodig, de blanke laklaag is hier van los gelaten op sommige plekken. Om dat wij de auto voor een klant verkopen betreft het hier een consignatieverkoop! Vraag naar onze afleverpakketten en garantiemogelijkheden of kijk op www.mazier.nl . Daar vindt u ook onze openingstijden! Wij zijn namelijk ook wel eens onderweg om voor u de juiste auto te vinden! Autobedrijf Mazier is een universeel BOVAG bedrijf en is gespecialiseerd in Opel, maar ook elk ander merk auto hebben of vinden wij voor u. Vanaf 2023 richten wij ons op in- en verkoop van nieuwe en gebruikte auto's en hebben wij geen werkplaats meer voor onderhoud en reparatie. Natuurlijk zorgen wij er wel voor dat de auto die u bij ons koopt technisch in goede staat wordt afgeleverd. Elke auto die wij verkopen wordt standaard afgeleverd met een nieuwe APK keuring tenzij anders overeengekomen. Met onze jarenlange ervaring hebben wij service hoog in het vaandel staan. Autobedrijf Mazier: de garage die zijn vak verstaat!! Disclaimer: Wij hebben ons uiterste best gedaan om alles wat van toepassing is te vermelden in de advertentie. Ook wij maken wel eens een vergissing, daarom kan aan de tekst in de advertentie geen rechten worden ontleend.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze BMW Z3

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdUw auto vertrouwd Ermelo
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Uw auto vertrouwd

Harderwijkerweg 203C1

3852 AC Ermelo

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze BMW Z3

Wat kost de BMW Z3 1997 bij Uw auto vertrouwd?

Deze BMW Z3 uit 1997 staat te koop voor € 6.500 bij Uw auto vertrouwd in Ermelo. De kilometerstand bedraagt 203.126 km.

Hoeveel kilometer heeft deze BMW Z3 uit 1997?

Dit exemplaar heeft 203.126 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Uw auto vertrouwd in Ermelo.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze BMW Z3?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze BMW Z3 € 139 per maand (10,4% JKP, 60 maanden, € 6.500 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →